Program za mixanje

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Čao!

Zanima me ali obstaja kakšen program, ki bi ti sam zmixal komade....to se pravi da bi določene komade vrgel v program, ta pa bi jih zmixal...
Da ne bi moral vedno sam med komadi mixat...

LP
 

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
atomix virtual dj je res kr uredu, sm sam sem ga zaradi neuporabe kar zbrisal, maš kr dobre funkcije ki jih lahko tud prilagodiš, kot npr. kakšne zvoke ki jih hočeš vključiti v komad in podobne zadeve
zmaga.gif


virtualdj1.jpg
 

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
Audacity je audio urejevalnik

Traktor in atomix pa sta temu namenjana ja, samo da ti bo program sam mixal tega pa ne boš našel.
Se boš mogu kar sam malo potrudit, tista dva drsnika gor pa dol premikat pa tudi ni neka težka stvar.

lp
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.994
9.117
113
39
MB
če se ne motim ma atomix tudi funkcijo automix, prvo stisneš da bpm uravna pol pa avto mix pa zmixa .. samo to je bol tak ..
crazy1.gif
 

kora

Pripravnik
6. avg 2007
58
0
6
Če ne rabiš ravno DJ mixanja uporabi kar Winamp z instaliranim SQRCross pluginom. Nekaj nastavitev lahko kljub temu nastaviš, meni se je dobro obnesel.

l.p.
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
MixMeister - naložiš komade v playlisto, nastaviš prehode, shraniš mix in spečeš na CD.

se podpišem pod to !!

Sicer pa, v Traktorju se da tud naštimat, da sam program sam zmixa prehod. funkcija avtoplay . Samo lahko to včasih mal čudno izpade.
 

kaligula

Pripravnik
9. avg 2007
192
4
18
najboljši, ampak dejansko najboljši program za mixanje, je visual disco mix. Demo si lahko dl-jate brezplačno.
www.visualdiscomix.com
Je to tudi edini program, s katerim lahko delaš "live", brez da bi te skrbelo, da bi se comp ali progy kej obešala. S tem, da je svetlobna leta pred ostalimi podobnimi produkti. Pa še slovenski produkt je
smile-1.gif