Razmišljanje o duši dvojčici

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Danes sem zelo naravnana v prihodnost. Mogoče zato, ker mi je ta teden že druga prijateljica sporočila, da je noseča
cheer.gif
zelo sem vesela za njiju obe.
Zadnje čase, recimo zadnje leto, sem bolj kot ne čebelca, ki leta s cveta na cvet. Mogoče malo slabo izbiram zadnje čase, od đankija do tipa, ki pretepa ženske. In sem prišla do ene simpl ugotovitve. Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?
srce-1.gif


Imate tudi vi željo, da spoznate nekoga, s katerim se boste postarali, s katerim se boste stiskali na klopci v parku čez 30 let? No matter what. Da ne boste obupali po prvem prepiru....mislim, da vsak človek potrebuje sočloveka, ki ga bo razumel, zjutraj stisnil k sebi, potolažil, ko bo štala v službi, pomagal, ko bo avto crknil
cool-1.gif


Današnji način življenja je zelo nenaklonjen temu zgoraj. Čedalje manj ljudi poznam, ki bi se medsebojno spoštovali. Nobenega truda ni več. Vsak tera svoje, potem pa jok in stok, ko pametnejši popoka.

Aja, to ni ženitni oglas
evil.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Tamara, tole si pa tako lepo napisala...
cry12bpy.gif
Se podpišem pod čisto vsako besedo. Mislim, da si to želimo vsi.

srce-1.gif
 

54272

Pripravnik
8. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
In sem prišla do ene simpl ugotovitve. Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?
srce-1.gif

Misli mi bereš.
zmaga.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
srce-1.gif


Tole je pa lepo napisano. Se strinjam. Vsak bi si želel kakšno dušo dvojčico.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
To je res fajn napisano, samo mi pa ni jasno, kako si lahko spregledala đankozo? A si se že šla testirat za "viruse"....? To ni šala veš...
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
tudi sama sem mela obdobje, ko se mi je zdelo, da se name lepijo same muhe...sem preživela težke stvari v preteklosti (eno takih, kot vidim, si preživela tudi ti. Bistvenega pomena je da si preživela, saj veš, kar te ne ubije te naredi močnejšo.

Trenutno sem v zvezi s partnerjem za katerega lahko rečem da je moja sorodna duša. Važno mi je, da sem srečna z njim in on z mano.
Tamara, tudi zate bo prišel čas, ko boš spoznala Njega....to bo takrat, ko ga boš najmanj iskala in pričakovala.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ženske ste pa kar hecne....menjate kamerate vsak mesec in se potem čudite, da imajo fantje čuden odnos do vas... Ali se zelo malo pogovarjate s tipi al kaj? Ne vem no, kako se lahko spregleda tipa, ki se npr. fiksa, ali pa pretepa ženske...Morda se na začetku ne pogovarjate in slepo in naivno verjamete naučenim sladkim frazam...Malo več časa namenite spoznavanju in bo sigurno bolje. Ni treba takoj hop....Psihoti in narkiči, se težko pretvarjajo dalj časa, pretirana osladnost in prilagodljivost naj vas ne zavede....
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
jaz bi tudi mel ljubezen ... vse se da kupit... samo tega se ne da
frown-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
To je res fajn napisano, samo mi pa ni jasno, kako si lahko spregledala đankozo? A si se že šla testirat za "viruse"....? To ni šala veš...

Brez skrbi, vsi testi so negativni
zmaga.gif

kako spregledaš? Hm....enostavno. Ko si zatrapan, ne vidiš meter naprej. Pa ne poznaš teh stvari, pa...zatiskaš si oči....eh ni da bi govoril. Ampak sem to ugodno rešila tako, da si ne belim več glave s tem.

Ko ne iščeš, najdeš. To je pa že preizkušen recept. ampak ne gre tukaj za iskanje in to, samo za razmišljanje.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
ne vem sicer kako je bilo pri Tamari, zase lahko povem samo to, da sem bila mlada, naivna pa neumna. Amapk če gledam nazaj me je vse skupaj (imela sem moža, ki je bil alkoholik, zganjal psihični in fizični teror nad mano, posredno tudi nad sinom...) samo utrdilo, da več nisem taka naivna smrklja, za katerop mislijo da je po župi priplavala. Vsaka šola nekaj stane, moja je bila draga....ampak brez nje ne bi bila to kar sem.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik mojamura pravi: Vsaka šola nekaj stane, moja je bila draga....ampak brez nje ne bi bila to kar sem.

Tudi moja šola je bila zelo draga. Žal. Ampak ne bom jokcala zaradi tega. Niti nočem razlagati kako je do vsega prišlo, ker ni tako kot mislite, pa niti ni to namen te teme.
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Vse lepo in prav napisano ampak pozabla si na nekaj zate zelo pomembnega, kar si poudarjala tudi v eni izmed drugih tem (in mislim, da še v marsikateri drugi): tip mora imet dolgega in debelega
evil.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Vse lepo in prav napisano ampak pozabla si na nekaj zate zelo pomembnega, kar si poudarjala tudi v eni izmed drugih tem (in mislim, da še v marsikateri drugi): tip mora imet dolgega in debelega
evil.gif

A dej noooo
hysterical-1.gif
nisem nikjer tega poudarjala. Malo heca mora bit tko al tko.
 

DevilFace

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Preveč se obremenjuješ. tudi sam sem v upanju, da bi našel "tisto tapravo" naletel na same, hmmm, ne bom rekel glih čudne, ampak napačne. Pa sem do vseh bil dober, pošten, amapk če ni iskre, je pač ni...

Tako sem spoznal, da nikakor več ne bom "igral", izrabljal raznih trikov pri ženskah, da bom, kar sem in povedal to, kar mislim - brez olepšavanja ali česar podobnega.
Dobil sem deklico, ki se je zaljubila v mene ravno zaradi takšnih reči, da točno ve, kaj lahko od mene pričakuje, kakšni so moji nazori in podobno. Kljub temu, da je bila do vseh prejšnjih prava "bitch", se je ob meni obrnila in postala takšna kot jaz. Srečna sva, razumeva se in sva si vedno pripravljena pomagat in stati eden ob drugem tudi v težjih trenutkih.

Zato, bodi kar si, če ti je žal, naj ti ne bo težko rečt "oprosti", če ga pogrešaš, mu povej... V teh primerih boš hitro ugotovila, če je trenutni pravi ali ne. In garantiram ti, da bo ta sorodna duša prišla takrat, ko boš najmanj pričaovala...

DF
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
OK, kam je izginil post od HITMAN-a?
17758-icon_confused.gif


Sem hotela komentirat oz. se mu zahvalit za zelo pozitivno naravnan post, pa vidim, da ga ni več
17758-icon_confused.gif

HITMAN srečno v letu 2008 tudi tebi
aplauz.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Čas je, da si najdeš enega kmečkega dečkota.
wink-1.gif


Poglej batate tudi joka, da ga nobene ne mara a je tako preprost dečko, ki pove svoja čustva in komaj čaka, da ga katera povabi na pijačo.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Čas je, da si najdeš enega kmečkega dečkota.
wink-1.gif


Poglej batate tudi joka, da ga nobene ne mara a je tako preprost dečko, ki pove svoja čustva in komaj čaka, da ga katera povabi na pijačo.

Batate-ja že ne mormo resno jemat
grin1.gif


Kmečkega ali "kmečkega"?
grims-1.gif