Razmišljanje o duši dvojčici

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
ne-ne-1.gif


Nima teh težav, pač malo so ji čustva ven vdarla, pa je to spisala, dvomim da ma
kake strahe da bo zadnja, pa tudi če je neka punca zadnja v družbi, kaj je to takega?
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
ne-ne-1.gif


Nima teh težav, pač malo so ji čustva ven vdarla, pa je to spisala, dvomim da ma
kake strahe da bo zadnja, pa tudi če je neka punca zadnja v družbi, kaj je to takega?

priden.gif
kako pa ti mene lepo zagovarjaš.

@all: a res ne gre, da se ne bi spuščali v odpiralca teme (tokrat mene) z nekim ocenjevanjem stvari, ki jih niti slučajno ne poznate?
bonk.gif
če vam je merilo poznanstva to kar preberete, potem se mal zamislite o vašem lajfu!

@Ralliart: Ne bom zadnja v družbi (kaj ti misliš, da imam samo dve prijateljici?
rolleyes-1.gif
), pa nihče meni ne odreja kako bom živela ali kako moram. Delam kar paše mi.....
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Ja, le kdo si ne želi partnerja imeti celo življenje, preživljati z njim dobre in (čim manj) slabe trenutke, si biti drug drugemu v tolažbo,... ravno par dni nazaj sem se pogovarjala z nekom, pa je rekel, da imata te dni njegova starša 25. obletnico poroke... priznam, jaz sem se raznežila ob teh besedah.

Meni se npr. to ne zdi nič takega. Ali pa samo jaz živim s takimi ljudmi, ki so že zelo dolgo v zvezi. Moja starša sta poročena že 22 let. Saj se kdaj pa kdaj skregata (utopično je misliti, da boš celo življenje živel v pravljici), ampak dvomim, da bi prav dolgo zdržala drug brez drugega.
Babica in dedek sta pa poročena natanko 50 let, pa je ravno včeraj babica rekla dedku, da ga ima vsak dan rajši
srce-1.gif
. Zame je to en velik dosežek. Si sploh ne predstavljam kaj vse sta morala dati skozi. Je res, da se včasih niso ločevali tako pogosto in da se to ni ''spodobilo''. Ampak komot bi šla narazen zdaj (dva njuna prijatelja sta šla po 45 letih zakona), če se res ne bi prenašala.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
ne-ne-1.gif


Nima teh težav, pač malo so ji čustva ven vdarla, pa je to spisala, dvomim da ma
kake strahe da bo zadnja, pa tudi če je neka punca zadnja v družbi, kaj je to takega?

priden.gif
kako pa ti mene lepo zagovarjaš.

@all: a res ne gre, da se ne bi spuščali v odpiralca teme (tokrat mene) z nekim ocenjevanjem stvari, ki jih niti slučajno ne poznate?
bonk.gif
če vam je merilo poznanstva to kar preberete, potem se mal zamislite o vašem lajfu!

@Ralliart: Ne bom zadnja v družbi (kaj ti misliš, da imam samo dve prijateljici?
rolleyes-1.gif
), pa nihče meni ne odreja kako bom živela ali kako moram. Delam kar paše mi.....

kot sama zase to rada poudarjaš, imamo tudi ostali pravico do izražanja svojega mnenja.

P.S. nisi edina na svetu ki je samska, si pa med tistimi ki se radi smilijo sami sebi. dost ns je samskih, pa nam niti na pamet ne pade da bi razmišljal ali pa celo odpiral take teme
ne-ne-1.gif


bo, če bo, ko bo
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

@Ralliart: Ne bom zadnja v družbi (kaj ti misliš, da imam samo dve prijateljici?
rolleyes-1.gif
), pa nihče meni ne odreja kako bom živela ali kako moram. Delam kar paše mi.....

E pa to jest hocem tebi dopovedat,zato sedaj razlivas svoja custva tu po forumu,ker si delala kar ti pase in ne razmisljala kaj bi bilo prav.

Vse te scene se dogajajo ker folk noce razmisljat,ampak se kulirat,respectat in uzivat brez dela in odrekanja.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kaj si pa pričakovala, če napišeš stavek kot je tale :

Citat:
Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?

ta stavek pomeni ( vsaj zame in vrjamem da nisem edini ki tako misli), sama sm in ker nočem ostat sama mi je vseeno kako tip zgleda, kaj ma... sam da bo reku da me ma rd. samo obupan človek, da vse na stran samo da dobi nekoga ki " ga bo imel rad".

neke kriterije je treba met, drugače hitro pride do raznih ločitev, ko pride kej bolšga mim
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik peters pravi:

In veš kaj si pozabila napisat? Partner mora biti popolnoma samostojen in sposoben samostojno skrbeti zase – tako v finančnem kot psihičnem smislu. To je zelo pomembno! Vsako jamranje v smislu »jaz bi kar umrl(a) brez tebe« in podobno, partnerja začne odbijat. Da o denarnem izkoriščanju niti ne govorim.



Vsi, ki smo že spoznali sorodno dušo, vemo kaj to pomeni. Pomeni, da v prisotnosti uživata oba, brez da bi kaj govorila, da si bereta misli – in ko to traja tudi po dveh letih, potem veš da je to res tisto pravo.




Bravo. Za tole sem ti dal pa nagrado.



P.S.: Pa čeprav niti še do polovice nisi prišel.
 
Nazadnje urejeno:

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Ni duše dvojčice. Kar je itak fajn - ker bi sicer bilo dolgčas.

(odpadle bi neskončne ure prepričevanja, da umazano perilo sodi v koš za umazano perilo in ne na tla poleg njega
grin1.gif
).



Ne vem, kako vi, ampak jaz sem in tja rabim nekaj dretja.






Ja pa je.
tongue-1.gif
Glede na to, da dvomiš, bi morda sama na to morala gledati pretežno v smislu komplementarnosti.



Do "dretja" bo vedno prišlo. Tudi, ko ga ne potrebuješ (ravno to si spontano napisala
grims-1.gif
). Je obvezna oprema.
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
To ste zenske,priznajte tukaj in sedaj,kolikokrat ste v druzbi/lokalu pobrale kaksnega ki je bil tih/premisljen in povedal bistvo ali malce vec(pa to ne zaradi tega ker se nimate za najlepso) in kolikokrat takega ki je iztopal/afne guncal in lajal na polno o vseh moznih zvezdniskih bedarijah,glih pred nivojem ko bi se mu druzba zacela posmehovat(ker potem ga zaradi ocene druzbe tudi same nemorete imeti za kandidata)?

Ne razmisljate z svojo glavo,ozirate se kaj mislijo kolegice in kaj pravi druzba in na podlagi tega delate merila in si potihem upate da vam je tokrat usojeno.

zmaga.gif


Isto je pri moških! Vedno se opazi tiste ženske, ki najbolj izstopajo. V senci takih žensk se ponavadi skriva kakšna, ki ima zelo velik potencjal. Pač noče izstopat, misli s svojo glavo in ne bo dala vsakmu glumcu, ki je pač ta večer oplev že pri vseh ženskah, nima 2cm pudra in ni oblečena po zadnji modi. Poglejte malo okoli sebe. Ko kakšno tako spoznaš vidiš, da je zelo prijetna oseba. Na začetku bo vsak rekel, kje si to čudno pobral, ampak ko jo spoznajo ti vsi zavidajo. Večinoma se opazi samo take, ki nabolj ropotajo in hočejo izstopat. In na podlagi takih, se potem ocenjuje celotna populacija. In ker folk ne misli s svojo glavo, hočjo bit vsi isti.
bonk.gif
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Sicer nisem bral cele teme, ampak ce sem prav razumel bom vrjetno kmalu lahko sel za botra
aplauz.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Pač noče izstopat, misli s svojo glavo in ne bo dala vsakmu glumcu, ki je pač ta večer oplev že pri vseh ženskah, nima 2cm pudra in ni oblečena po zadnji modi. Poglejte malo okoli sebe. Ko kakšno tako spoznaš vidiš, da je zelo prijetna oseba. Na začetku bo vsak rekel, kje si to čudno pobral, ampak ko jo spoznajo ti vsi zavidajo. Večinoma se opazi samo take, ki nabolj ropotajo in hočejo izstopat. In na podlagi takih, se potem ocenjuje celotna populacija. In ker folk ne misli s svojo glavo, hočjo bit vsi isti.
bonk.gif

alo ne sodit drugih po sebi
priden.gif


Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
kaj si pa pričakovala, če napišeš stavek kot je tale :

Citat:
Potrebujem samo nekoga, ki me bo imel rad in bo to pokazal. Ne rabim materiala, niti ne rabim psihologa. Samo malo ljubezni. Bi šlo?

ta stavek pomeni ( vsaj zame in vrjamem da nisem edini ki tako misli), sama sm in ker nočem ostat sama mi je vseeno kako tip zgleda, kaj ma... sam da bo reku da me ma rd. samo obupan človek, da vse na stran samo da dobi nekoga ki " ga bo imel rad".

neke kriterije je treba met, drugače hitro pride do raznih ločitev, ko pride kej bolšga mim


ja žal tamara ampak to je res smiljenje samemu sebi ... marsikomu izmed nas privrejo kdaj pa kdaj taka čustva na plano pa zato še nismo depresivni
wink-1.gif


Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
ne-ne-1.gif


Nima teh težav, pač malo so ji čustva ven vdarla, pa je to spisala, dvomim da ma
kake strahe da bo zadnja, pa tudi če je neka punca zadnja v družbi, kaj je to takega?

opaaa, malcom pa nekomu v rit leze ... brez zamere malcom, ampak tu pa si res začel igrat na igro brezupa
wink-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:ja žal tamara ampak to je res smiljenje samemu sebi ... marsikomu izmed nas privrejo kdaj pa kdaj taka čustva na plano pa zato še nismo depresivni
wink-1.gif

Sem ti razložila že. Brez skrbi, depresija je prepovedana beseda v mojem besednjaku
cheer.gif


@malcomX:
priden.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Zadeva je v bistvu takale, ko ste mlade se gonite s kreteni...potem malo uvenete, vidite kakega dojenčka in potem bi imele nekega mirnega fanta...
Ampak tako pač ne gre...
wink-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
pa čemu to večno poudarjanje, da ko smo ble 'mlade' da smo se s kreteni gonile? Pač, vsak da skozi določeno število kretenov in določeno število fajn partnerjev skozi. Še hvalabogu, da je bil kak [censored] vmes, da ga lahko zdej že na daleč zavohaš in se ne vpletaš po nepotrebnem. Vsekakor pa med bivšimi ni blo več kretenov (če se že tko izrazim) kot normalnih...pač, s kakšnim se osebnostno nisi najbolj ujel, s kakšnim je blo nekaj časa v redu, pa so se potem sčasoma pogledi in želje začeli spreminjat, spet pri drugih je bil kak drug faktor vmes...itak je pomoje vsaka bejba kdaj norela za kakim ultra je*ačem, ampak tipi to tukej predstavljate, kot da se stalno mečemo za super duper fakerji, ki nas po enem tednu varajo če ne clo mlatjo ino mečejo po stopnicah. Itak da obstajajo tut keš/pleh pi*ke...ampak je tut lih tok tipov, ki padajo sam na to, da je bejba spedenana po zadnji modi, 60-90-60, pa ni važno, kaj ma u glavi...

Pač, eni pač nis(m)o mel te sreče, da bi se že s prvo veliko ljubeznijo tok zaštekal, da bi blo to to in še iščemo, preizkušamo...in itak, da si večina samskih želi nekega partnerja. Ampak to še ne pomeni, da smo depresivni, pristajamo na vse, razmišljamo sam o tem, kje bomo koga zahaklal, da nam otroka nardi...
stupid-1.gif