Reklamacija Intersport

Andrej H.

Zelenc'
13. avg 2018
7
0
1
Reklamacija v Intersportu,
Dne 24.06.18 sem v Intersportu BTC kupil tekaške copate Mizuno Wave sky z ceno 143 eura, katere so se mi po 5 tekih oziroma po približno 35 km takole natrgale. Copate sem reklamiral 08.07.18, ker do 06.08.18 nisem prejel nobenega odgovora sem jih poklical in so mi rekli, da je reklamacija bila rešena 19.07.18 samo so me pozabili obvestiti čeprav so imeli moj naslov in mobi številko. Lepši del pa je bil odgovor o nepriznanju reklamacije od pooblaščen...ega izvedenca g. Jožeta Urankarja , ker naj bi odrgnil copat zaradi drgnjenja copat ob copat ali slabega zavezovanja copatov. Glede na to, da tečem že več kot 40 let in se ukvarjam poleg tega tudi z ostalimi športi in prvič sploh reklamiram katerekoli copate mi bi bilo lahko to smešno, če ne bil samo besen. Zatem sem se obrnil na upravo Intersporta do g. Klemena Udoviča, ki je bil sicer zelo prijazen in pa na uvoznika Sport agent v Trzinu. Eni in drugi so odgovorili z tem, da oni upoštevajo izključno mnenje izvedenca. Rezime vsega tega je z moje strani, da seveda ne bom več kupoval copatov oziroma drugih izdelkov v Intersport, temveč le koristil možnost pomere copatov in jih pač naročal preko spleta. Glede na to, da nisem osamljen primer v temu vam prilagam dva linka na katerih si lahko preberete odzive na izvedenca :
https://www.alter.si/…/intersport-tezave-z-reklamac…/page-6…
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php…
Vsem toplo priporočam, da torej ne kupujete v Intersportu oziroma, če že kupite, da imate več sreče
1f642.png
:)
Prikaži več
1534172671968.png
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A ima ta g. Urankar kak drug "štempl" (beri sodno zaprisežen izvedenec tekstilne stroke) ali pa je samo s.p. ki se je "znašel"?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Ja ta izvedenec je po vsej sloveniji znan. Če kakšno podjetje ne želi česa vrniti se sigurno nanj obrnejo.

Sicer pa kjer imaš obrabo kako ti je to sploh uspelo naredit. To bi moral teči kot pingvin da jih tam zdrgneš.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Tako zgleda na sliki kot bi miši zgrizle. Ali si imel ketno okoli noge privezano?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Nič posebnega, tudi meni je 2 meseca stare Asicse (nekajkrat obute na krajši sprehod) zavrnil s tem da meni pa se je začela trgati notranja podloga na peti. Mojster je ugotovil da sem imel:
a) Premalo zavezane čevlje
b) Prevelike čevlje
c) Premajhne čevlje
d) Da imam izrazito poudarjeno petno kost.

Tukaj se konča, če ti kaj ne paše pač toži ali po domače, odjebi. Sem sprejel stvar mirno, vprašal v Intersportu poslovodkinjo če je možno da vzamem druge, podobne in če mi pač glede na situacijo in njihovo dobro poslovno pakso odobrijo kak popust in pozabimo stvar. Odogovor je bil zgolj da ni možno, da nimajo pri Intersportu takšne poslovne prakse. Nič hudega, tudi mene več ne vidijo. Glede na vso opremo ki jo letno kupim in glede na njihove marže lahko ugotovite kdo je potegnil takratko :) In prav tako rade volje vsakomur to povem in naredim dobro reklamo. Očitno raje plačujejo Urankarja kot pa da gredo strani naproti, res odlična firma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in Hanzi

Andrej H.

Zelenc'
13. avg 2018
7
0
1
Ja ta izvedenec je po vsej sloveniji znan. Če kakšno podjetje ne želi česa vrniti se sigurno nanj obrnejo.

Sicer pa kjer imaš obrabo kako ti je to sploh uspelo naredit. To bi moral teči kot pingvin da jih tam zdrgneš.
Enostavno je tak material, da se samo malo dotakneš in se strga, pri teku pa mimogrede zadeneš z drugo supergo, pri ostalih copatih s katerimi sem naredil tudi po več kot 1000 km tega ni, so malo obrajsane ampak ne tako na veliko.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
No ja... tale raztganina je rec cudna... kr tko na ravnem delu da tkole razpade... drugo je ce šiv spusti... men tud deluje da je razžrto... kalksa tekočina ali kej podobnega... pena je prov stopljena, ce prav vidim... kaksen vir vročine...
 

Andrej H.

Zelenc'
13. avg 2018
7
0
1
No ja... tale raztganina je rec cudna... kr tko na ravnem delu da tkole razpade... drugo je ce šiv spusti... men tud deluje da je razžrto... kalksa tekočina ali kej podobnega... pena je prov stopljena, ce prav vidim... kaksen vir vročine...
Če ne vidiš ne moreš verjeti kakšno blago je v obrobi, samo malo se podrgne in se strga, pena spodaj se pa tudi takoj perforira. Kot sem zgoraj napisal še mi je to zgodilo prvič.
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Reklamacija v Intersportu,
Dne 24.06.18 sem v Intersportu BTC kupil tekaške copate Mizuno Wave sky z ceno 143 eura, katere so se mi po 5 tekih oziroma po približno 35 km takole natrgale. Copate sem reklamiral 08.07.18, ker do 06.08.18 nisem prejel nobenega odgovora sem jih poklical in so mi rekli, da je reklamacija bila rešena 19.07.18 samo so me pozabili obvestiti čeprav so imeli moj naslov in mobi številko. Lepši del pa je bil odgovor o nepriznanju reklamacije od pooblaščen...ega izvedenca g. Jožeta Urankarja , ker naj bi odrgnil copat zaradi drgnjenja copat ob copat ali slabega zavezovanja copatov. Glede na to, da tečem že več kot 40 let in se ukvarjam poleg tega tudi z ostalimi športi in prvič sploh reklamiram katerekoli copate mi bi bilo lahko to smešno, če ne bil samo besen. Zatem sem se obrnil na upravo Intersporta do g. Klemena Udoviča, ki je bil sicer zelo prijazen in pa na uvoznika Sport agent v Trzinu. Eni in drugi so odgovorili z tem, da oni upoštevajo izključno mnenje izvedenca. Rezime vsega tega je z moje strani, da seveda ne bom več kupoval copatov oziroma drugih izdelkov v Intersport, temveč le koristil možnost pomere copatov in jih pač naročal preko spleta. Glede na to, da nisem osamljen primer v temu vam prilagam dva linka na katerih si lahko preberete odzive na izvedenca :
https://www.alter.si/…/intersport-tezave-z-reklamac…/page-6…
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php…
Vsem toplo priporočam, da torej ne kupujete v Intersportu oziroma, če že kupite, da imate več sreče
1f642.png
:)
Prikaži več
Poglej priponko 23341


sem kupil za mulca Salamonke, ki so po dveh (2 dni) dneh nošenja, recimo max 4 ure uporabe spredaj po šivu razpadle, in pa odlepila se je guma, ki je čez konico spredaj. Ista razlaga, zavrnjena reklamacija. Sem doma sam potem zašil in konice zalepil z neostikom, pa jih je potem še kake pol leta nosil. Tako, da očitno je bilo nekaj narobe z izdelavo. Po tem sem mu kupil kar nekaj čevljev iz hoferja za 10-15€ pa noben ni razpadel tako hitro,...
 

Priponke

  • salamonke.JPG
    salamonke.JPG
    75,3 KB · Ogledi: 623

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Probaj drugič adidas terrex, jaz sem jih že kar nekaj ponosil in se noben ni raztrgal nikjer, samo gume je postala izrabljena, oz. ni bilo več oprijema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
terex mam tud jest, sicer so mi pretrdi. je pa cevelj zdrzal vec kot 1 leto vsak dan cel dan nosenja in dela.

na koncu so vezalke pretrgale spredaj plast, od drsanja...
 

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Da še jaz dodam malo svojega. V svojem življenju sem dal skozi že mnogo športnih copat, od prvih Adidask, do Pume, Allstark, NB... Včasih sem zadevo kupoval še na zalogo in moram reči, da se mi je pri novih adidaskah, ki so bile dve leti v omari v škatli po cca 5 km hoje odlepil podplat, enostavno je del materiala začel propadati. Glede same kvalitete izdelave desetletja nazaj in danes nebi izgubljal besed. Z določenimi sem preigral fuzbal, pretekel ali prehodil stotine kilometrov. Pred cca 15 imi leti sem kupil tekaški copat leta, Puma, še danes so v enem kosu, z njimi pretekel in prehodil čuda, a žal mi na nogi več ne ustrezajo.
Ko danes v štacunah vidim množico športnih copat v vseh mavričnih barvah, moram reči za ne prav malo denarja, žal pri mnogih vidiš šlampasto izdelavo, slabo usnje ali tekstil in verjamem, da se pri mnogih modelih dogajajo felerji, ki jih omenjate zgoraj navkljub pravilni skrbi za čevelj. Sam osebno od treking čevljev nosim Alpino Binom in moram reči, da so mi po skoraj petih letih vsakdanje uporabe začele propadati. Sem bil prijetno presenečen.
Še glede zgoraj omenjenega gospoda. Spoznal sem ga že več kot dve desetletji nazaj v podobni stroki iz katere izhaja on sam, pred par leti izvedel da je izvedenec za zadeve, ki jih opravlja. Moram reči, da mi že takrat ni deloval kot posebno ........., a očitno se je znašel in takole služi na kakor vidim dostikrat neopravičeno zavrnjenih reklamacijah.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Po mojih izkušnjah, ki sem jih imel z Urankarjem, gre za navadnega bleferja, ki pridobljeni naziv sodnega izvedenca izkorišča za nategovanje in goljufanje potrošnikov. Po 1 tednu se mi je odlepil podplat, kar so mi zavrnili iz istih razlogov kot vsem ostalim. Ta Urankar po moje sploh copata ne pogleda, ampak mu pošljejo mail "rabimo zavrnitev reklamacije" in on jim zavrnitev uredi.
Dosegel nisem nič, odjebali so me na polni črti, trgovini pa sem kasneje naredil za vsaj 500eur namerne škode. Ko jih jebe!
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Ne bi se jaz javno hvalil z namerno škodo, tako da bi bilo fajn, če to pobrišeš. ;)
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Torej pred nakupom opreme se je potrebno pozanimat v trgovini kako rešujejo reklamacije, oziroma kdo rešuje in če imajo Urankarja...produži dalje:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ne bi se jaz javno hvalil z namerno škodo, tako da bi bilo fajn, če to pobrišeš. ;)
Zakaj že? A lahko iz Pbutec kot anonimni uporabnik ugotovijo kdo je? Za to načeloma potrebujejo sodno odločbo, da lastnik posreduje podatke osebe iz RL. Dokazi, pridobljeni brez odločbe na sodišču padejo oz. jih izločijo.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
Zakaj že? A lahko iz Pbutec kot anonimni uporabnik ugotovijo kdo je? Za to načeloma potrebujejo sodno odločbo, da lastnik posreduje podatke osebe iz RL. Dokazi, pridobljeni brez odločbe na sodišču padejo oz. jih izločijo.
Pa tudi če dobijo odločbo.
"Nekdo mi je shekal račun."
"Pozabil sem se odjavit."
"V hiši nas več uporablja ta računalnik."