Prodal stvar prek bolhe in sedaj grožnje

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Pr men to odpade.
zmaga.gif
, zadevo raj zavržem kot prodam v okvari in s hinavskim načinom lažem.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.605
6.342
113
Jaz sem pa mislil, da ti rad pokvarjeno robo kupuješ. Sem ti že mislil en star pokvarjen pralni stroj na dvorišče pripeljat in to zastonj.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
a to je oni smešn, ko je po pol leta hotel denar nazaj zaradi monitorja? kao da nekaj ni blo vredu?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Za take stvari, kdor že prodaja kot fizična oseba je najbolj kupt v TUŠU en telefon za 15 evrov in maš za 15 evrov krite stroške, telefon 0 evrov, pa se nej pol kupci je*ejo.
Poleg tega nikol ne dajaš naslova, še ime ne in se nej še v drugo je*ejo.

Preprosto zaradi tega, ker se začnejo pogovori, bom k vam prišel, je*anje preko sms, klici....pošlješ in daš mu naslov od psihiatrične.

Dejstvo je sistem vidno-kupljeno.

In tiste skupine na FB z oglasi tisto je še večja beda.

Primer človeka, ki prodaja s slabo vestjo in se zaveda da je nategnil kupca.

Ko pa po pol leta najde en mrtev piksel pa ga je prodajalec nategnil da ga bolj ni mogel.
bonk.gif


V njegovem primeru pa ocitno ni veljalo videno kupljeno
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
a to je oni smešn, ko je po pol leta hotel denar nazaj zaradi monitorja? kao da nekaj ni blo vredu?

Pa dva dni pred teženjem je prek alterja kupil prenosnik.
Tako da je vsakemu normalnemu jasno, zakaj monitor ni bil več "v redu".
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Pr men to odpade.
zmaga.gif
, zadevo raj zavržem kot prodam v okvari in s hinavskim načinom lažem.

A veš, da si edini ki sem ga srečal v življenju, ki mi je rekel, da sem mu prodal nekaj, kar ni bilo 100 % tako, kot sem mu povedal?

Daj, raje se skrij v luknjo in se smili sam sebi.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Za take stvari, kdor že prodaja kot fizična oseba je najbolj kupt v TUŠU en telefon za 15 evrov in maš za 15 evrov krite stroške, telefon 0 evrov, pa se nej pol kupci je*ejo.
Poleg tega nikol ne dajaš naslova, še ime ne in se nej še v drugo je*ejo.

Preprosto zaradi tega, ker se začnejo pogovori, bom k vam prišel, je*anje preko sms, klici....pošlješ in daš mu naslov od psihiatrične.

Dejstvo je sistem vidno-kupljeno.

In tiste skupine na FB z oglasi tisto je še večja beda.

Primer človeka, ki prodaja s slabo vestjo in se zaveda da je nategnil kupca.

Ko pa po pol leta najde en mrtev piksel pa ga je prodajalec nategnil da ga bolj ni mogel.
bonk.gif


V njegovem primeru pa ocitno ni veljalo videno kupljeno

Mal je že pozabil, kaj je takrat napisal. Jaz pa nisem, ker me je s svojimi argumenti žalil.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
KSZ
Hja, Bolha... Dobre zgodbe so tam.
Jaz sem se naučil, da poslikam zadevo kot se šika (ne pa neke temne slike, kjer ničesar ne vidiš, večina takih je sicer namerno tako narejena), zapišem vse pomanjkljivosti v oglas in detaljno opišem zadevo. Pa oglasa ne brišem še kakšen mesec po nakupu, ker so nekateri res nori.
Zadnjič me ena ženska kliče za neko igračo in bi to ona imela in da pride iskat. Pa ji povem, da je bolje, da gre po novo v trgovino, ker jo bo pot več prišla. In tako gre teden mimo, da bi ona spet imela to igračo, cena itak minimalna, toliko da gre. Pa rečem, da grem tam mimo in da lahko prinesem, če pride 10km iskat.
Ok, se zmeniva, naslednji dan dobim SMS-da je pa igrača mala (to ni videla ob prevzemu, ravno tako tudi ne NAPISANIH MER v oglasu
grin1.gif
) in da jo je z gorivom skoraj več prišla kot nova.
Pa jo pokličem nazaj, da se pogovoriva kot človeka in ne po SMS-u. Itak se ni javila. Mnjah.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Zanimivo.
Ker do zdaj si na vse moje poste odgovarjal.
Sicer si pa na novo začel ti, ne jaz.

Na tole imam jaz "easi" - ja, ker ne morem brat bolnih postov.
Očitno imaš tudi ti razlog, da si me dal na ignore. Samo ni krivda na moji strani. Pa tudi za tistih 30 eur ne gre.
Pač. Ne vem. Nekateri ste čudni. Preračunljivi. Pokvarjeni. Lažete.

Samo jaz se z vami ne bom ukvarjal, ker je škoda živcev in časa.
Pa lepo bodi Alpine oz. Žajfa...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
KSZ
Hja, Bolha... Dobre zgodbe so tam.
Jaz sem se naučil, da poslikam zadevo kot se šika (ne pa neke temne slike, kjer ničesar ne vidiš, večina takih je sicer namerno tako narejena), zapišem vse pomanjkljivosti v oglas in detaljno opišem zadevo. Pa oglasa ne brišem še kakšen mesec po nakupu, ker so nekateri res nori.
Zadnjič me ena ženska kliče za neko igračo in bi to ona imela in da pride iskat. Pa ji povem, da je bolje, da gre po novo v trgovino, ker jo bo pot več prišla. In tako gre teden mimo, da bi ona spet imela to igračo, cena itak minimalna, toliko da gre. Pa rečem, da grem tam mimo in da lahko prinesem, če pride 10km iskat.
Ok, se zmeniva, naslednji dan dobim SMS-da je pa igrača mala (to ni videla ob prevzemu, ravno tako tudi ne NAPISANIH MER v oglasu
grin1.gif
) in da jo je z gorivom skoraj več prišla kot nova.
Pa jo pokličem nazaj, da se pogovoriva kot človeka in ne po SMS-u. Itak se ni javila. Mnjah.

Jaz sem imel k sreči opravka samo z enim takšnim kupcem. Pa ne iz Bolhe, ampak iz Alterja....