Woke!1!

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
20.653
11.756
113
kod Džej-Zija
Edit: slovenska stran ima popolno zmedo, očitno je zastarela in neosvežena. Na mednarodni strani je pa vse jasno zapisano in imaš prav: “Creation of the Jaguar *.* has concluded. But its legacy lives on.” *.* velja za vse modele, torej trenutno ne prodajajo ničesar.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
34.899
17.300
113
Kaj pa ta opcija - manever obrata na woke in najava rebranda čemur sledi konkreten padec vrednosti delnice, nekdo jih poceni veliko nakupi nato pa sledi objava, da "so se zakalkuliral", da to ni to in da se vračajo na stara pota na podlagi česar delnica spet pridobi na vrednosti, kupec delnic pa ogromno zasluži?

mosseero - nekje sem zasledil, da prodajajo zalogo, novih pa ne delajo več zaradi česar ne moreš naročit/skonfigurirat novega. Če ne bi ničesar prodajali, statistika ne bi kazala 97% padca v prodaji ampak bi bila cifra na 100(%).
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
20.653
11.756
113
kod Džej-Zija
No, vsekakor morajo razprodat zalogo, kolikor je še imajo. Proizvodnja je pa ugasnjena.

Tvoj scenarij bi definitivno kupil v Sloveniji. V resnih državah si to težko predstavljam.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
10.207
2.193
113
To pa je res šolski primer kako uničit znanko. Imeli so že dolgo probleme, ampak go woke je bil lep zadnji šus. Problem je, da so tudi timing zgrešili za vsaj 5 let.
Ampak to ni edini problem.
Woke je v zatonu in električni športniki se praktično ne prodajajo. Na njih sta se zaklala porsche in masserati. Ferrari tipa to zelo previdno in izzid prvega evja samo prestavlja in prestavlja.
Škoda za znamko, ki bo na koncu pristala najverjetneje v kitajskih rokah
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
37.624
12.257
113
JAG:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.866
6.800
113
Bodimo pošteni, niti pred woke preobrazbo in ustavitvijo proizvodnje prodaja ni bila ravno nekaj.

Woke preobrazba se sliši čedalje bolj kot preračunano tveganje ali pa zadnji obupan poskus, recimo temu kakorkoli že.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in sajkek

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
34.899
17.300
113
Na Mestni občini Ljubljana priznavajo, da so bila drevesa ob nakupu opredeljena kot moška, vendar pa se pri ginkih lahko zgodi, da sčasoma spremenijo spol.
Verjetno je zaradi pomanjkanja primerkov nasprotnega spola (ob predpostavki, da so res sadili samo moška drevesa ginka) to naravna rešitev za nadaljevanje oz. preživetje vrste. Se to dogaja tudi pri nekaterih vrstah živali, pri ribah recimo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
18.372
2.475
113
Drevesa transformerji.
Rodiš se kot moški, identificiran kot ženska. :oops1:

p.s. kdo zna določiti spol temu drevesu. pri ''rojstvu''! kako?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
34.899
17.300
113
:srce:

German court slaps down library ‘warning labels’ on ‘controversial books’

10 July 2025 - Germany’s Higher Administrative Court in Münster has ruled that the city library must remove politically charged warning labels from controversial books. It criticised the facility’s move as a violation of the authors’ fundamental rights. The court declared on July 8 that the classification notices was unlawful and undermined freedom of speech and the right to form independent opinions.

Justiz NRV
BrusselsSignalEU
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: hermann in mosseero