prijateljeva zaljubljenost

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Zdaj pa res ni več izvirna.
bonk.gif


Čuj, a si prišla ti sem po pomoč ali nas malo jebat v glavo?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
po mojih dosedanjih zivljenskih ugotovitvah je pravo prijateljstvo med punco in fantom....... skoraj nemogoče....
vedno se najde eden ki ima drugačne končne interese kot drugi...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Draga swilfa!
cheer.gif


Čestitam ti, ker si forumu uspela prikazati odličen primer intelektualne kurbe
aplauz.gif
Če te zanima kaj več, beri: http://intellectualwhores.com/

Sedaj pa k dejstvom: tip je zaljubljen vate in pika. 6 let je sicer zelo dolga doba za take hece, ampak vsakič, ko se vidita, ga očitno znova prepričaš v njegovo početje.
tongue-1.gif


Je pa sicer pohvalno, da si uspela razumeti, da on ne bi bil samo prijatelj, ker si večina žensk tega NOČE priznati oz., še huje, to lepo ignorirajo, ker jim paše imeti moško intelektualno kurbo
stupid-1.gif
.

Zelo pohvalno je tudi, da si mu poskušala dopovedati, da do njega ti ne gojiš takšnih čustev (spet, večini žensk bi se sladko jebalo
smirk-1.gif
), ampak tip te je imel očitno dovolj rad, da tega ni hotel (kaj hotel, MOGEL...) sprejeti in si še kar naprej dela utvare!
Možno je tudi, da po njegovem vtisu tega nisi povedala dovolj odločno (navsezadnje se odlično razumeta in uživata, ko sta skupaj...) - zaljubljenost pa je pač neke vrste psihoza - in tip pač še vedno upa, "da se boš nekoč premislila, ko sta pa že TAKO dobra prijatelja".

Ker pa vsi vemo, da se to NE MORE zgoditi, je rešitev žal še ena: s tipom NE SMEŠ nikoli več spregovoriti ene same besede. Trenutno njegovo stanje je eno samo trpljenje in prekinaš ga lahko samo na ta način. Spet, zelo pohvalno je, da si sploh zmožna dojeti, (Btw., ni čudno, da je tip nor nate
cheer.gif
.

Edino to mu bo pomagalo spet zaživeti normalno življenje, ker kot vidiš, te ima postavljeno na do neba visokem piedestalu, kamor nobena druga ne seže.

Sem dal vse to skozi in bi se zelo želel, da bi ženske bile sposobne rešiti tipa takšnega trpljenja. Prosim, skenslaj človeka totalno, to je največ, kar lahko storiš zanj.
roza.gif
(Aja, pa daj mu za prebrat link od zgoraj!)
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Še parkrat bi jo morali z gajžlo čez križ, gamat nemarno.
grin1.gif


No, no, verjetno smo jo tako užalostili, da se je šla malo h kolegu pojokcat. Le-ta nas bo pa sedaj vse lovil po Sloveniji.
evil.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
zelo neugodna sitacija, grdo je, da ga reveža izigravaš, če veš kako je, bi lahko sama prekinila stike. Glede na opisano si pa precej "divja", plačaj revežu 100 EUR in mu reči, da naj se napije in pozabi...
Sicer ste pa babe zelo zelo manuipulativne...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
točno to, zenksa v taki situaciji bi morala biti bolj "pametna" pa zadevo rešit. Ampak ne. Primerov koker ces...se vedno mislim da gre samo za izkoriščanje situacije in nabijanja lastnega ega. z ženske strani, seveda.
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
točno, s tem si samo dviguje ego in nič drugega, revež pa trpi in potem smo deci prasci...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
Citat:
zakaj se sploh druzis z njim

zato, ker smo se precej družili že predno sem prekinila zvezo z njegovim prijateljem, potem se je pa to druženje pač nadaljevalo, ker sva si precej podobna in ker se enostavno razumeva. v tem času je postal moj najboljši (moški) prijatelj...


Postal je šolski primer intelektualne kurbe. Sicer si je pa tudi sam kriv, ker toliko časa vztraja in ne vidi, da NO-GO tukaj...

Pri moških in ženskah je drugače. Imaš kolegico in se obnaša lepše do tebe, kot tvoja bivša..., te objame vsake toliko, se smeji s teboj, te ceni, si zaupata raznorazne zadeve, hodiš z njo v šoping, ona s tabo..., potem neha s tipom, kolega si pa misli, o hudo, zdaj je končno samska, zdaj bova ziher skupaj, ker je bila prej tako prijazna do mene, pa mi dajala vse možne znake (moški vse to razumejo kot znake, ker sami tega ne počno do žensk, s katerimi ne bi imeli nič. Mogoče zajebancija za 3 minute, ne pa 6 let).

Potem mu ona javi, da ima drugega..., njemu se podre svet..., jo ne kliče..., kliče ona njega za kavo, ko ima probleme s tem novim tipom...on gre na kavo in se pogovarja z njo..., ona njemu pravi, kok je fajn in prijazen, da je prišel se pogovorit..., ona neha s tipom, dobi kolega spet novo upanje...., ona hitro začne z nekim drugim tipom...., on je spet razočaran...


To ni zdravo. Za njega bi bilo najbolje prekinit vse skupaj.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
hehe, kaj se pa potem zgodi? kup primerov spet, prekineta..pol pa je najslabsi ker kolegico ignorira pa prasec. pa vse skup.
grin1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.165
2.356
113
v lokalni ostariji
hja se kar strinjam s ynosom... takih primerov je ogromno... sam kaj ko ne mors odjebat... zmer je kaksn kancek upanja...

sploh ce si zaljubljen npr 6 let... ni to tok simpl...
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
zakaj naj bi šlo pa za nabijanje lastnega ega? A maš ti prijatelje za nabijanje lastnega ega? In zakaj izkoriščanje situacije?
Ja, za izkoriščanje bi šlo,če bi ga jst klicala samo takrat, ko bi nekaj rabila ali pa ko ravno ne bi mela tipa al pa da bi mu sam jokala o svojem tipu, če bi ga ravno mela. Tega pa ne počnem.

Sicer pa se situacija mogoče celo obrača na bolje-tale 'janko' je zdej zapel eno bejbo, zaenkrat sicer nič resnega, pa vseeno... vem, da je prezgodaj kaj reči, a mogoče tut on v svoji glavi že malo bolj prehaja v fazo, ko bo do mene čutil le prijateljstvo oz. ne bo moja navzočnost tista, ki ga bo omejevala pri stikih z drugimi bejbami.

Verjetno se večina sicer ne bo strinjala z mano, ampak jaz bom še malo počakala. Mogoče se pa na koncu res vse izide tako, da ne bo nihče trpel.