Prodal stvar prek bolhe in sedaj grožnje

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Ne kompliciraj, sistem vidno-kupljeno.
Reči mu da naj proda naprej, če ni zadovoljen.

Problem v tebi je da se pustiš izzivat.

Tole drži toliko časa, dokler se ne zgodi vam ...

Razumeš?

Sicer sem pa že napisal: vkolikor je prodajalec prepričan, da je prodal DOBER izdelek (lepotne napake ne štejejo), potem lahko kupec samo

ODJEBE.

V nasprotnem primeru lahko prodajalec

NAJEBE.



Razlika je očitna.
grims-1.gif

kot je že en pisal, vrjetno mu ne paše na streho in to ni noben nateg, sploh pa če je kupec na silo montiral
bonk.gif
in sedaj pojebal prtljažnik.
 
22. avg 2016
6
0
1
On je prišel z istim avtom kot ga imam jaz, le drugačne barve in dizel, tako bi moglo pasat :D Prtljažnik sem tudi jaz kupil nov in zgleda je nekaj prepeljal v 1,5 ure in sedaj ga ne potrebuje več.

Ampak kako naj dokažem, da sem jaz prodal dober izdelek? Rečem že lahko in tudi s slik se ne vidi ali sem skrivil in polomil jaz ali on(jaz seveda nisem!!!). Številko sem šel blokirat in vse ostale s katerih me je klical, ker ob 4h zjutraj ni normalno, da me kliče. Očitno imam opravka s psihopatom.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik francoskirogljic pravi:
On je prišel z istim avtom kot ga imam jaz, le drugačne barve in dizel, tako bi moglo pasat :D Prtljažnik sem tudi jaz kupil nov in zgleda je nekaj prepeljal v 1,5 ure in sedaj ga ne potrebuje več.

Glej, doslej nisem imel ravno najboljšega mnenja o zadevi s tvoje strani, s tem stavkom pa si postavil stvari na (morda) pravo mesto.

Verjamem ti, da si prodal v redu zadevo (OK, lepotno takšna zadeva NIKOLI ni več enaka, sploh, če služi svojemu namenu). Če gre dejansko za prečne nosilce, jih NE MOREŠ napačno montirat na avto. Ali pašejo, ali ne pašejo (dolžina). Da bi jih pa tako zjebal, da so zanič, bi pa kupec ugotovil že ob samem nakupu.

Alpine: ne moreš jih narobe montirat (iz gornjega razloga).
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Citat:
Uporabnik francoskirogljic pravi:
On je prišel z istim avtom kot ga imam jaz, le drugačne barve in dizel, tako bi moglo pasat :D Prtljažnik sem tudi jaz kupil nov in zgleda je nekaj prepeljal v 1,5 ure in sedaj ga ne potrebuje več.

Ampak kako naj dokažem, da sem jaz prodal dober izdelek? Rečem že lahko in tudi s slik se ne vidi ali sem skrivil in polomil jaz ali on(jaz seveda nisem!!!). Številko sem šel blokirat in vse ostale s katerih me je klical, ker ob 4h zjutraj ni normalno, da me kliče. Očitno imam opravka s psihopatom.

Bi se kar strinjal, da je s prtljažnikom prepeljal kakšno zadevo, sedaj pa bi se rad zadeve losal in zraven še zaslužil. Sam se ne bi sekiral zaradi raznih idiotov in internetnih nategunov. Tudi tel. številke ne bi blokiral. Zagrozi ti njemu, če se ne umiri, da boš bla, bla, bla... Možnost več
smile-1.gif
. Verjetno je bil kakšen trenirkar in je šel na galamo, ti pa si cviknil. Brez panike
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Če je tvoja zgodba resnična, ti bom dal nasvet. Kolega je imel podobne težave. Ker se tipa ni mogel rešiti, ga je povprašal po naslovu. Da bo prišel k njemu in da bosta rešila problem. Tip se je usral, ne bu, ne mu...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Če se ne veste iti trgovine potem ne prodajajte temveč ___PODARJAJTE !!.
Nikoli v svoji dolgoletni prisotnosti prodaje na bolhi nisem doživel nobenega vračanje ne preklinjanja ne nič slabega !!in to zaradi tega ker sem se s kupcem vedno lepo pogovoril in mu tudi povedal da je stvar v stanju kot je na sliki ali povedano če pa naletiš na norca ki bi te rad ubil zaradi tega ker ni zadovoljen z kupljenim ja tu pa se stvari dajo rešiti tudi drugače-policija in prijava zaradi groženj, tako da se tega kar posluži, drugič pa raje ne prodaj takoj prvemu raje 5 temu ali pa nikomur.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz tudi še nisem imel problema, prodal precej reči prek bolhe, tudi parcelo, motorna vozila..
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik francoskirogljic pravi:
On je prišel z istim avtom kot ga imam jaz, le drugačne barve in dizel, tako bi moglo pasat :D Prtljažnik sem tudi jaz kupil nov in zgleda je nekaj prepeljal v 1,5 ure in sedaj ga ne potrebuje več.

Glej, doslej nisem imel ravno najboljšega mnenja o zadevi s tvoje strani, s tem stavkom pa si postavil stvari na (morda) pravo mesto.

Verjamem ti, da si prodal v redu zadevo (OK, lepotno takšna zadeva NIKOLI ni več enaka, sploh, če služi svojemu namenu). Če gre dejansko za prečne nosilce, jih NE MOREŠ napačno montirat na avto. Ali pašejo, ali ne pašejo (dolžina). Da bi jih pa tako zjebal, da so zanič, bi pa kupec ugotovil že ob samem nakupu.

Alpine: ne moreš jih narobe montirat (iz gornjega razloga).

zmaga.gif

Pa tista da naj ti da naslov da se dobita pri njem je tudi dobra. Pa ce tudi te ne bo nikdwr tja.
Sicer pa sem tudi jaz prodal prtljaznik. In to na alterju. Ne vem pa ce je v mesecu po nakupu uspesno prevozil pol evrope.
rolleyes-1.gif


Ni pa bil nikdar na avtu. No bil je en poskus. Lajsta je bila spredaj prekratka
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mu ga pač daš. Potem se bosta poljubila vpričo vseh sosed, ki komaj čakajo na oknih, kaj novega v ulici.
cheer.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Tudi trije mrtvi piksli ne vplivajo na kvaliteto, ... je pa moteče. Se strinjam.

Čeprav jih ni bilo.
Mrtvih pixlov namreč.
Pa tudi zaslon ni imel ris, kot je rekel.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Za take stvari, kdor že prodaja kot fizična oseba je najbolj kupt v TUŠU en telefon za 15 evrov in maš za 15 evrov krite stroške, telefon 0 evrov, pa se nej pol kupci je*ejo.
Poleg tega nikol ne dajaš naslova, še ime ne in se nej še v drugo je*ejo.

Preprosto zaradi tega, ker se začnejo pogovori, bom k vam prišel, je*anje preko sms, klici....pošlješ in daš mu naslov od psihiatrične.

Dejstvo je sistem vidno-kupljeno.

In tiste skupine na FB z oglasi tisto je še večja beda.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
In plačaš z gotovino, s kapo s šiltom na glavi, da ne vidi preveč na nadzorni kameri v trgovini.
Ter vklopiš telefon izključno pred kakim blokom, da morebitna lokacijska poizvedba ne obrodi sadov.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Za take stvari, kdor že prodaja kot fizična oseba je najbolj kupt v TUŠU en telefon za 15 evrov in maš za 15 evrov krite stroške, telefon 0 evrov, pa se nej pol kupci je*ejo.
Poleg tega nikol ne dajaš naslova, še ime ne in se nej še v drugo je*ejo.

Preprosto zaradi tega, ker se začnejo pogovori, bom k vam prišel, je*anje preko sms, klici....pošlješ in daš mu naslov od psihiatrične.

Dejstvo je sistem vidno-kupljeno.

In tiste skupine na FB z oglasi tisto je še večja beda.

Primer človeka, ki prodaja s slabo vestjo in se zaveda da je nategnil kupca.