HP Elitebook in problem z wifijem

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Hej. Imam nerazumljive probleme z WIFIjem na HP 840 G5.

Opazil sem, da mi na laptopu hitrost na WIFI dela za en ku*ac, hitrosti so 5x nižje kot na isti lokaciji s telefonom npr. Update-al wifidriver na laptopu na zadnjega, hitrosti so šle gor, ampak zdaj imam pa non stop problem s povezavo na wifi. Na mrežni kabel se poveže in hitro najde, ko ga odklopim z docka, pa ne najde wifija. Ali se niti noče povezati ali pa se poveže in piše "no internet connection". Enako se dogaja na šihtu, kjer, ko zamenjaš access point, izgubi linijo. Pomaga zgolj reboot laptopa ter po rebootu čakanje kakih 3-4 minute, da ga "najde". Bios tudi updejtan.

Ali ima kdo idejo kaj bi lahko naredil, ker me spravlja ob živce?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.217
9.455
113
kod Džej-Zija
Pobriši vse driverje za wifi za nazaj in nato naredi clean install zadnje uradne hp verzije. To pomeni, da boš moral unistall morda narediti več kot 1x.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
da ne govorimo o kameri.. dejansko so to low cost laptopi. vse do jurja al pa do jurja pa pol, zanič.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
508
79
28
Na enem drugem HP-ju sem imel podobne probleme, 2x nesel na servis in na koncu končno ugotovili rešitev. Wifi ni delal, če je bil v ozadju prižgan program Setcce oziroma ProXSign. Ta se uporablja za podpisovanje spletnih dokumentov. Če imaš ta program je skoraj zagotovo to rešitev, da ga izklopiš.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Pobriši vse driverje za wifi za nazaj in nato naredi clean install zadnje uradne hp verzije. To pomeni, da boš moral unistall morda narediti več kot 1x.
Ni pomagalo. Ponavadi moram restartati laptop, da se ni poveze na wifi, ko ga v sluzbi npr odklopim iz docka, v katerem je mrezni kabel, ali pa zamenjam access point (grem v kako drugo nadstropje). Nimam pojma kaj narest, nas helpdesk pa tudi ne. :norec: