Clio kontakt lučka

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Imam Clio II ,1.4, 55 Kw, letnik 1999 ko dam kontakt lučka začne hitro utripati, pritisnem na ključu gum za odklepanje, odvzamem kontakt eno stopnjo nazaj in ko zavrtim ključ zopet naprej lučka normalno ugasne in avto vžge, imam samo en ključ in ne morem preveriti ali bi z drugim delovalo normalno, zanima me ali bi z novim ključem bila ta napaka odpravljena.
Namreč en strokovnjak računa za bypass 150 €, prilagam tudi odgovor enega izdelovalca ključev:

Oglasite se pri nam z avtom in ključem in vam bomo sprogramirali novi
transponder in dali v vas obstojec kljuc cena transponderja z
programiranjem znasa 50€ in bo vas problem resen
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Pa odkleneš avto na gumb pred tem? Če ne je to krivo.
Sl se to ponovi, tudi če avto odkleneš na gumb?
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Pa odkleneš avto na gumb pred tem? Če ne je to krivo.
Sl se to ponovi, tudi če avto odkleneš na gumb?
Avto vedno odklenem z daljincem, ker imam ključavnico v vratih zjebano, na desni strani pa ni ključavnice, tako če crkne zaklepanje je mogoč vstop samo skozi prtljažnik
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Saj sem napisal, da hoče za bypass 150 €, zanima me ali bi nov ključ rešil zadevo tudi to sem v prvem postu opisal,:
Oglasite se pri nam z avtom in ključem in vam bomo sprogramirali novi
transponder in dali v vas obstojec kljuc cena transponderja z
programiranjem znasa 50€ in bo vas problem resen
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
takrat ko daš najprej not kluč avto verga in ne vžge al niti vergla ne?
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
takrat ko daš najprej not kluč avto verga in ne vžge al niti vergla ne?
Ko dam ključ in kontakt začne lučka hitro utripati, avto vergla ampak ne vžge, potem na ključu pritisnem gumb za odklepanje zavrtim eno stopnjo nazaj spustim gumb na ključu in dam normalno v pozicijo za vžig avtomobila in takrat lučka ugasne in avto vžge.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Problem je na sistemu blokade motorja, kje točno, je pa potrebno ugotoviti. Običajno je problem v ključu, ni pa nujno. Govorim pa za specifično vozilo, ki ga imaš, ne na splošno. Tega sem delal ogromno. Daleč najboljša opcija je izklop blokade motorja (immo off), potem imaš s tem mir. Cena pri meni je 100€ za tvoje vozilo.
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Da zaključimo, ključ smo usposobili z novim transporderjem , vse skupaj ni trajalo več kot pet minut, strošek 20 €
Hvala vsem za zanimanje, predloge...