Radarji za Sygic

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
Sygic 12.x.x se namesti v mapo Sygic, ne več v mapo Aura. POI točke zdaj vržeš v direktorij Sygic/Maps/import.

Ostale nastavitve je potem potrebno aktivirat na roke (obveščanje pred radarji in podobnim).

Kam spadajo "znane lokacije prenosnih radarjev"? Nekak jih nisem našel med zadnjim kompletom POI, pa mogoče samo nisem znal pogledat.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
A se da kje dobiti radarje za Avstrijo?
Pa kako se jih da v Iphona?
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Nov (kolikor je meni znano) stacionarni radar. Nasproti policijske postaje v Celju - Na Ljubljanski cesti.

15.25856|46.23237|Ljubljanska cesta 50 km/h|Celje - še moj vnos v Sygic
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
tega prasca sem pred kratkim drago plačal...
grin1.gif
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Samo nekaj me zanima. Zakaj se tele POI točke razlikujejo od POI točk, ki jih ima Snecer? Datum zadnje osvežitve je sicer enak, ampak opažam, da je tukaj (POI točke za sygic) nekam malo točk?
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Ne vem, ali je za to kriv moj telefon, ali navigacija; če v mapo Inport dam vse datoteke, mi ne importa vseh (samo MBradarje in Rdeča na semaforjih).

Če posamezno dodajam datoteke, ena po eno, pri tem ni bilo problema (moral sem pač samo 10x znova zagnati aplikacijo - za vsak POI posebej). Zdaj je število točk identično Snecerjevim. Sam sem probal iz njegovih POI točk pretvoriti v POI točke za Sygic in sedaj je ok. Mislim, da je bil problem v 70km/h datoteki, da je ni šlo importat - nimam pojma zakaj! (mogoče sem kaj zmrdal pri originalni datoteki, ko sem jo gledal)

Skratka, sedaj je vse po starem in deluje OK. Aja še to; na Samsung Galaxy S2 in S3 teh problemov nisem imel. Probleme sem imel le pri Samsung Galaxy S.