Prometna nesreča

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Nekaj minut, preden bi se odpravil na policijsko postajo, kot je bilo dogovorjeno, sem dobil klic.
Poklicala me je policistka, ki je včeraj obravnavala dogodek.

Povedala mi je, da so podrobno preučili vse okoliščine dogodka in ves dokazni material ter prišli do zaključka, da je bila kriva punca.

Moram reči, da sem bil izjemno pozitivno presenečen, da so se poglobili v moj primer in da tega nisem pričakoval, saj je šlo za blažji trk.

Mi pa to ogromno pomeni, saj krivda ni bila na moji strani. Ali je bila punca zamišljena, ali je telefonirala, ali je to naredila namerno zdaj ni več pomembno. Napako lahko naredi vsak od nas. Tega se zavedam in sem bil po nesreči ves čas korekten do nje.

Hvala vsem za dobre želje in policiji za korektnost.

Lp
Gal
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Super.
zmaga.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik Gal pravi:
Nekaj minut, preden bi se odpravil na policijsko postajo, kot je bilo dogovorjeno, sem dobil klic.
Poklicala me je policistka, ki je včeraj obravnavala dogodek.

Povedala mi je, da so podrobno preučili vse okoliščine dogodka in ves dokazni material ter prišli do zaključka, da je bila kriva punca.

Moram reči, da sem bil izjemno pozitivno presenečen, da so se poglobili v moj primer in da tega nisem pričakoval, saj je šlo za blažji trk.

Mi pa to ogromno pomeni, saj krivda ni bila na moji strani. Ali je bila punca zamišljena, ali je telefonirala, ali je to naredila namerno zdaj ni več pomembno. Napako lahko naredi vsak od nas. Tega se zavedam in sem bil po nesreči ves čas korekten do nje.

Hvala vsem za dobre želje in policiji za korektnost.

Lp
Gal

No, pa je le bil tak zaključek, kot je moral biti v tem primeru.
cheer.gif


Upajmo samo, da ne bo šla kaj izpodbijat preko odvetnika ali kaj podobnega... Tak folk je vsega zmožn...
uf-1.gif
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Super! Vseeno pa prilimaj posnetke, če jih imaš!

Sem videl oziroma imam full HD posnetek.

Iz njega je razvidno, da sem iz križišča, ki je oddaljeno do kraja nesreče 50 metrov speljal za nekim belim Renaultom (tega se nisem niti zavedal), da sva vozila v normalni varnostni razdalji, da je ta punca zapeljala vmes, brez da bi pogledala levo (od koder sem prihajal) in ko je zapeljala na glavno cesto pred mene dejansko ustavila avto (nekaj metrov pred mano), da se je nesreča zgodila v križišču, da sem jo zadel (kar je bilo tudi vidno in je tudi policija to opazila) v levi del (rob) zadnjega odbijača, saj je ravno zapeljala pred mene in da je imela za glavo vzglavnik v višini glave - o bolečini je začela govoriti po 15 minutnem pogovoru z očetom.

Posnetka pa zaenkrat ne bom objavljal. Upam da razumeš. Pa ne zaradi mene. Nočem, da se zaradi napake njeni znanci norčujejo iz nje, saj bi jo prepoznali.

Lp
Gal
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Offtopic: Se dogaja že v manjših krajih da zapeljejo pred/za tebe in čakajo da butneš, kao da si kriv. Potem pa lepo plačaj,...
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Kakšna je to kamera v Sparu o kateri si govoril eno stran nazaj? Lahko kdo svetuje morda, če se splača kupiti? Sem že nekaj časa nameraval, ob nedavnih skorajšnjih trkih (nazadnje danes, ko mi je ena mamca zapeljala prek mojega pasu, da je lahko parkirala :bonk) pa si jo sigurno kupim. Morda kakšen link do kake best buy variante?
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Saj pravim, da to namensko delajo
smile-1.gif
Že v prvem postu zgoraj sem to napisal. To je izsiljevanje in nekomu se bo enkrat posrečilo
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Če se ti odparkiravaš v rikverc iz parkinga in nekdo zapelje za tebe je velika verjetnost, da boš ti kriv. Sem imel podoben primer, pa sem uspel dokazat, da je ženska vozila pol metra za parkiranimi avti..
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Zakaj pa je ustavila? Ker je tudi tisti pred njo ustavil ali kar tako?

Tisti spredaj ni ustavil in je normalno peljal. Do križišča je bilo pred njim še 150 metrov.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Torej lahko predvidevamo, da je šlo za izsiljevanje. Lahko pa tudi, da te je naenkrat zagledala tik za sabo in se ustrašila ter zabremzala. Ne da bi jo zagovarjal, ampak v paniki človek marsikaj čudnega naredi.