Razmišljanje o duši dvojčici

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Nisem jaz Dizzy
tongue-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ne, dizi je pa kronicno naiven, si ne more pomagat. V bistvu je bolnik potreben pomoči.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:Boš probala preseči od Skorpy rekord v kofetkanju z Suxovci?
evil.gif

Brez skrbi
evil.gif


Sicer je pa treba migat. Upanje umre zadnje.

Torej se strinjaš z vsebino GokoDamanovega komada Migi, [censored], migi? Glih včer sem ga vidu, pa sem se spomnu.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Dizzy je easy target. Prelahka
grin1.gif

Nočem spet pogrevati starih tem, ampak a ni bilo tako, da dizzy ni bil ravno zagret zate? Samo toliko, da ne bo zavajanj...drugače mi pa ni jasno, zakaj folk išče dušo dvojčico. Potemtakem lahko mirno vztraja pri samem sebi in ne potrebuje iskati nikogar. V bistvu se išče, v kolikor se sploh išeč, nekoga, ki te dopolnjuje, ne pa osebnostni klon samega sebe. Vsaj upam no.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Seveda, saj dizzy ni dopustil, da mu sploh začneš utrujat. Link do komada sem ti pa poslal.

A ni čudn, kolk vas je na suxu obupancev, ki bi radi ljubečo, prijazno, zvesto, blablabla osebo, zakaj ne naredite srečanja obupancev?
confused-1.gif
Ne, resno...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Mislim, da lahko začnemo kar z avtorico teme same in tako naprej in tako naprej. Ni pa samo krivda omenjenih, da si ne najdejo partnerja, kajti svet je dobesedno ponorel in nisem prepričan, če poznam pet povsem normalnih žensk, ki hkrati tudi vsaj približno zgledajo. Verjetno ženščeta opažate isto pri našem spolu. Z nekim mimosunjencem oziroma mimosunjenko pa se kake resne in čustveno zrele zveze najbrž ne moremo nadejati, zato marsikdo obupa, nategne armado drugospolnikov, nato pa se pritožuje na alterju.
crazy1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Dej stiber ne pretiravaj. A tvoje želja je pa biti sam do konca svojih dni, ne najti popolne osebe in deliti svoje življenje z desetimi mačkami? Čisto enako razmišljaš kot Tamara, le da je ona to tudi napisala.
 

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
S temi 'dušami dvojčicami' je tako kot z vero. Če si bolj umsko ubog človek, te bodo take pravljice prepričale. Če pa si malo bolj na trdnih nogah, pa moraš že intuitivno vedeti, da duša dvojčica pač ne obstaja. Ravno tako kot angelčki in pekel ne obstajajo. To so samo izmišljotine, ki obstajajo za lajšanje bolečin tega sveta. Pomagajo pa pač samo tistim, ki vanje verjamejo.

Že če gledaš matematično, je popolnoma nemogoče, da bi nekdo kdajkoli sploh spoznal svojo dušo dvojčico, če bi le-ta obstajala (vzemimo ta hipotetičen primer): Koliko potencialnih partnerjev spoznaš recimo v enem letu? Vzemimo še idealen primer, da vsak dan do 'temeljev' spoznaš eno tako osebo. To je 365 na leto. Greš recimo na webpage statističnega urada. Tam pobrskaš po bazi in dobiš številko vseh potencialov v svoji regiji. Teh je v mojem primeru recimo dobrih 53.000. To pomeni, da bi moral neumorno spoznavati po eno žensko na dan naslednjih 146 let. Če bi se potrudil in spoznaval kar po štiri na dan, bi porabil 'samo' dobrih 36 let. S tem, da je govora samo o ozki regiji, da bi bil vsak dan v letu polno zaposlen s spoznavanjem itd.

Razen če je na delu kakšna magija, ki s čudežno močjo usmeri duše dvojčice eno proti drugi, potem pomojem ni šans, da bi morebitno dušo dvojčico spoznali. :D



Upam, da nisem teme preveč zamoril s to empirično debato, haha! Bom probal še kakšno bolj vzpodbudno in poučno mnenje dat. Ko sem prebral prvi post, sem se zgrozil, prav zares. Ženska (Tamara), ne vzet tega preveč osebno, ker bom v bistvu govoril bolj na splošno. Ampak, kako neumna si lahko, da se sploh lahko spečaš z narkomani in wife-beaterji?? Kaj ste ženske res tako zmedene, da ne morete pri človeku dovolj zgodaj pogruntat, da nekaj ne štima?? Si mislila, da je suh zato, ker je vegi? Ali pa da ma drugi take členke, ker je nek hud športnik? Pa ne se izgovarjat, 'da pač ne pogruntaš prec'. O, seveda pogruntaš, samo si pač zatiskaš oči, dasiravno podzavestno. No kakorkoli že, upam da te je zdaj izučilo, in da boš odslej bolj pozorna na malenkosti in na splošno intelektualno kulturo bodočih potencialnih duš dvojčic. :D

So tudi v redu tipi naokoli, samo morate se jih naučit opazit. Ne se samo za 'outlaw bikerji' obračat potem pa jokat, kako grozni smo tipi, in da vas noben nima zares rad. :D
 
Nazadnje urejeno: