Renault Media Nav Toolbox

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Še en "vizualni" popravek ;) ...

Carbon.gif


Samo za Renault !! Pazi na verzije !!

Za verzijo 6.0.4 in 7.0.5 : Klik
Za verzijo 8.0.5 in 9.1.1 : Klik
Za verzijo 7.0.5MD : Klik
Obnovitev za MN2 : Klik
Obnovitev za MD : Klik

Zahvala za grafično pomoč gre Francoskemu kolegu SmayK :cheer: ...
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Najprej vsi lepo pozdravljeni!
Sem nov tukaj in mi še marsikaj ni jasno, kar se tiče multimedijske naprave vgrajene (v mojem primeru) v Dacia-h.
Posedujem Media Nav Evolution v9.1.1.

Ali je zadevo mogoče downgrade-ati na kakšno od starejših verzij? In če je, ali se to enostavno stori z enim od filetov v postu #598?

Hvala za odgovor in lep pozdrav.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zakaj bi downgrejadal..? Raje upgrejdaj na 9.1.3 :)

drugače se da iti verzijo nazaj, vendar je potrebno predelat update.lgu datoteko, da jo bo sistem videl kot "novo" a bo v bistvu starejša.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Če ti še marsikaj ni jasno , si vzemi čas in malo preglej ! Z "MOD"-i je tako , da , če ne instaliraš kot je treba lahko marsikaj zajebeš !
Na 9.1.1 "baje" da dela, nisem pa nikoli videl v živo !!

Imaš link na privat !!
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
10x
Na podlagi vsega, kar sem do sedaj prebral, mi zadeva deluje dokaj enostavna za instalirati.
Morda veš, na kakšne probleme lahko naletim? In ali v takem primeru ponovna instalacija 9.1.1 povrne zadevo v začetno stanje?
V bistvu mi zastonjsko posodabljanje map ni prioriteta. Želim si predvsem napravo "odkleniti" in priti do operacijskega sistema.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Sem imel že dosti takega sranja po rokah , ko si eni predstavljajo , da z ponovno installacijo rešiš vse !!!
Rešiš ne , blokiraš pa ja .... Za prit do WinCE potrebuješ par sekund !! Kaj bi potreboval !?
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Verjamem, zato tudi sem oprezen.
Da ne dolgovezim... kot v vsako "zaklenjeno" napravo si želim pokukati tudi v to. Potem pa naprej, kot mi bodo sposobnosti dovoljevale.
Če poznaš kakšen manj tvegan način za dosego tega cilja, kar na dan z besedo, prosim. ;-)
 
Nazadnje urejeno:

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
BTW... imam še eno vprašanje. Ali lahko pri MNE player-ju shuffle funkcija deluje na celem mediju organiziranem s subfolderji, ali le znotraj enega subfolderja na najglobljem nivoju?
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Tukaj ni nobenega "tveganja" , če želiš res samo "pokukat" !?
Uporabi strica "Google" (Medianav wince ,test mode) , jaz ne mislim vsakemu posebej razlagat !!!
Je pa tudi v tem forumu napisano , Klik ...
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Sem zrihtal.
BTW... tvoje kode ne delujejo več za 9.1.x, pa še neke filete je treba dat na USB, da prideš do določenih področij.

Moderator: Če ni v nasprotju s pravili tega foruma, lahko pripnem link nekega ruskega foruma, na katerem so zbrane vse informacije (postopki, firmware-i, hack-i,...) na enem mestu.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
?!?! Če misliš kode za dostop za WinCe in Micom , vsak verzija ima svoje , kaj ti tukaj ni jasno ?! Za kompleten micom pa je treba dodat "ini"fajle na USB
za dostop ! Tega ne mislim dajat tukaj , ker lahko brez težav "komplet" zjebeš ! Sem že popravljal zadosti takih Medianavov , ki folk sploh ne ve
kaj bi pritisnil ! Če imaš jajca pejt v Micom , pa pritisni "Clear Virgin" , pole se pa čudi ;) ...
Mnogo nas je tu na forumu , ki se zavedajo/mo posledic teh kod , zato tudi tega ne ojavljamo !!

BTW , pa ni samo na ruskem forumu ;) ... In pravila foruma imaš napisana , velja pa za vse !!
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Če kdo potrebuje "Downgrade" za Medianav Standard ali Evolution , lahko uporabi originalne fajle , da mu ni potrebno na novo pakirat !
Enostavno kot vsak upgrade na USB , zamenja le številko verzije , da ti dovoli instalirat bilokateri update ;) ..
Kdor ne ve , za kaj se to uporablja , ne nalagat !!

Medianav Standard
Medianav Evolution
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
?!?! Če misliš kode za dostop za WinCe in Micom , vsak verzija ima svoje , kaj ti tukaj ni jasno ?! Za kompleten micom pa je treba dodat "ini"fajle na USB
za dostop ! Tega ne mislim dajat tukaj , ker lahko brez težav "komplet" zjebeš ! Sem že popravljal zadosti takih Medianavov , ki folk sploh ne ve
kaj bi pritisnil ! Če imaš jajca pejt v Micom , pa pritisni "Clear Virgin" , pole se pa čudi ;) ...
Mnogo nas je tu na forumu , ki se zavedajo/mo posledic teh kod , zato tudi tega ne ojavljamo !!

BTW , pa ni samo na ruskem forumu ;) ... In pravila foruma imaš napisana , velja pa za vse !!

Hvala za skrb.
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Pozdravljeni,
ali kdo od vas uporablja TMC pri Medianav Evolution na slovenskem področju?

LP
 

Podobne teme