Prva Liga - Supege - Jože Urankar

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.946
8.998
113
EU
Škornje za slovensko vojsko je pogledal in dal mnenje o napačni uporabi.?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.698
3.580
113
Ima težavo ki se ji reče "prvih sto zadetkov na googlu". Ki govorijo o tem kako bi ga nekdo nasadil na kol.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.618
253
113
Žalostno je, da ima ena oseba tak monopol v Sloveniji. Ven meče za vsako zavrnitev praktično enak list in za vsakega verjetno pokasira par evrov.

Sem kontaktiral še direktno adidas v nemčiji, pa da vidim če bo kaj haska. Če ne, sem pa vsaj probal. V prihodnje pa brez adidas športne obutve (par let nazaj sem kupil tudi Adidas uro pa je bila res šrot in zdaj se tudi teh izogibam - ni ena firma za vse) in sploh ničesar iz trgovine Prva Liga.

Ko boš dobil odgovor, da se zmeni z lokalnim uvoznikom, ti kar vztrajaj, da si probal, pa da ne gre, ker uporabljajo tega glupega izvedenca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Kaj pa kak izvedenec zunaj, dab nekam v avstrijo nesu reklamirat al pa po drugo mnenje?
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
372
119
43
jaz sem začel kupovati vse pri 21run.com; 100x boljše cene od prve lige, roba je tuki v dveh dneh. Če je kej narobe zapakiram, pošljejo dhl, vrnem...

Dokler urankar hara pri vseh prodajalcih v sloveniji in dokler se njim to zdi kul, se zdi men kul v štacuni samo probat cifro...
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Sam kupujem za hribe in tek pri Running Warehouse, izven sezone al pa tud tedensko občasno se dobi zlo fajn popuste. Pri nas mi ne pade na pamet, da dam za superge 150, če jih v tujinj za cca 90 dobim, če ne manj.
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
372
119
43
Jaz sem mel samo en primer in so mi poslal nov par nazaj... klasičen nepravilno zavezan adidasov čevelj ki je zato luknje dobil na pregibu :)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mogoče pa to res ni slaba ideja, da se vas ene par najde in takoj ob nakupu (itak vemo, da pravih navodil o uporabi ni v nobeni škatli superg) zahtevate "v izogib kasnejšim težavam", navodila g. Urankarja o pravilni uporabi točno določenega modela obutve. Ko bodo navodila copy/paste pa ga nataknete na kol zaradi zavajanja!
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Mogoče pa to res ni slaba ideja, da se vas ene par najde in takoj ob nakupu (itak vemo, da pravih navodil o uporabi ni v nobeni škatli superg) zahtevate "v izogib kasnejšim težavam", navodila g. Urankarja o pravilni uporabi točno določenega modela obutve. Ko bodo navodila copy/paste pa ga nataknete na kol zaradi zavajanja!
Ali pa, da jih par pade s supergami in vloži tožbo zaradi artikla, ki nima priloženih ustreznih navodil za zavezovanje vezalk.
 

MrG

Zelenc'
7. jan 2009
4
2
3
54
No, takole....
Ker, glede na vse informacije, nisem nikjer zasledil/ugotovil/mi je bilo odgovorjeno po epošti, je sedaj situacija taka:
Še vedno velja in 100% tako tudi je, da v vseh trgovinah v Sloveniji imajo ZUNANJEGA SODNEGA izvedenca, ki je.....nobeden drug, kot, g.Jože Urankar. O.K., tako je in jest sm čist mišljenja, DA NAJ TAKO TUDI OSTANE.
Po malce tuhtanja sem šel danes v Žiri in si kupil, kar sem pač potreboval.
Govoril in bil že malce na meji z zdravo pametjo pri trgovkah glede nakupa, testiranja mojih defektnih nog, sile F pri zategovanju vezalk, načina obuvanja in še bolj SEZUVANJA, mojih izrazito poudarjenih petnih kosti. Dodatno sem jim povedal za mojo situacijo glede reklamacije.
Prodajalki(2 trgovini) sta me mal čudno gledali...ampak!, sam da vemo kje smo!

VSA obutev od Alpine ima 1 leto garancije in to BREZ Jože Urankarjev. Imajo svoje ljudi, ki ocenijo kaj je bilo narobe.
Popravijo in vrnejo nazaj.
Nobenih problemov!
Zdej pa da vidmo kaj bo!

Aja....pa tuhtau sm, da bi VSI, ki smo defektni po Urankarju, njemu poslali čevlje, ki jih je on zavrnil.
A,a,a,a?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

MrG

Zelenc'
7. jan 2009
4
2
3
54
No, takole....
Ker, glede na vse infoemacije, nisem nikjer zasledil/ugotovil/mi je bilo odgovorjeno po epošti, je sedaj situacija taka:
Še vedno velja in 100% tako tudi je, da v vseh trgovinah v Sloveniji imajo ZUNANJEGA SODNEGA izvedenca, ki je.....nobeden drug, kot, g.Jože Urankar. O.K., tako je in jest sm čist mišljenja, DA NAJ TAKO TUDI OSTANE.
Po malce tuhtanja sem šel danes v Žiri in si kupil, kar sem pač potreboval.
Govoril in bil že malce na meji z zdravo pametjo pri trgovkah glede nakupa, testiranja mojih defektnih nog, sile F pri zategovanju vezalk, načina obuvanja in še bolj SEZUVANJA, mojih izrazito poudarjenih petnih kosti. Dodatno sem jim povedal za mojo situacijo glede reklamacije.
Prodajalki(2 trgovini) sta me mal čudno gledali...ampak!, sam da vemo kje smo!

VSA obutev od Alpine ima 1 leto garancije in to BREZ Jože Urankarjev. Imajo svoje ljudi, ki ocenijo kaj je bilo narobe.
Popravijo in vrnejo nazaj.
Nobenih problemov!
Zdej pa da vidmo kaj bo!

Aja....pa tuhtau sm, da bi VSI, ki smo defektni po Urankarju, njemu poslali čevlje, ki jih je on zavrnil.
A,a,a,a?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.748
2.102
113
No, takole....
Ker, glede na vse informacije, nisem nikjer zasledil/ugotovil/mi je bilo odgovorjeno po epošti, je sedaj situacija taka:
Še vedno velja in 100% tako tudi je, da v vseh trgovinah v Sloveniji imajo ZUNANJEGA SODNEGA izvedenca, ki je.....nobeden drug, kot, g.Jože Urankar. O.K., tako je in jest sm čist mišljenja, DA NAJ TAKO TUDI OSTANE.
Po malce tuhtanja sem šel danes v Žiri in si kupil, kar sem pač potreboval.
Govoril in bil že malce na meji z zdravo pametjo pri trgovkah glede nakupa, testiranja mojih defektnih nog, sile F pri zategovanju vezalk, načina obuvanja in še bolj SEZUVANJA, mojih izrazito poudarjenih petnih kosti. Dodatno sem jim povedal za mojo situacijo glede reklamacije.
Prodajalki(2 trgovini) sta me mal čudno gledali...ampak!, sam da vemo kje smo!

VSA obutev od Alpine ima 1 leto garancije in to BREZ Jože Urankarjev. Imajo svoje ljudi, ki ocenijo kaj je bilo narobe.
Popravijo in vrnejo nazaj.
Nobenih problemov!
Zdej pa da vidmo kaj bo!

Aja....pa tuhtau sm, da bi VSI, ki smo defektni po Urankarju, njemu poslali čevlje, ki jih je on zavrnil.
A,a,a,a?
njihovi ljudje so kot si rekel njihovi in oni bodo v svoj prid sodili o tem se prepričan, Urankar pa bi moral biti neodvisen in sodo zaprisežen izvedenec, ki pa kot je slišati očitno raje vedno potegne s prodajalcem/proizvajalcem in stranke včasih z dobrim razlogom veliko prevečkrat pa brez smiselnega razloga zavrača... prostor za razmislek o njegovem motivu za takšno ravnanje puščam odprt