Razmišljanje o duši dvojčici

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik PNG pravi:...in itak, da si večina samskih želi nekega partnerja. Ampak to še ne pomeni, da smo depresivni, pristajamo na vse, razmišljamo sam o tem, kje bomo koga zahaklal, da nam otroka nardi...
stupid-1.gif

aplauz.gif
tole si pa zelo resnično povedala. Bravo!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Daj no daj, vem, da je to težko priznati....veliko večini babnic privlačijo deviantneži in razni drugi psihopati. Prvi večer ga spozna in hop na zadnjem zicu. Zgodba se ponavlja....potem pa želite imeti odličneža... Pa kdo bi vas lahko razumel...
Dejstvo je, da človek zelo redko sreča "normalno žensko" z normalnimi merili...bolj ali manj so danes dekleta blazno zlajdrana in potem se smilijo same sebi, ker jih nihče ne jemlje resno... Najbolj brezumno se mi zdi, da je tip kaže vse znake negativnih lastnosti, vendar dekline še kar fehtate za tiča... Jasno je, da vas potem pamentni fantje ne marajo...Kdo pa želi imeti dekle, ki jo "svi prepoznaju..." in kamorkoli greš, srečaš kakega bivšega fukeljna.... To res ni vzpodbudno....
wink-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
pa čemu to večno poudarjanje, da ko smo ble 'mlade' da smo se s kreteni gonile? Pač, vsak da skozi določeno število kretenov in določeno število fajn partnerjev skozi.
Ce vas taki kreteni nebi ucili pameti prevec na hard way,bi bile se vedno znjimi
Citat:

kot da se stalno mečemo za super duper fakerji, ki nas po enem tednu varajo če ne clo mlatjo ino mečejo po stopnicah.
Teoreticno se zradi takih vez mecete same po stengah,frajer vam samo pomaga pri tem.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
teoretično bi jst tut vsazga, ki bi se me na kakršenkoli način nasilno lotil, nalamala k cucka.
Ti ce si res tolk visoka kot pravis bi se med stenge zapletla,bi se te tezje resil.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik guardy pravi:

>Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?





Takih je na pretek. Ampak ponavadi niso lepotci, so zadržani, ne hodijo po žurih. Pa če boš šla mimo njega ga ne boš niti pogledala...




Dobro si napisal. No pri meni je s pomočjo kolega in njegove kolegice (ki je sodelavka od moje) uspel en tak podvig. Po slabem letu mi še ni žal, upam da mi bo čim kasneje, najraje nikoli. Je pa res da v tistem vmesnem obdobju (skoraj dve leti
rolleyes-1.gif
) nisem letal od cveta na cvet ampak sem jih samo "ogledoval".

Aja "uradne začetek ima pa isti večer kot je bilo "zadnje" sux srečanje v RB kajne škorpy
roza.gif




Edit: sicer pa prav občudujem (kandidata za ) tasta in taščo kako se po 30 letih zakona praktično idelano razumeta in se pod roko sprehajata kot dva najstnika. Če ima vsaj nekaj njenih genov tudi moja potem se mi ni treba bati
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Hanzi, a si sedaj vezan poba postal? Bi bilo bolš, če bi motor kupil...
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Včeraj je bilo dva tedna odkar sem (spet) na quatro. Spet bom cele praznike presedel in preležal. No tokrat bom vsaj doma in kolikor toliko mobilen (avtomatik rules)-
Ah ja motor... me kar srat prime ko pomislim kaj se mi bo zgodilo na kolesu ko grem 2x hitreje kot takrat z motorjem (da ne priemrjam zaščitne opreme na kolesu in motorju)

Jah tisti večer ko sva se midva "spoznala", sem zapel še z eno drugo
srce-1.gif
katero sem spoznal dva mesca prej

Tamara: ne zapiraj se vase, druži se s prijatelji-cami, če ni možno z dejanskimi (ker so noseče) pa z virtualnimi. Nikdar ne veš kje te čaka, zato ne izpusti nobene priložnosti za spoznavanje (ne pa za vsedanje na "cvet")
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Vedno je tako, najprej nič, potem je pa kar naeenkrat več kandidatk naenkrat....
grims-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Hanzi, a si sedaj vezan poba postal? Bi bilo bolš, če bi motor kupil...
evil.gif

a to za to, ker žensko se posodi, motorja pa ne
evil.gif

in zato ker se motorja lažje znebiš kot ženske
evil.gif


prideš v soboto v RB bova kakšne frišne motosvetovke jagala (boš spoznal mojo
wink-1.gif
)
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
A to soboto? Mater, težka bo...bi pa se lahko kaj dobili, lahko preko PM...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
jah zdaj je vprašanje koliko so "resne" in koliko mene "zanimajo". Takole virtulano je vse zanimivo.
Tamara:poznam nekaj Kmetavzarjev, ki iščejo nekako tako kot ti(če sem pošten se mi že kar malo smilijo-koliko pa je danes smrkelj,ki bi se zvečer raje stisnila k decu, ki smrdi po "telicah" namesto po najnovejšem Axu.)
rolleyes-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Tamara:poznam nekaj Kmetavzarjev, ki iščejo nekako tako kot ti(če sem pošten se mi že kar malo smilijo-koliko pa je danes smrkelj,ki bi se zvečer raje stisnila k decu, ki smrdi po "telicah" namesto po najnovejšem Axu.)
rolleyes-1.gif

hysterical-1.gif

hvala za ponudbo, ampak si znam tipa sama poiskat.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Ja na tvojo, ne na tisto od tvoje noseče kolegice. Pa ne mi rečt da se boš poročila v soboto, ker to se bom tudi jaz.
evil.gif




Potem si ga pa sama išči, saj razumemo da ne rabiš "alterjevega" nasveta in raje sama brskaš po "gnojnišču" za kakšnim dobrim jabolkom
rolleyes-1.gif




Defintivno si bolj samostojna kot jaz. Jaz si pomoči kolegov nisem nikdar branil, sploh takrat ko sem ležal v postelji
confused-1.gif




Naj tudi tebi sonce sveti vsak dan
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Dajte no ljudje! Tamara je samo izpostavila nekaj, kar jo je pač glodalo v notranjosti in ker res ni mislila, da bo tema prišla ven kot je {da se smili sama sebi, ker je samska}. Najbolj se pa zabavam ob dejstvu, da jo nekateri secirate kot truplo.

Kar je delala v mladosti, je delala. To jih dela veliko; pač menjaš partnerje ko ugotoviš da to ni več to, mogoče se celo zaljubiš v koga drugega in potem tistega pustiš {nakar sam sebi priznaš tisto staro; Nikoli ne zapusti nekoga ki ga ljubiš zaradi nekoga v katerega si zaljubljen} mogoče te kdo prevara, mogoče te kdo samo izkoristi.
Pa kaj, upam da se je vsakdo nekaj naučil iz tega.

Sama imam pri 21h za sabo dva resna partnerja {in eno pol-avanturo
evil.gif
}in sedaj sem nekaj več kot leto in štiri mesece samska. Vmes sem sicer se dobivala z nekom {samo z enim} s katerim nisva šla do konca, razčistila sem kako in kaj in pač nisva pristala skupaj. V redu.

Kot je nekdo napisal; Ko sem samski samo ogledujem. Enako jaz. Zadnji teden se mi sicer dogaja spet nekaj zelo lepega {lepšega kot je bilo tisto s prejšnjim dejtovcem
rolleyes-1.gif
}

Želim si isto kot Tamara, tako si želimo VSI. Da bi nas nekdo imel rad, take kot smo, nas znal ceniti in spoštovati, ki bi nas razumel, nam stal ob strani ne glede na to, kaj naredimo, nekoga ki ga lahko pokličemo ob treh zjutraj in se mu zjokamo v telefon, nekoga ki bo prišel k nam četudi bojo sekire padale z neba... Želimo si LJUBEZEN človeka, ki nas privlači.

Meni lahko reče moj najboljši prijatelj; Rad te imam. In ravno tako ga lahko pokličem in se mu stožim po telefonu. Ampak boli pa, ko mi bo rekel da jutri ne bo prišel k meni ker mora k punci. In veš, da si srečen zanj -ker veš da je v redu človek, ampak malo te uščipne ko veš, da nisi TI najbolj pomemben in veš, da morda ko ga boš najbolj potreboval ga ne bo, ker ga bo punca bolj potrebovala.

In si zaželiš, da bi nekoga takega imel. V dobrem in v slabem. V dežju in soncu. V smehu in joku. V lepem in grdem. Povsod in zmeraj in vedno. Najraje večno.

roza.gif