Prodal stvar prek bolhe in sedaj grožnje

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
In kaj bo počel na policiji? Česa bi te sploh lahko obtožil?

Naj da na Bolho in proda naprej, če ne potrebuje več.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Nora je tale bolha... kje ma folk cajt take bedarije pisat... dam ti 100€ (manj kot pol cene) pol pa kdaj upravičevanje prek SMs ali maila zakaj taka ponudba.
hysterical-1.gif


Najhuje je pa prodajat kak upgrade kos za avto preko bolhe.
bonk.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Po mojem je tud IP ugasnu
evil.gif


Ponujam nagrado v bankovcu za 500 EUR tistemu, ki ugane, kaj je prodajal. Nagrada bo izplačana z bankovcem z rahlo napako.
Izbrisani sta dve ničli ...
evil.gif


Ali pa: ponujam nagrado v protivrednosti 1000 EUR tistemu, ki ugane enako, kot je napisano zgoraj.

P.s. doma hranim kubik zraka za zdravljenje idiotizma. Pošljem po e-pošti. Cena: 1000 EUR (glej prejšnji stavek).
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Grožnje na telefon z ubojem cele družine,je to resna stvar !! Če je nekaj prodal pa ravno ne funkcionera najbolše ali sploh ne je pa drugo !

Tudi mene je nekdo nategnil z eno zadevo,ki dejansko sploh ni bila za v uporabo ! Prijavil sem na policijo in so ga poklicali,da je šele potem začel normalno komunicirati,ter mi vrnil denar! Seveda pa ni bilo nobenih groženj od nikogar. V tem primeru je treba pa ločiti grožnje z prodajo izdelka.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.163
3.090
113
Avtor napiše: Poklical sem ga nazaj kjer sem mu jebal vse po spisku in sem mu tudi rekel, da mu denarja ne mislim vračat, ker je videno kupljeno.
Skrbi ga tole in ne tisto kar je prodal.
Zdaj se naj opraviči kupcu in ga lepo pozove k vrnitvi blaga ter povrnitvi kupnine.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Glede na te besede je tudi logično, da je kupec pomislil na prijavo policiji ...
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.163
3.090
113
Prvi napadeni bi moral v štartu ponuditi dogovor. Nato pa z dokazi posredovati policiji.
 
22. avg 2016
6
0
1
Ker ste vsi ultra firbčni. Za strešni prtljažnik gre.

Jest mislim, da se na alterju zbirajo sami poštenjaki in dobri ljudje. Predvidevam, da ko prodate stvar in vas kupec čez eno uro kliče, da mu stvar ni všeč, ker ima znake uporabe ter nekaj je čudežno stran padlo se lepo usedete v avto in vrnete brez pardona denar. To zato, ker se ne želite zameriti nikomur in dobro se z dobrim vrača, kajne? V resničnem življenju bi šli vi s parimi kolegi na vrata tega modela in mu dali par vzgojnih...

Seveda sem mi jebal vse po spisku, če me je pa klicaril in mi pošiljal res žaljiva sporočila in mi je počil film. Vsakemu od vas bi! Že 100-tič poudarjam, da je bil kupec o vsem obveščen po telefonu ter stvar popolnoma normalno funkcionira zdaj je pa že vse skrivljeno in ne gre več na streho in bog ve kaj so še počeli.

Če bom dobil še kak normalen odgovor vas bom z veseljem sproti obveščal. Sem pa že baje prijavljen na policijo zaradi natega in hoče denar nazaj ter opravičilo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
ja ne vem kako bi ti mi lahko kej pomagali...

dvomim da je sel na policijo 100€...

lahko mu narediš uslugo, se dobita, pogledas robo, ce se ti zdi da jo je dodatno sfukal, se obrneš in greš. če se ti zdi da je roba enaka, mu fukni denar nazaj na mizo in gresta oba svojo pot. ti boš vsaj mirno spal, on bo pa še naprej iskal nov prtljaznik za ceno rabljenega...
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik francoskirogljic pravi:
Ker ste vsi ultra firbčni. Za strešni prtljažnik gre.

No, a je bilo tako težko?

Predvidevam, da ne gre za veliko denarja.
Je pa res, da je šlo za zaupanje med kupcem in prodajalcem. Ker strešnega prtljažnika pač ne moreš tako enostavno preizkusit na licu mesta. Tako, kot tudi ne platišč in gum. Ki, mimogrede, lahko izgledajo odlično, ko pa jih montiraš so pa namesto okrogle, ovalne
evil.gif

In tu je smiselna kasnejša reklamacija.

Je pa tako: če mene vprašaš, lahko verjamem tebi (da je vse OK), kot tudi kupcu (de je prtljažnik v k...). Možno je oboje.
Da bi on tako zjebal prtljažnik, dvomim. Mogoče je le ugotovil, da ne paše na njegovo vozilo ... (niso vsi enako primerni).

Torej, pot do resnice je samo ena: poznaš jo samo ti. Če si prepričan, da je prtljažnik OK, potem ga odjebi ... (kupca). Edino tako bo OK.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Ne kompliciraj, sistem vidno-kupljeno.
Reči mu da naj proda naprej, če ni zadovoljen.

Problem v tebi je da se pustiš izzivat.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.154
2.335
113
v lokalni ostariji
noker in kaj hudiča ni ok s enmu strežnim kufrom? če ni zlomljen potem nima kej bit narobe. če ne paše pa... jeba... prej se zmeni, da se proba nataknit če ne gre gor ne kupiš. enako felge...

če kupuješ rabljeno je to RABLJENO tud gume so lahko rabljene zjebaen... in kaj zdej? boš reklamiru?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
noker in kaj hudiča ni ok s enmu strežnim kufrom?

Strežni prtljažnik
ne-ne-1.gif
enako kot strežni kufer (kovček). In ja, strešni PRTLJAŽNIK ni univerzalen za VSA vozila (kar kovček je).
In kovček lahko pogledaš na licu mesta (polomljenost, poškodovanost), medtem, ko prtljažnika, preden ga montiraš, ne moreš ..

vem, jeba ...
evil.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Ne kompliciraj, sistem vidno-kupljeno.
Reči mu da naj proda naprej, če ni zadovoljen.

Problem v tebi je da se pustiš izzivat.

Tole drži toliko časa, dokler se ne zgodi vam ...

Razumeš?

Sicer sem pa že napisal: vkolikor je prodajalec prepričan, da je prodal DOBER izdelek (lepotne napake ne štejejo), potem lahko kupec samo

ODJEBE.

V nasprotnem primeru lahko prodajalec

NAJEBE.



Razlika je očitna.
grims-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Tudi trije mrtvi piksli ne vplivajo na kvaliteto, ... je pa moteče. Se strinjam.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Rabljen strešni prtljažnik (očitno še v slabem stanju) ne glede na avto ni prek 60 eur max. Realno okoli 40 eur....jajcat se zaradi tega pa res nima smisla, vzemi nazaj in ponovno na bolho za 30 eur, za 10 eur ne spiš že cel teden in še nekaj časa ne boš mirno če je šel na policijo ker bodo tebe imeli za pokvarjenca,...a se splača za 10ali 20 eur si pa sam odgovori,......