Razmišljanje o duši dvojčici

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Tole je bil pa jin na jang.
wink-1.gif
V redu napisano.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Danes sem zelo naravnana v prihodnost. Mogoče zato, ker mi je ta teden že druga prijateljica sporočila, da je noseča
cheer.gif
zelo sem vesela za njiju obe.
Zadnje čase, recimo zadnje leto, sem bolj kot ne čebelca, ki leta s cveta na cvet. Mogoče malo slabo izbiram zadnje čase, od đankija do tipa, ki pretepa ženske. In sem prišla do ene simpl ugotovitve. Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?
srce-1.gif


Imate tudi vi željo, da spoznate nekoga, s katerim se boste postarali, s katerim se boste stiskali na klopci v parku čez 30 let? No matter what. Da ne boste obupali po prvem prepiru....mislim, da vsak človek potrebuje sočloveka, ki ga bo razumel, zjutraj stisnil k sebi, potolažil, ko bo štala v službi, pomagal, ko bo avto crknil
cool-1.gif


Današnji način življenja je zelo nenaklonjen temu zgoraj. Čedalje manj ljudi poznam, ki bi se medsebojno spoštovali. Nobenega truda ni več. Vsak tera svoje, potem pa jok in stok, ko pametnejši popoka.

Aja, to ni ženitni oglas
evil.gif

Prevod iz ženskega v normalni jezik: hočem dojenčka, da ne bom zadnja med kolegicami.

Sorodna duša my ass.
evil.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Bom kar nate replicirala, ker mi je zelo všeč tvoj sestavek
wink-1.gif
tako da kar podpis pod tvoje, dodala bi pa še par stvari.



Ja, le kdo si ne želi partnerja imeti celo življenje, preživljati z njim dobre in (čim manj) slabe trenutke, si biti drug drugemu v tolažbo,... ravno par dni nazaj sem se pogovarjala z nekom, pa je rekel, da imata te dni njegova starša 25. obletnico poroke... priznam, jaz sem se raznežila ob teh besedah.



Tamara, te pa nekako ne razumem, praviš, da si zadnje leto letala iz cveta na cvet.... kako ti uspe tako hitr menjat čustva, da si z nekom v vezi (gledam skozi svoje oči) se mi zdi, da ko človek ljubi, ponavadi zelo ljubi in dolgo traja, da se "znebiš" neki čustev do osebe, če ti ni usojeno biti z njo. V vezo brez čustev
crazy1.gif




In kot ostali pravijo, prepusti se toku, ne išči tako intenzivno. Pa ne reči, da ne iščeš, ker to zelo kažeš s svojimi posti, da si že kar malo "obsedena" s tem, da bi imela nekoga (pa ne jemlji to kot žalitev, samo moja opazka in mislim, da bi se še marsikdo strinjal z menoj)
roza.gif




p.s. tema je odlično zastavljena, ne uničite je z raznimi offi, ženitvene ponudbe ji pa pošljite na PM
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.409
977
113
Obišči stran
>Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?


Takih je na pretek. Ampak ponavadi niso lepotci, so zadržani, ne hodijo po žurih. Pa če boš šla mimo njega ga ne boš niti pogledala...
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz...

Sem vedla, da sem še neki pozabila dopisat
grin1.gif
hotel sem reči še to, da danes ljudje vse premalo vlagamo v vezo, premalo se potrudimo za partnerja in preveč smo egoistični. Ne znamo se več pogovarjat, ne znamo sklepat kompromisov, v veliko primerih smo prehitro užaljeni, težko popuščamo in še bi se dalo o tem.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ni duše dvojčice. Kar je itak fajn - ker bi sicer bilo dolgčas.
(odpadle bi neskončne ure prepričevanja, da umazano perilo sodi v koš za umazano perilo in ne na tla poleg njega
grin1.gif
).

Ne vem, kako vi, ampak jaz sem in tja rabim nekaj dretja.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:Mogoče malo slabo izbiram zadnje čase, od đankija do tipa, ki pretepa ženske.


Tega ponavadi vnaprej ne moreš vedet oz. zveš šele, ko človeka bolje spoznaš ali pa pride do kakšnega takega ali drugačnega pripetljaja. Težko je v štartu vedet, s kom imaš opravka in kakšni so njegovi nameni. Pa tudi če ti to pove naravnost v obraz, ni nujno, da je res. Če bi to vnaprej vedla se najbrž nebi zapletala s takimi tiči. Tako da nisi ti kriva
wink-1.gif
.



Citat:
Uporabnik Tamara pravi: Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?
srce-1.gif


Mislim, da bi šlo in da se sem in tja tudi najde kakšen tak človeček. Samo najti ga je treba.



Citat:
Uporabnik Tamara pravi:Imate tudi vi željo, da spoznate nekoga, s katerim se boste postarali, s katerim se boste stiskali na klopci v parku čez 30 let? No matter what. Da ne boste obupali po prvem prepiru....mislim, da vsak človek potrebuje sočloveka, ki ga bo razumel, zjutraj stisnil k sebi, potolažil, ko bo štala v službi, pomagal, ko bo avto crknil
cool-1.gif


Seveda si želimo, vsaj večina nas ima to nekako sprogramirano v glavi, samo eni se tega zavejo prej, drugi pač kasneje. Sem moral citirat, ker so to najlepše besede, ki sem jih danes slišal
smile-1.gif
. Hkrati pa začutil olajšanje, da obstajajo deklice, ki imajo raje človeka kot njegov tošl in ostali kič okoli njega.



Citat:
Uporabnik Tamara pravi:Današnji način življenja je zelo nenaklonjen temu zgoraj. Čedalje manj ljudi poznam, ki bi se medsebojno spoštovali. Nobenega truda ni več. Vsak tera svoje, potem pa jok in stok, ko pametnejši popoka.


Mja, tudi jaz opažam podobno, spoštovanje, zaupanje, kompromisi (in druge vrednote) so marsikomu kosovska vas. Kar je pravzaprav zelo žalostno gledat, kaj šele doživljat. Najhuje je pa to, da ljudje vseeno vztrajajo v takih odnosih... Pa ne vem zakaj, zato ker se majo radi zihr ne. Prej zaradi navade. No, če se včasih kej spričkaš, ni to nič slabega, če se iz tega kej naučiš in tako naprej... Temu jaz pravim konstruktiven prepir
smile-1.gif
. Ampak kako se pa eni obmetavajo, me kar glava zaboli...



Citat:
Uporabnik Tamara pravi:Aja, to ni ženitni oglas
evil.gif


Glede ženitne ponudbe nism prepričan. No, ja, če ti tko praviš
smile-1.gif
).



Po tvojih besedah sodeč, mislim, da si vredu dečva in da boš slej kot prej našla, kar iščeš. Samo ne obremenjuj se preveč s tem, ker te bo pobralo. Ne tuhtaj preveč in se prepusti toku. Pri "srčnih" zadevah je ponavadi tako, da kaj dosti ne moremo vplivati nanje - bolj se ženemo, manj je efekta. In pol smo spet vsi poklapani in razočarani, skratka narobe svet.

Lej, uzam si cajt zase, lepo na izi pa bo. Descev je ko listja in trave in ni vrag da se ne najde kakšen taprav. Ok, to sicer za babe tud men govorijo, pa sem že 2 leti brez (omg). Pa nvem zakva, še do dons nism ugotovu. Ajde, mi reče kolega: "Ja če boš čaku nou nč, dej mal ujagi kšno". In evo, gre Miki letat za babam... In najde sm pa tja kšno, plete, štrika in na konc spet ostane sam. Pa mi rečejo drugi: "Ja preveč se ženeš, morš bit "skuliran", flegma pa to." in spet, Miki čaka... in dočaka... Pa spet nč iz tega. Ok, nism lep, nism pa tut grd, do vsake sm biu đentlmen (pa tut če ni bla vredna) itd. skratka, same dobre stvari. Sam zgleda d če ni usojen pač ni.



Enivejs, đabe se z glavo u zid zaletavat in si razbijat glavo, enostavno greš naprej, novim dogodivščinam naproti
cheer.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
razmišljanje o duši dvojčici.
smile-1.gif

tvojo dušo dvojčico imam jaz med nogami
grims-1.gif


Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Takih je na pretek. Ampak ponavadi niso lepotci, so zadržani, ne hodijo po žurih. Pa če boš šla mimo njega ga ne boš niti pogledala...

se strinjam!
zmaga.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Vsaka na novo začeta zveza je kot tiktakajoča bomba ki čaka da eksplodira. Sooner or later....

No no, Mr. "Glass half empty.", ni vse tako črno/belo kot si napisal. Potem ti vsako zvezo že vnaprej obsojaš na propad? Zaradi takega razmišljanja boš osivel že pri 30-ih
tongue-1.gif
Poznam nekaj parov, kjer skupaj lepo funkcionirata že vrsto let.

Malo manj obremenjevanja s tem kdaj bo prišel mimo tisti pravi in malo več osredotočanja na tiste malenkosti, ki te naredijo srečnega tudi brez partnerja
wink-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:Prevod iz ženskega v normalni jezik: hočem dojenčka, da ne bom zadnja med kolegicami.

Sorodna duša my ass.
evil.gif

Sori, ampak dojenčka še neki časa ne bo. Če bom že imela neko hudo željo po tem, bom zajadrala na obisk k tema dvema kolegicama
aplauz.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Replicirala bom tebe, čeprav leti na vse.
Poudarila sem, da ta moj post ni jokcanje niti obupano iskanje
jezen.gif

Enostavno razmišljanje o tem kaj si želim, o čem razmišljam.
Nimam problemov biti sama, se okol mene tolk dogaja, da mi prav ni nič dolgčas. Vem pa kaj pogrešam in vem koliko sem pripravljena dat. In nič manj ne sprejmem. Ker jaz se ne mislim na trepalnice metat, da bo drugi spal zraven mene. Ful imam rada življenje, rada uživam, tisti nekdo mora biti pa meni podoben. Zadnjič mi je nekdo tako lepo opisal kako si predstavlja življenje na stara leta
srce-1.gif
ampak tega ne morem citirat.

Pač razmišljanje, kaj nas čaka, kaj bi nas moralo čakati. Še vedno je pa tako, da kolikor daš, toliko dobiš. Pa dobro se z dobrim vrača.
zmaga.gif
Držite se tega. Če ste z nekom, ga ne jebat direkt v glavo, spoštujte soljudi. Če ste z nekom nesrečni, pojdite stran.


Življenje je povsem preprosto, kompliciramo ga pa ljudje sami.
roza.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In boš sedaj spet postala "čebelica"....
17758-icon_confused.gif

Ti se pa zelo hitro navežeš na tipa in seveda zelo hitro "odvežeš", to mi je en malo čudno....morda je težava ravno v tem....
smirk-1.gif