[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Sedaj lahko direkt plačuješ s TRR in nakazuješ na TRR.

Malo pozno; očitno slovenskega računa za plačevanje s paypal računom ne moreš več dodati. Revolut / N26 IBAN verjetno deluje (nisem poizkušal).

Screen Shot 2018-10-13 at 15.54.55.png
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Mi lahko kdo pomaga oz. razloži, kako definirati privzeto kreditno kartico; rad bi se prepričal da najbrej sredstva črpam
iz PP računa, nato pa iz MC in ne iz AMEXa. Na stari PP strani si to lahko označil,na novi strani ne uspem. (razen za recurring payments).



Screen Shot 2018-10-13 at 15.59.00.png
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Odprl sem si ločen paypal račun z izmišljenimi podatki in si potem prenakazal denar s svojega pravega paypal računa...do tu vse lepo in prav. Potem sem pa hotel plačat z lažnega paypala (želim ostati anonimen) neko stvar in mi paypal zateži, da moram vnesti kreditno kartico. Prodajalca sem že kontaktiral in pravi da mu lahko nakažem samo tako preko paypala, monete ali TRR, ampak to se povsod razkrijejo osebni podatki.

Ali lahko še kaj naredim, morda vzamem kakšno predplačniško kreditno kartico ali odprem kak račun kjer ni treba vnašat svoje prave podatke in jo vnesem v paypal?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Malo sem že pozabil...Na PP sem si linkal novo Visa kartico in prejel spodnje obvestilo o vpisu 4 mestne kode. A to dobim po pošti ali kako? Na mail ali na sms nisem nič prejel..

Screenshot_2.jpg
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
To je zapisano na bančni transakciji kot namen. Tako da preveri v spletni banki, aplikaciji, počakaj na izpisek, pokliči na banko...
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Na PayPalu sem odprl dispute, potem pa claim (prodajalec ni dobavil izdelka).
Sedaj sem dobil mail od PayPal-a, ki pravi takole:

"prodajalec" has cancelled a Billing Agreement with you.

Description:

Manage your Billing Agreement by logging into your PayPal account and clicking the Billing Agreement link under your Profile. In your Profile, you can choose and edit your preferred funding source and cancel your Billing Agreement.

Kaj zdaj to pomeni? Jaz nimam nobenih billing agreementov na PayPalu. A bo denar avtomatsko prišel na moj Paypal račun in potem nazaj na kreditno kartico?
Ali moram še počakati na odločitev PayPala?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Menjal sem kartico s katero bom plačeval na Paypalu in pred potrditvijo katrice se mi izpiše vprašanje:
Want to use your PayPal account with no spending or withdrawal limits?
Kaj točno mislijo s tem?
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Prosil bi če mi lahko kdo pove če je mogoče pomočjo mastercarda na paypalu plačevati na obroke?
Se pravi da opravim nakup, ko pride sms ustrezno odgovorim in je to-to?

Hvala&lp.
 

Nekdoiznekje

Pripravnik
13. avg 2019
108
18
18
Najbolje, da se obrneš na klicni center izdajatelja tvojega mastercarda. Če nimaš kreditnega z odobrenim kreditom, potem tak ne bo šlo.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
Men pa iz maila info@extradarek.com že nekaj časa pošiljajo da je moj accoun limited pa da naj kliknem spodaj in posodobim varnostne nastavitve....

Je to v redu al lažni maili?....
 

nula

Zelenc'
28. jan 2024
26
-8
3
Še kdo lahko brez težav ali natega uporablja PayPal? Meni so namreč pokradli vsa sredstva in trajno blokirali račun zaradi kršitve nekega njihovega pravila...