[PRIROČNIK] Vnašanje radarjev/opoz.(POI) v Garmina

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Citat:
Uporabnik kingo pravi:
A mogoče kdo ve, a lahko iz poi-loaderja naložiš poi.gpx tudi na SD card?
Lahko, ob naslednjem vklopu naprave pa bo nuvi to opazil in zelel POI premakniti na interni pomnilnik. Ce reces ne se bo to ponavljalo v nedogled. Ce POI delujejo na SD kartici pa ne vem, nisem testiral.
 

tassek

Zelenc'
27. jul 2008
5
0
1
Citat:
Uporabnik janezpesec pravi:
Citat:
Uporabnik kingo pravi:
A mogoče kdo ve, a lahko iz poi-loaderja naložiš poi.gpx tudi na SD card?
Lahko, ob naslednjem vklopu naprave pa bo nuvi to opazil in zelel POI premakniti na interni pomnilnik. Ce reces ne se bo to ponavljalo v nedogled. Ce POI delujejo na SD kartici pa ne vem, nisem testiral.

Točno. Če si na N250W rekel DA (prenos v interni pomnilnik), jih je meni še dodatno kopiralo v mapo priljubljene
stupid-1.gif

Pojma nimam zakaj; sedaj imam vse raje na SD in za vsako kliknem NE
 

bord

Zelenc'
25. apr 2008
12
0
1
lep pozdrav vsem!imam en majhen problem, ki pa po vsej verjetnosti ni neki zakompliciran, ampak jaz ne najdem prave teme ali pa sem slep. namreč jutri grem na morje na pag, in bi si rad na mojo N95 in garmina mobile XT naložil hrvaške POI točke...preko vaših strani sem dobil te POI točke, vendar v teh mapah je fajl za excel,in pa ikonca...in mi ni jasno kako naj zdaj jaz to vse spravim na napravo, nekje sem zasledil da bi mogo konvertirat v .gpx, vendar tega ne zna:( za vsakršno pomoč ali pa vsaj usmeritev na pravo temo bom zeloooo hvaležn!

lp, bord
 

bord

Zelenc'
25. apr 2008
12
0
1
ja to temo sem že prečesal, sj zj neki sm naložo, ampak, ne vem pa kako bi lahko recimo naložo vse POI naenkrat...oz tut ne vem kako naj za hrvaško dobim radarje gor...ker to mi je trenutno prioriteta :D bo treba še prečesat ta forum in pa google :S
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na tem forumu (alter) poglej v sekcijo POI in boš našel prave fajle za Garmina. In seveda navodila ter razlago.
Če imaš Garmina, ne rabiš POIplaze za Slovenijo, maš boljše na tem forumu.
 

garmin350

Zelenc'
25. dec 2007
17
0
1
jst sem napravil eno poi točko...pa bi prašu če jo lahko objavim tukaj gor...se pa nanaša na eno Gostilno z dobro hrano...zato pa jo želim dati tudi vam.
Hrana odlična, prava prekmurska gostoljubnost!
evo če si kdo želi: www.sendspace.com/file/7kuqo8
 
Nazadnje urejeno:

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi::

Ikono ne nariše, temveč se na zgornjem delu ekrana naredi rdeč trak, kjer piše, kakšna je omejitev. .

Najprej vsem skupaj lep pozdrav!
Sem nov na forumu in kar se tiče navigacij.
Zanima me, zakaj se pri meni na Garmin 760- tki naredi SIVI trak z napisom ???

Hvala
Lp Rado

Ps. Se oproščam, če vprašanje nisem dal v pravi podforum.
 
Nazadnje urejeno:

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Zdravo!
Se oproščam.
redface-1.gif
nisem dobro prebral navodila, da moram odpakirati in nato prenesti.
Sedaj sem to naredil in je OK . kot je bilo rečeno!! Samo čitati je treba
smirk-1.gif
 

bosko3

Zelenc'
17. sep 2008
24
0
1
Kako je pa z vnašanjem radarjev/opoz.(POI) v Garmina 765?
A je enak postopek?
Se pravi da v mapo poi shraniš poi slovenija in potem to odpakiraš in naložiš v garmina??

Hvala
 

mitjai

Pripravnik
28. jun 2009
91
0
6
Ljubljana
mitja.blogspot.si
Imam 755T.
Naložil sem POI slovenija in naštimal piskanje. Vendar sedaj vedno piska dvakrat. Enkrat, ko se bližaš radarju (opozorilo radar) in drugič ko (in če) greš hitreje od omejitve (malce višji ton).
Ali je možno, da bi nekako naštimal, da piska samo kadar greš hitreje od omejitve?
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Ne. Razen, če izklopiš opozarjenje, samo potem ti ne bo piskalo.
Ali se da POI Slovenija.gpi spremeniti tako, da bi npr. hitrostna omejitev za 100km/h piskala npr. pri 110?