Radarji za iGO navigacije

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
Pozdravljeni

Jaz sem si pred časom naložil na Samsunga SGS3, Igo-ta. Problem imam ker mi noče prikazovat radarjev .....

Mi lahko kdo prosim pomaga
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Katerega iGo-ta, Primo, myway?
Pri Promo, ko ga vklopiš greš pod več/Nastavitve/zvoki in opozorila in ta meni potegneš navzgor in boš našel Nastavitve alarmnih točk in tukaj daš kljukice kaj bi rad da ti prikazuje.
Na dnu boš našel Vrste alarmov in tukaj za tiste, ki bi rad da so prikazane na zemljevidu stisneš na njih in nastaviš zvočna in vidna.

Predpogoj pa je da imaš v mapi iGO/content/speedcam/ speedcam.txt
Če jih še nisi, si prenesi speedcam.txt iz prvega posta v tej temi.
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
popotnik, pregledal sem vse to in imam vse tako narejeno kot si opisal ........... Imam Primo

mogoče je kakšna caka v dokumentu, ker sem potegnil s te strani datoteko in jo razpakiral in txt datoteko kopiral v content/speedcams. A bi mogoče moral to datoteko kopirati v userdata?

Imel bi še dodatno vprašanje .... Če pregleduješ zemljevid na Igo-tu, ali naj bi videl ikone od kamer ali ne?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ko pregleduješ zemljevid so ikone kamer vidne.
Če premakneš zemljevid na MB jih moraš videt ogromno
wink-1.gif


Radarje si prenesel iz prvega posta v tej temi?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Poglej v sys.txt, če imaš tole:

{warning}
speedcam_enabled=1
speedcam_warning=1

p.s.
Lahko pa probaš še tole:
Iz mape iGO/content/speedcam/ izbriši vse kar imaš not v tej mapi
ponovno prenesi datoteko iz prvega posta v tej temi, ga razpakiraj in daj speedcam.txt v mapo speedcam
Zaženi Primo in ko se zažene počakaj kakšnif 10 sekund in potem pojdi na pogled zemljevida in poglek, če ti prikaže radarje.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vse ostale resolucije so delane iz 800x480.

sys.txt je direktno v mapi igo in ni nič zazipana, vidim, da si prešprical kar nekaj obveznega branja, kako je nastal Primo 2 za Android oziroma za katero napravo je v originalu narejen.
10.gif


Izbriši vse kar imaš v mapi speedcam in še enkrat prenesi iz prvega posta speedcam.txt in daj v mapo speedcam in bi ti moralo prikazat ikone radarjev.
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
to sys datoteko sem zdej skopiral iz nekega igota za sgs3 v moj igo in ponovno zagnal (ker nisem imel datoteke) in zdej bom še 1x zagnal igo
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
verjetno si iz blinka potegnil "uradno" verzijo za 800x480, s standardnim .apk, ki ti ne ustvari sys datoteke, zato je nimaš. Tudi če si jo zdaj ročno skopiral, mislim, da ne bo imela nobenega efekta saj vse nastavitve vleče iz sys datoteke, ki se skriva v rootu telefona..Primo ti sicer normalno deluje, a če želiš zdaj vklopit radarje boš moral malo na mrzlo, da ti najde GPS signal in ko ti ga bo našlo te bo program takoj opozoril, da je opcija za radarje omogočena in da je funkcija v nekaterih državah prepovedana, oz nekaj takega..Šele takrat lahko v nastavitvah za opozorila vidiš nastavitve za radarje!

rešitev za vse te probleme je pač iGO_thin-v1.3
wink-1.gif


na ZS imaš warez..
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
V prvem postu novi radarji.

Odstranjeni MB radarji in dodana nova omejitev za cestninsko postajo Dob.

@Teddy
Hvala za info o novi omejitvi.

Super! Pa so tu tudi radarji za evropo vključeni?
 
Nazadnje urejeno:

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Malo neposrečeno. Če je ime teme tako, bi lahko bili tudi radarji za EU tukaj. Sam imam kupljeno naročnino pri SCDB.info in bi rad delil z Vami najnovejšo zbirko ob enem bi pa rad videl da bi nekdo združil v en TXT slovensko in EU različico.
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
SCDB je prepovedan na forumu ravno zaradi tega ker je plačljiv.
To maš za iGO SCDB ali od Garmin-a?

Ok, razumem! Narocnina ni vezana na znamko naprave. Ko se logiras samo izberes tip naprave in stisnes gumb download.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V prvem postu so sedaj v paketu radarji ( vsi ) v speedcam.txt in pa po kategorijah, tako da si jih lahko naložite le tiste, ki jih želite.

Hvala Janchu, ki je testiral posamezne poi in dal zeleno luč, da delajo
nahrung002.gif


p.s.
Če boste uporabljali le določene, izbrišite vse kar imate v mapi speedcam in dajte not le tiste po želji.