Resničnostni šov Kmetija

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Namen mojega pisanja je bilo samo pojasnilo, zakaj ljudje zbirajo denar, ker verjamem , da nimate vsi časa prebirat foruma Kmetija.
Jaz osebno ne podarjam denarja , ker ga nimam, če pa bi ga imela bi ga dala najprej svojim otrokom, vnukom....

Še en primer, ki sem ga v živo doživela. Družina s štirimi otroci, oba brezposelna starša, zbirali so denar zanje, da bi si uredili stanovanje, oni pa so za ta denar imeli žurke s prijatelji in so še danes brez stanovanja.
Darovanje denarja je dvorezen meč, če ga podariš se ne smeš sekirati potem, kako je bil tvoj težko prigarani denar, ki si ga nekomu podaril za pomoč, uporabljen v povsem druge namene.
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Citat:
Uporabnik alyscha pravi:
Za vse tiste, ki ste navijali za Klemna...

Kljub temu, da je bil s spremenjenimi pravili takorekoč ogoljufan nagrade, smo mu izglasovali avto. Ker si je zaslužil. Avto podarja spoznor, Pop tv pa nima niti toliko vesti, da bi plačal akontacijo dohodnine - čeprav so na ta račun s telefonskimi glasovi OGROMNO zaslužili.

Klemen mora torej plačati 5071 eur akontacije (prvotna je bila cca. 1000 eurov višja, ampak jo je sponzor znižal), ker pa kot študent nima toliko denarja in mu doma tudi ne morejo pomagati, so se ljudje aktivirali in začeli nakazovati denar na njegov račun. Račun trrja je objavila njegova sestrična Sanja, POP TV ga je izbrisal, ker pa je Klemen potrdil, da je številka res njegova, se račun sedaj zopet nahaja na forumu Kmetije. Zaenkrat je zbranih okoli 1300 EUR, kar ni velika vsota.

Če bi vsak nakazal na račun samo 0,96 eur, toliko kot je znašala cena telefonskega klica, bi bilo denarja še več kot dovolj.

Verjamem, da je Klemnu nerodno, ampak tukaj nima kaj - ljudje so se odločili, da mu pomagajo. On ni ničesar prosil. In veseli me, da obstajajo taki, ki še vedno cenijo poštenost in iskrenost. Če smo mu že izglasovali avto, bi bilo res lepo, če bi poskrbeli, da ta avto res dobi.

Kakorkoli, na forumu Kmetije, pod naslovom ½Klemen na forumu½ najdete več informacij o tem... Če vas zanima pač, če vas ne, naj se vas moj post ne dotakne... Odločitev o tem, kdaj, kako in komu bomo pomagali je vedno v naših rokah.

Pa radi se imejte!

še link: http://24ur.com/kmetija/farm_forum.php?topic_id=6042

P.s. številka Klemnovega trr-ja (0637 7662 4057 991) se nahaja na forumu na 19. strani.

Pa jebemuboga ljudje a ste vi normalni??!! Sem dvakrat prebral tvoj post, da sem sploh dojel... Tip dobi avto in mi naj mu plačamo akontacijo!?? Kje bo pa za registracijo dobil? Pa za bencin? Pa servis? HALOOO?! Proda naj ga al naj ga pa sploh ne vzame.
Al pa naj si sposodi denar, proda avto, poplača dolg pa mu bo še precej ostalo.

Še dober da ni denarja zadel, pol bi "morali" zbrati veliko večjo vsoto, glede na to da je pri 70000€ akontacija vsaj 20000€
stupid-1.gif


Pa vsi K.R.E.T.E.N.I. ki mu boste nakazali - mal premislite komu bolj denar koristi njemu, al kaki družini ki niti za hrano nima!
stupid-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Saj to sem vam vsem hotel z svojim postom povedat, da veliko Slo družin ne bo imelo dobrot na mizi za praznike, pa se na njih nihče ne spomni.
Tukaj bi pa nekomu nakazovali denar pa naj si bo 50centov, da bo potem pičil luksuz ?
To kar je on počel na kmetiji, počne veliko kmetovalcev v sloveniji in delajo od jutra do večera, pa jih država nič ne vpraša, kako bodo kupili stroje ... itd. Nekateri omenjate, da je ne vem kaj počel, kot da je prijel boga za jajca.
Privoščim mu avto, naj ga ima, ampak da se po vsem tem še obesi na hrbet slovencev, da mu plačajo akontacijo je pa too much !
To na forumih .. itd, je pa ziher njegovo maslo, bodite brez skrbi. Tudi ti alyscha si verjetno v tem krogu po prebiranju tvojega posta. Žal mi ni, da bi šel gledat od kdaj si prijavljen/a .

Veliko slo družin si avto ne more ogledat niti v izložbi, kaj šele da bi si ga kupili.
Ozrite se ljudje okrog sebe, sigurno je nekdo z otroci bolj potreben kruha kot pa en šmrkavec avtomobila.
Vseeno mi je kaj kdo počne z svojim denarjem, moti me to, da nekdo na tako prefinjen način naredi iz množice ljudi takšne budale, da mu to tudi uresničijo, to me moti, da se nekdo okorišča na naivnem narodu.
Zgodbe se ponavljajo iz šova v šov;
- Andrej se je delal zlo bogega, pa je zmagal, (bar1)
- Emil se je delal bogega, čeprav smo njegove živčne izpade do sotekmovalcev spremljali v oddajah
- Tukaj zdaj ... Klemen ....

Hjoj, le kaj si bo še kdo izmislil ....