Prva Liga - Supege - Jože Urankar

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Zdravo,

nekateri vem da ste že imeli to veselje, ampak sam do tega tedna še ne. V spletni trgovini Prva Liga sem kupil ene Adidas superge in po dveh mesecih nosenja po par ur na dan se je začel najprej lupiti stran nek neprimeren materjal nato je pa še podplat začel odpadati od preostalega copata. Ker je bil oktober tako lep sem jih nosil skoraj samo v suhem. Poslal sem prošnjo za reklamacijo, dobil pa nazaj moje copate skupaj z izvendenskim mnenjem g. Urankarja, da sem jih narobe nosil, zavezoval, narobe hodil ter da nimam primerne anatomije. Skratka, jaz sem kriv. Ker pa je to kar pogost odgovor g. Urankarja, me zanima če je kdo že zaobšel slovenske trgovine in se obrnil direktno na proizvajalca ter bil pri temu uspešen?

Zase tudi vem, da v Prvi Ligi ne kupim več ene reči, tako kot sem se do sedaj izogibal Intersporta prav zaradi uporabe g. Urankarja kot hišnega izvedenca za reklamacije.

Lp.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Enkrat sem vam že napisal pa še link dal: v Sloveniji sta 2 (dva) sodno zaprisežena izvedenca za tekstilno stroko in obutev - eden od njiju je Urankar - očitno druga (je ženska če se prav spomnim) nima takega interesa za biznis, pa še bodla se ne bo z njim.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a obstaja slovenec, ki zna zavezat superge, jih nosit, bog ne daj hodit ali tečt in pri vsem tem nima potrdila o stopnji invalidnosti na spodnjih okončinah?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Dva meseca si jih nosil da ti je začel podplat odpadat. Potem pa še en mesec brez podplata. Ampak bilo je sonce.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Dejstvo je da je zelo unčikovita borba proti platfusu nošnja cevlja brez podplata.
Za to ne rabiš klicat izvedenca.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Ksz

Jaz mislim da je tip pocasi zrel za eno ovadbo...

Kriva izpovedba
284. člen
(1) Priča, izvedenec, cenilec, prevajalec ali tolmač, ki pred sodiščem, v postopku o prekršku, parlamentarne preiskave, za ugotavljanje kršitev delovnih obveznosti ali drugih kršitev delovne discipline, v drugem disciplinskem ali upravnem postopku po krivem izpove, izvedenec ali cenilec, ki da lažno pisno mnenje, ali prevajalec, ki da lažni pisni prevod, se kaznuje z zaporom do treh let.

Izvedba bi morala bit taka da bi se vas cimvec skupaj nabralo, nato pa bi morali pridobiti drugo mnenje in na podlagi tega ovadit modela.

Sej pomoje ce mu bo vroce ratalo bo sam nehal srat. Je pa to bagra najnizje vrste...da ljudi goljufas pod krinko izvedenistva.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Apollo, žal njegovi pamfleti še niso v postopku pred organi, ki so navedeni v tem členu.

Res bo moral enkrat en - ali več njih - tožit, pa da se potem vidi; ampak sem prepričan, da v primeru malo ostrejšega dopisa odvetnika, se bodo njegovi delodajalci usrali in rešili problem na hitro v korist stranke.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Ne rabijo bit. Ce dobro preberes bos videl da se drugi del clena lahko samostojno uporabi
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Ce pa bi sodisce zavzelo tako stalisce, kot si ga ti, ga pa lahko zarad ponarejanja listin gonis (sam ta je pa res mejna uporaba)...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Žalostno je, da ima ena oseba tak monopol v Sloveniji. Ven meče za vsako zavrnitev praktično enak list in za vsakega verjetno pokasira par evrov.

Sem kontaktiral še direktno adidas v nemčiji, pa da vidim če bo kaj haska. Če ne, sem pa vsaj probal. V prihodnje pa brez adidas športne obutve (par let nazaj sem kupil tudi Adidas uro pa je bila res šrot in zdaj se tudi teh izogibam - ni ena firma za vse) in sploh ničesar iz trgovine Prva Liga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
:cheer: Slavman...*KHM*...Slycer to the rescue :cheer:

20150217110020-4b8a0045.jpg
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Tip ima tudi policijsko-sodniško-politično zaledje. Po moje se ne splača iti v boj proti njemu. Ko sem pred leti imel opravka z njim, je nekdo pripovedoval, da so mu policisti odsvetovali ovadbo, ker zna biti tip sila neugoden nasprotnik. Kar koli bi že naj to pomenilo ... mogoče bi lahko apollo raziskal v kakšni povezavi je Aleksander Urankar.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Kaj pa če bi ga s kapucami pa kiji kdaj obiskal, bi mu z veseljem platvus naredu glede na to kašne buče nabija v javnosti.