Problem z povezavo bluetooth in avtom

buster

Zelenc'
1. avg 2010
13
0
1
Lp.

Se mogoče sanja komu kaj bi lahko bilo narobe, da se moj avtomobil noče povezati preko bluetootha z mojim in puncinim telefonom. Oz. poveže se, ampak vsakih 5 sekund izgubi povezavo z bluetootho (prav tako ne prenese imenika).

Najbolj ***** me to, da sem probal 10 drugih telefonov in vseh 10 dela brez problema-prinese celoten imenik in deluje brezhibno.
Moj in od punce telefon pa zgubivla povezavo na 5 sekund. Ko želiš klicati iz avtomobila se na radiu pokaže klic, vendar v istem trenutku prekine povezavo do radia- radio začne igrati naprej, klic pa se nadaljuje samo na telefonu.

Jaz imam s3, punca pa lenovo.

Gre pa se za avtomobil e46 letnik 2004.

lp
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Zna biti kaka nekompatibilnost v modri škrbini. Leta 2003 so bile dotične reči še dokaj v povojih. Novodobni razvijalci tulifonov, pa se ne trudijo preveč, da bi bile reči združljive s kramo staro 10+ let.
 
22. jul 2007
12.819
1.318
113
123
Po mojem bo ravno to - nekompatibilnost BT za nazaj, drugače pa verjetno deluje z navadnimi telefoni-nonsmart.
 
22. jul 2007
12.819
1.318
113
123
Očitno ima htc potem najbolje rešeno-kompatibilnost za nazaj
sprasujem se.gif
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Da malo ukradem temo.
Imam fiesto letnik 2010, ki ima vgrajeno prostoročno telefoniranje. Ko telefon povežem, mi javi napako v povezavi in mi ne prenese imenika. Telefoniram lahko, ko me kdo kliče pa ne izpiše imena ampak samo tel. številko. Telefon je lumia 925.
Kaj bi lahko bilo narobe?
 

buster

Zelenc'
1. avg 2010
13
0
1
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Očitno ima htc potem najbolje rešeno-kompatibilnost za nazaj
sprasujem se.gif

Ali pa imajo samo samsungi kakšno "novo" tehnologijo. Morem sprobati če deluje z s5..
 

buster

Zelenc'
1. avg 2010
13
0
1
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Da malo ukradem temo.
Imam fiesto letnik 2010, ki ima vgrajeno prostoročno telefoniranje. Ko telefon povežem, mi javi napako v povezavi in mi ne prenese imenika. Telefoniram lahko, ko me kdo kliče pa ne izpiše imena ampak samo tel. številko. Telefon je lumia 925.
Kaj bi lahko bilo narobe?

Kje imaš shranjen imenik ? Google contact ? Probaj zadevo prinesi na sim ali na telefon, nato pa izbriši iz avtomobila shranjen telefon (ter iz telefona avtomobil) in probaj vse skupaj ponoviti...s tem da imaš imenik na sim...
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Na sim imenik ne gre, je na telefonu, sinhronizacija je z hotmail računom. Bom poskusil še enkrat povezat telefon, da vidim kaj bo.
Takole napiše, potem kličem lahko, grem v imenik, ko me kdo kliče pa ni prikazanega imena
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
Citat:
Uporabnik buster pravi:
Lp.

Se mogoče sanja komu kaj bi lahko bilo narobe, da se moj avtomobil noče povezati preko bluetootha z mojim in puncinim telefonom. Oz. poveže se, ampak vsakih 5 sekund izgubi povezavo z bluetootho (prav tako ne prenese imenika).

Najbolj ***** me to, da sem probal 10 drugih telefonov in vseh 10 dela brez problema-prinese celoten imenik in deluje brezhibno.
Moj in od punce telefon pa zgubivla povezavo na 5 sekund. Ko želiš klicati iz avtomobila se na radiu pokaže klic, vendar v istem trenutku prekine povezavo do radia- radio začne igrati naprej, klic pa se nadaljuje samo na telefonu.

Jaz imam s3, punca pa lenovo.

Gre pa se za avtomobil e46 letnik 2004.

lp

preveri še, da imaš na telefonu dovolj napolnjeno baterijo. meni je na Xperiji prekinjalo povezavo vsakih nekaj sekund, ko je kapaciteta padla pod 30%. očitno je bilo vklopljeno neko varčevanje z baterijo, ki je prekinjalo aktivne povezave BT
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Ko listam po imeniku tam kjer so šumniki in sičniki pač naredi svoje znake, če me kdorkoli kliče, pa napiše samo številko.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Pred leti sem imel ravno tako težave z BT povezavo in imenikom. Od takrat dalje ne pišem več šumnikov v stikih telefona.

Težave z BT so čudežno izginile.
smile-1.gif
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Verzija androida na telefonu?
Na mojemu rootanemu Blade-u je bluetooth povezava do Parrot-a v avtu, delovala samo na Gingerbreadu.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Windowsphone imam. Sem pa včeraj zamenjal vse sičnike in šumnike, pa danes mislim, da ni javilo error, se mi zdi, nisem imel časa še potestirat, pa na poti v službo me ni nihče klical, da bi videl ali izpiše ime.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Sem na poti iz službe imel malo več časa in je spet javilo eror ko se poveže, ob priliki bom poskusil eno staro nokio povezat da vidim, če bo šlo brez errorjev.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Ob priliki, ko se bom peljal mimo servis se bom ustavil. Sem pa včeraj videl izpisano ime ob dohodnem klicu in ne številke, mogoče je pomagalo, da sem odstranil šumnike.