Resničnostni šov Kmetija

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Če sta pa sam 30 let v Sloveniji.
Slovenština težek jezika.
crazy1.gif
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Sem prepričan da bo Klemen avto bolje 2vnovčil" kot pa Daša 50kE. Kot je včeraj rekla, naj bi šla z Bili na Boro Boro. Očitno jim ne manjka doma ničesar

Maš prav, Daši ne manjka doma ničesar in prav zanimivo je kako se denar lepi na ljudi,ki ga imajo zadosti.
 

alyscha

Zelenc'
19. dec 2007
11
0
1
Za vse tiste, ki ste navijali za Klemna...



Kljub temu, da je bil s spremenjenimi pravili takorekoč ogoljufan nagrade, smo mu izglasovali avto. Ker si je zaslužil. Avto podarja spoznor, Pop tv pa nima niti toliko vesti, da bi plačal akontacijo dohodnine - čeprav so na ta račun s telefonskimi glasovi OGROMNO zaslužili.



Klemen mora torej plačati 5071 eur akontacije (prvotna je bila cca. 1000 eurov višja, ampak jo je sponzor znižal), ker pa kot študent nima toliko denarja in mu doma tudi ne morejo pomagati, so se ljudje aktivirali in začeli nakazovati denar na njegov račun. Račun trrja je objavila njegova sestrična Sanja, POP TV ga je izbrisal, ker pa je Klemen potrdil, da je številka res njegova, se račun sedaj zopet nahaja na forumu Kmetije. Zaenkrat je zbranih okoli 1300 EUR, kar ni velika vsota.



Če bi vsak nakazal na račun samo 0,96 eur, toliko kot je znašala cena telefonskega klica, bi bilo denarja še več kot dovolj.



Verjamem, da je Klemnu nerodno, ampak tukaj nima kaj - ljudje so se odločili, da mu pomagajo. On ni ničesar prosil. In veseli me, da obstajajo taki, ki še vedno cenijo poštenost in iskrenost. Če smo mu že izglasovali avto, bi bilo res lepo, če bi poskrbeli, da ta avto res dobi.



Kakorkoli, na forumu Kmetije, pod naslovom ½Klemen na forumu½ najdete več informacij o tem... Če vas zanima pač, če vas ne, naj se vas moj post ne dotakne... Odločitev o tem, kdaj, kako in komu bomo pomagali je vedno v naših rokah.



Pa radi se imejte!



še link: http://24ur.com/kmetija/farm_forum.php?topic_id=6042



P.s. številka Klemnovega trr-ja (0637 7662 4057 991) se nahaja na forumu na 19. strani.

 
Nazadnje urejeno:

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik alyscha pravi:
Za vse tiste, ki ste navijali za Klemna...

Kljub temu, da je bil s spremenjenimi pravili takorekoč ogoljufan nagrade, smo mu izglasovali avto. Ker si je zaslužil. Avto podarja spoznor, Pop tv pa nima niti toliko vesti, da bi plačal akontacijo dohodnine - čeprav so na ta račun s telefonskimi glasovi OGROMNO zaslužili.

Klemen mora torej plačati 5071 eur akontacije (prvotna je bila cca. 1000 eurov višja, ampak jo je sponzor znižal), ker pa kot študent nima toliko denarja in mu doma tudi ne morejo pomagati, so se ljudje aktivirali in začeli nakazovati denar na njegov račun. Račun trrja je objavila njegova sestrična Sanja, POP TV ga je izbrisal, ker pa je Klemen potrdil, da je številka res njegova, se račun sedaj zopet nahaja na forumu Kmetije. Zaenkrat je zbranih okoli 1300 EUR, kar ni velika vsota.

Če bi vsak nakazal na račun samo 0,96 eur, toliko kot je znašala cena telefonskega klica, bi bilo denarja še več kot dovolj.

Verjamem, da je Klemnu nerodno, ampak tukaj nima kaj - ljudje so se odločili, da mu pomagajo. On ni ničesar prosil. In veseli me, da obstajajo taki, ki še vedno cenijo poštenost in iskrenost. Če smo mu že izglasovali avto, bi bilo res lepo, če bi poskrbeli, da ta avto res dobi.

Kakorkoli, na forumu Kmetije, pod naslovom ½Klemen na forumu½ najdete več informacij o tem... Če vas zanima pač, če vas ne, naj se vas moj post ne dotakne... Odločitev o tem, kdaj, kako in komu bomo pomagali je vedno v naših rokah.

Pa radi se imejte!

še link: http://24ur.com/kmetija/farm_forum.php?topic_id=6042

P.s. številka Klemnovega trr-ja (0637 7662 4057 991) se nahaja na forumu na 19. strani.


cry12bpy.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pa jebemu sunce, kaj je sedaj to....? Ali si normalen? Sedaj zbirate prispevke za dohodnino nekoga, ki je dobil avto???? Dajte še moj TRR objavit, imam marca registracijo....
bonk.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
praktično vsak državljan repulblike slovenije plača akontacijo davka za darilo ki ga je dobil razen če to stori podjtje ki je podarilo in le teh je praktično nič... ne vem kje je poanta v zbiranju denarja... model bo prodal avto dobil podarjeno akontacijo od naivnežev kot ste vi in se sladko smejal...

ne vem kam gre ta svet... zakaj sploh show naslednji reality show ko bo brez veze da je sploh do konca namreč ko si boste izbrali ljubljenčka/ko enostavno začnite zbirat denar in ga podarite... brez veze čakat do konca ker nekdo pač ne more sprejet da je to igra...

potem boste pa jokali da nimate za kruh in stali na mrzlem skupaj s sindkati

debilnost ne pozna meja očitno
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Pol bi bilo pa fajn, da če ste mu že izglasovali avto, da mu zberete še za registracijo, bencin in še kaj bi se našlo. Mislim, lepo bi bilo. Mogoče bo začel drugo leto že gradit, šansa je lepa.
 

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
Ja denar bi res lahko Klemen pobasal saj se vidi,da tudi akontacije za avto ne more odplačat in ga resnično potrebuje ne pa Daša,ki ga bo požgala za fešte in svojo samozavest škoda no
rolleyes-1.gif
 

milojko

Zelenc'
16. okt 2007
27
0
1
Citat:
Uporabnik alyscha pravi:
Za vse tiste, ki ste navijali za Klemna...

Kljub temu, da je bil s spremenjenimi pravili takorekoč ogoljufan nagrade, smo mu izglasovali avto. Ker si je zaslužil. Avto podarja spoznor, Pop tv pa nima niti toliko vesti, da bi plačal akontacijo dohodnine - čeprav so na ta račun s telefonskimi glasovi OGROMNO zaslužili.

Klemen mora torej plačati 5071 eur akontacije (prvotna je bila cca. 1000 eurov višja, ampak jo je sponzor znižal), ker pa kot študent nima toliko denarja in mu doma tudi ne morejo pomagati, so se ljudje aktivirali in začeli nakazovati denar na njegov račun. Račun trrja je objavila njegova sestrična Sanja, POP TV ga je izbrisal, ker pa je Klemen potrdil, da je številka res njegova, se račun sedaj zopet nahaja na forumu Kmetije. Zaenkrat je zbranih okoli 1300 EUR, kar ni velika vsota.

Če bi vsak nakazal na račun samo 0,96 eur, toliko kot je znašala cena telefonskega klica, bi bilo denarja še več kot dovolj.

Verjamem, da je Klemnu nerodno, ampak tukaj nima kaj - ljudje so se odločili, da mu pomagajo. On ni ničesar prosil. In veseli me, da obstajajo taki, ki še vedno cenijo poštenost in iskrenost. Če smo mu že izglasovali avto, bi bilo res lepo, če bi poskrbeli, da ta avto res dobi.

Kakorkoli, na forumu Kmetije, pod naslovom ½Klemen na forumu½ najdete več informacij o tem... Če vas zanima pač, če vas ne, naj se vas moj post ne dotakne... Odločitev o tem, kdaj, kako in komu bomo pomagali je vedno v naših rokah.

Pa radi se imejte!

še link: http://24ur.com/kmetija/farm_forum.php?topic_id=6042

P.s. številka Klemnovega trr-ja (0637 7662 4057 991) se nahaja na forumu na 19. strani.

Sej ne morm vrjet. Zbirate dnar za tazga, ki je že avto dobu. Če bi bil vsaj mal tolk spreten kokr je kazu na Tv-ju bi si ta dnar lahk sposodu na 100 drugih načinov.

V slo je dost več familij, ki bi jim dnar res prov pršou.

bonk.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
A mu zberemo denar še za garažo? Da ne bo Roomsterja zeblo. Je precej mrzlo.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
A ni nekdo na alterju predlagal (ko so Klemena nupravičeno izločili) da bi se mu nakazovalo na račun... Sedaj, ko se mu pa nakazuje, je pa štala. Res pa je, da je vmes ena malenkost, dobil je namreč avto... he, he.
Kdor je toliko trapast, da za take modele kliče in pošilja SMS-je, bo tudi kak € nakazal.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Sipi pravi:
Ja denar bi res lahko Klemen pobasal saj se vidi,da tudi akontacije za avto ne more odplačat in ga resnično potrebuje ne pa Daša,ki ga bo požgala za fešte in svojo samozavest škoda no
rolleyes-1.gif

nej dašo prosi, da mu da ali posodi, sej se ji ne bo velik poznalo
tongue-1.gif
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
378
6
18
Torej PopTv obljublja "nagrado", ki je ne moreš dobiti, če ne plačaš 5000 evrov. Bi bilo boljše, da sploh nebi dajal takih nagrad, kot pa da delajo zdaj zdrahe
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik fittipaldi00 pravi:

Torej PopTv obljublja "nagrado", ki je ne moreš dobiti, če ne plačaš 5000 evrov. Bi bilo boljše, da sploh nebi dajal takih nagrad, kot pa da delajo zdaj zdrahe




Saj je pri vseh nagradah tako, da moraš plačati akontacijo dohodnine. Ampak ostali kalimerovski revčki se ne pritožujejo toliko, ker stvar rešijo drugače kot pa da bi fehtali. Mene bi bilo sram, če bi drugi prosili zame in bi raje zavrnil nagrado.

Bogi Klemen. Kršene so mu človekove pravice.
cry12bpy.gif


Naj raje pogleda stvar z druge strani. Za dobrih pet jujev bo dobil nov avto. Se vam še vedno smili?

Ampak eni ste pa res
stupid-1.gif
.

Raje naj se vam smilijo tisti, ki nimajo za osnovno preživetje ali tisti ki nimajo zdravja, ne pa zakompleksan mulc, ki ne more (noče?) plačati akontacije dohodnine.



fittipladi00, to ne leti nate, si bil slučajno zadnji.
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

alyscha

Zelenc'
19. dec 2007
11
0
1
Citat:
Uporabnik fittipaldi00 pravi:
Torej PopTv obljublja "nagrado", ki je ne moreš dobiti, če ne plačaš 5000 evrov. Bi bilo boljše, da sploh nebi dajal takih nagrad, kot pa da delajo zdaj zdrahe

Se podpišem...

Drugače pa ne morem verjeti kakšno je vaše mnenje - za razliko od drugih forumašev, ki so idejo z navdušenjem podprli.... Sem kar malo razočarana.

Razbrati je samo fusijo: ½najprej avto, zdej pa se kes½....zanima me, koliko od vas, ki to pisete, je Kmetijo dejansko spremljalo? Ker potem ne bi kvasili takih bedarij....

Jaz pa menim, da je pohvalno - ljudje so Klemna dejansko spoznali in ker jim je prirasel k srcu, so se lotili te akcije. Kar pomislite malo, kolikokrat danes ljudje še stopijo skupaj in komu pomagajo. In pri tem ne smemo pozabiti, da Klemen ni sam ničesar prosil. Nasprotno - prav nerodno mu je bilo. Tako ali tako najbž ne bo zbranega dovolj denarja, da bi pokril celotno akontacijo in se bo moral na nek način znajti, vsekakor pa mu bo pomoč prav prišla. Iz izkušenj vem, da priden študent s štipendijo in študentskim delom po 3-5 evrov/h komaj sam sebe preživlja (sploh če mu doma ne morejo financirati bivanja izven doma), da pa bi prihranil še 5000 evrov, je pa sploh težko.

Nikogar nisem prosila, naj nakaže denar, samo sporočila sem novico. Od vsakega posameznika je potem odvisno ali bo pomagal ali ne in ali akcijo podpira ali ne.

Tako kot mene nihče ne prisili, da darujem npr. za Rdeči križ s tem ko dobim domov položnico, kamor lahko vpišem poljuben znesek. Pa vendar raje darujem tistemu, za katerega vem, da denar res potrebuje, kot pa organizaciji, ki polovico mojega nakazila porabi še za plače zaposlenih. Nazadnje pomoči potrebnemu ne ostane kaj dosti. Če bi nam kdaj npr. po TV predstavili življenje kakšne revne družine in nato podali NJIHOVO številko TRRja, bi tudi z veseljem nakazala kakšen evro. Zaradi ene kave manj me ne bo konec, njim pa lahko zelo prav pride. Problem se mi zdi v tem, da ima vedno ob vseh zbiranjih denarja še nekdo zraven korist. Najsi bo to organizacija ali pa posamezniki. V tem primeru pa je zadeva malce drugačna.

In kot sem že rekla - naj vas ne gane.