Renault clio V 2018

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
No, CarP0rn to res ni niti približno ampak slabo pa tudi ne izgleda, vsaj meni ne no. Rit mi je še najbolj sumljiva (beri čudna), sprednji del lepo polepšan glede na predhodnika, notranjost prav tako deluje solidna. In ja, se zavedam, da je to povsem subjektivno :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Zunanjih slik še nisem nekaj videl....razen spredaj....mi je ok.....zadaj ne vem

Notri je OK....razen tistega dildota od tablice na sredini....ampak ok tega pri nobenem avtu ne bom zastopil...žal

Ne vem zakaj teh tablic ne naredijo na "clip" da jo lahko odstraniš vn če jo ne rabiš....
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Zunanjih slik še nisem nekaj videl....razen spredaj....mi je ok.....zadaj ne vem

Notri je OK....razen tistega dildota od tablice na sredini....ampak ok tega pri nobenem avtu ne bom zastopil...žal

Ne vem zakaj teh tablic ne naredijo na "clip" da jo lahko odstraniš vn če jo ne rabiš....
Te tablice so res užas...če je ne rabis, bi se morala nekam not zapeljat ali pa vsaj odstranit, da lahko mulc zadaj igra kaksno igrico..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
Pohvalno je, da so iz aiwa 90s stolpa v armaturki prešli na tablico. Hudič je samo, da je to na sliki najjaći paket, katerega noben nebo imel. Realnost bo 5" zaslon in ogromno plastike okoli.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
mati je kupila ta najcenejšga capturja pa ima 7" notri. kar je vseeno bistveno bolje, kot večja pa da čez armaturko gleda. tole je nekaj najgršga, kar lahko narediš. bi kar gor prijel pa spulil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
bi prijel, pa spulil... dejansko pa ne ponavadi. ni bil to dealbrejker, kar pa ne pomeni, da ni grdo. in glede na to, da isti rang avta iste znamke, odnosno captur, to ima rešeno lepše, bi človek pričakoval, da evolucijsko ne bodo šli nazaj. še enkrat, to je nekaj najgršega, kar lahko na armaturko navesijo.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
osrednji zasloni so z vsako novo izvedbo vozila večji, armature pa ne morejo dvignit do polovice stekla. mene pa ne moti, rajši zaslon višje kot da moraš med vožnjo gledat dol. tistega ki to moti si še vedno lahko omisli novega q3 z luknjo za sendviče :)

sicer pa so na netu slike bolj "ljudskih" verzij. osnovnejši radio bo nižji oz. bo manj štrlel iz armaturke.
interior-renault-clio-2019-201848009_3.jpg


pa še zunanjost
screen10.jpg
 
Nazadnje urejeno:

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Me zanima, če bo imel vklop tempomata še vedno v obliki neosvetljenega mehanskega gumba nekje pod parkirno zavoro.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
Tam pod ročno nastaviš ali naj bo tempomat (da sam drži hitrost) ali omejevalnik hitrosti, ali kako se reče, ko ne gre čez neko nastavljeno hitrost, ne glede na to kok gas pohodis (če se prav spomnim, funkcija je bila sprobana leta nazaj in nikdar več uporabljena). Od tam dalje pa saltas na volanu.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Tam pod ročno nastaviš ali naj bo tempomat (da sam drži hitrost) ali omejevalnik hitrosti, ali kako se reče, ko ne gre čez neko nastavljeno hitrost, ne glede na to kok gas pohodis (če se prav spomnim, funkcija je bila sprobana leta nazaj in nikdar več uporabljena). Od tam dalje pa saltas na volanu.

Saj pravim, gumb za enkratno uporabo, ki bi lahko bil tudi v prtljažniku. Ali pa sploh ne bi bil.