Rabi kdo bon za 100 eur popusta simobil?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

NoviC

Pripravnik
11. jun 2008
278
0
16
bon z Petrola za 100 eur popusta pri nakupu gsm v akciji Simobil. karerikoli gsm je s tem bonom 100 eur cenejši.. več na pm...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.277
278
83
38
Ljubljana
od kje ti pa bon z petrola za 100eur?
smile-1.gif
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.863
660
113
Povabi vse svoje kolega naj tankajo na tvojo kartico od petrola, pa boš popust dobil zastonj.
Pa še reči, da imajo prednost tisti z 60l+ tankom.
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
207
63
Kranj
fora je da imam sam petrolovo zlato kartico samo ko tankam skoz na omv :D
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Tankat na OMV da se ne splača? Nisem prepričan. Tudi v kvaliteti goriva je razlika. V Sloveniji je nasploh precej slabo, sploh v primerjavi z Avstrijo, kjer imajo redne kontrole.
 

NoviC

Pripravnik
11. jun 2008
278
0
16
Ne. Velja samo za M, L in XL Zame ter stare paketre ki so jim enakovrednit. Se pravi 3zame in 5 zame. Lp
 

nidan

Pripravnik
2. feb 2008
449
0
16
Citat:
Uporabnik Semantique pravi:
Tankat na OMV da se ne splača? Nisem prepričan. Tudi v kvaliteti goriva je razlika. V Sloveniji je nasploh precej slabo, sploh v primerjavi z Avstrijo, kjer imajo redne kontrole.

Ne razumem pa kakšnem ključu ugotovite da je na OMV bolša nafta ?? Delam 1000 km na mesec tankam na obeh pa misli, da ni razlike
cheer.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.207
2.295
113
Citat:
Uporabnik nidan pravi:
Citat:
Uporabnik Semantique pravi:
Tankat na OMV da se ne splača? Nisem prepričan. Tudi v kvaliteti goriva je razlika. V Sloveniji je nasploh precej slabo, sploh v primerjavi z Avstrijo, kjer imajo redne kontrole.

Ne razumem pa kakšnem ključu ugotovite da je na OMV bolša nafta ?? Delam 1000 km na mesec tankam na obeh pa misli, da ni razlike
cheer.gif

Pusti ga, govori gluposti. Baba čula baba rekla. Govorim za dizel, kako je z bencinom nevem, ampak trenutno je Ultimax eden boljših dizlov pri nas. Preverjeno zelo nizka če ne najnižja poraba, tudi motor lepo teče...
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Dajte vi meni znanstveno razloziti kako veste katera nafta je boljsa?
smile-1.gif
Smo ze enkrat debatirali, da so tole bolj kot ne cence. Laboratorijska analiza in pa primerjalni test v ISTIH pogojih za vse, ki pa jih nikoli ne dosezes, vsaj ne tako, na "human" nacin.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
prestavte se v drug del foruma pa tm debatirajte o nafti itd... tle je mobilni del...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.207
2.295
113
Schumi, to so majhne razlike, vsekakor pa lahko na določenih avtomobilih z naprednimi sistemi občutiš tudi minimalne razlike v odzivnosti motorja, teku motorja itd... Se pa strinjam da zadeva ne spada v to temo.. Moral sem pač replicirat ker nekateri oz. večina vas še vedno "goni" staro pesem da je Petrol najslabši in bla bla bla. Zdaj pa vam jaz povem da surovina/nafta je pri večini ENAKA le vsak dodaja svoje aditive in Petrol ima pač hudičevo dobre aditive po novem, vsaj pri dizlu... Da pa hodijo vsi po isto nafto iz iste sklede (pri nas v Sloveniji) pa že vrabci čivkajo. Niti ni nič novega da Petrol pripelje bencin na Agipa...

Lp
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Dajte vi meni znanstveno razloziti kako veste katera nafta je boljsa?
smile-1.gif
Smo ze enkrat debatirali, da so tole bolj kot ne cence. Laboratorijska analiza in pa primerjalni test v ISTIH pogojih za vse, ki pa jih nikoli ne dosezes, vsaj ne tako, na "human" nacin.

Moje izkušnje so takšne, da sem napolnil tank ter se odpravil na daljšo pot. Če sem tankal na MOL ali Agip sem defenitivno skoraj 100 km več prevozil, kakor pa s Petrolovo ali od OMV nafto. TUŠ Oil ima tudi dost kvalitetno nafto.

Moja razvrstitev gre takole; MOL, Agip, TUŠ Oil, Petrol, OMV

Za več infota, lahko nadaljujemo debato v sosednji forum
grin1.gif



Lp.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.