prijateljeva zaljubljenost

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
moj partner je meni najboljši prijatelj. Ja tudi midva sva bila na začetku samo prijatelja in sva si povedala čisto vse, si zaupala se bodrila skupaj smejal....vse kar pač frendi skupaj počnejo. Tudi meni je bilo takrat nekako čudno, da bi mi2 bila par...ampak sva in ni mi žal!
le kako naj ti bo žal? najboljši prijatelj na začetku => zelo lepa in trdna zveza
cheer.gif

Točno tako
aplauz.gif
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Citat:
Uporabnik PNG pravi:

eh, sem že precej razmišljala o tem, a vedno je bil zaključek isti-lahko kar zagotovo rečem, da midva nikoli ne bova par. Pač nekako ni moj 'tip' za tipa. Sej ima vsak kdo kakšnega prijatelja nasprotnega spola, s katerim se na mnogih področjih res dobro ujame, a ga ne bi mogel imeti za partnerja. Če ne zaradi drugega, ker se mi osebnostno ne zdi dovolj močen zame, me telesno ne privlači...pa še kaj bi se našlo.


Čisto enostavno......nočeš si priznati, da si vanj zaljubljena.
 
Nazadnje urejeno:

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
eh, sem že precej razmišljala o tem, a vedno je bil zaključek isti-lahko kar zagotovo rečem, da midva nikoli ne bova par. Pač nekako ni moj 'tip' za tipa. Sej ima vsak kdo kakšnega prijatelja nasprotnega spola, s katerim se na mnogih področjih res dobro ujame, a ga ne bi mogel imeti za partnerja. Če ne zaradi drugega, ker se mi osebnostno ne zdi dovolj močen zame, me telesno ne privlači...pa še kaj bi se našlo.

koliko pa so tebi pomembna ta tvoja načela, da se tip kvalificira pri tebi za tipa po tvojem okusu. Mislim predvsem na zunanjost in podobno. Kar pa se tiče da osebnostno ni janko dovolj močan zate, ti tudi nekako ne morem verjeti, saj, če bi res to bilo tako, ne bi mogla biti tako dobra frenda kot sta, ali pač?
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
No, mislim, da so moji predhodniki že vse povedali. Vidimo lahko tudi, da to sploh ni osamljen primer in da je že marsikdo doživel enako. Druge ni kot da ga odjebeš in to čim hitreje ter brez čustev. Vem, da si noben moški tega želi in tega tudi nikomur ne privoščim, ker enostavno preveč boli, a le tako boš lahko končala zadevo enkrat za vselej. To se pa mora zgoditi, razen če tipson želi trpeti celo življenje (mi pa lahko verjameš, da se te bo enkrat že naveličal). Če sama vidiš, kako ta njegova zaljubljenost v tebe vpliva na njegovo življenje, naredi uslugo sebi, njemu in ostalim, ki morajo poslušati to sranje, in ga odjebi. Nekaj časa ga bo bolelo, mogoče bo zasovražil ženske, a skrajni čas je, da ugotovi, kako zadeve na tem svetu stojijo, čeprav verjamem, da je že, in da dobi grenko izkušnjo več. Ti moraš pa tudi vedet, da nisi edina, ki se ji to godi in da če ne gre, pač ne gre. Konec, basta! Enkrat za vselej. Se pa vesolje zaradi tega ne bo nič spremenilo, količina vaškega potoka se zaradi tega ne bo znižala, sosedov petelin bo še vedno zjutraj isto zakikirikal in sonce bo še vedno grelo naše bele riti. Samo eno srce več bo počeno. Pa tudi to se bo spet kmalu sestavilo nazaj. Srečno!
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Mah, po moje......če ga ona odjebe, mu naredi samo medvedjo uslugo.....moški mora sam pri sebi skužit, da če se ženska ne zajubi vanj, se lahko z glavo v zid tolče, pa ne bo pomagalo.

Jaz sem bil v enaki situaciji (malenkost bolj neugodni) s tem, da mi tipica ni eksplicitno rekla, da me ne ljubi, ali nič ne bo iz tega.....skoz je neki mencala in govorila : "Če bi se kaj imelo za zgoditi, bi se že zgodilo." WTF?! Z dejanji me je skozi rajcala, a z besedami, pa da kako ni nič.
No, na koncu sem jo povabil na večerjo (sam pri sebi sem si rekel, da če se stvari ne razčistijo, je to maetaforično rečeno "zadnja" večerja) in res, spet je dajala dvoumne odgovore....tako da sem moral sam zaključiti zgodbo.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
prav si naredil!!! drugace pa te probleme glede prijatljov ki so vanje zaljubljeni imajo samo ženske. Ali je to zaradi ženskega egoizma, filanje le tega, al česa drugega, tega pa ne vem. Še nobena ni znala prav povedat.

tista "ti si tak fajn, sam s tabo nebi mela nič" nekak ni razumljiv odgovor
grin1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
mah, glede na videz mojih prejšnjih tipov, lahko rečem, da mi to niti ni neka prioriteta. Ne, da so bili grdi, lepotci pa tudi niso bili. Itak te ponavadi kakšna druga stvar (lastnost) tako privleče, da videz ne igra velike vloge (kar pa ne pomeni, da se branim luškanih tipčkov
evil.gif
)

ne vem, zakaj ne bi mogla bit prijatelja, če se meni osebnostno ne zdi dovolj močan. Še več-ravno prijatelji ti lahko pomagajo pri osebnostnem razvoju in pridobivanju samozavesti, vsaj pri meni je bilo tako. Ne vem, a je tako težko razumeti, da z nekom lahko funkcioniraš kot prijatelj, kot partner pa ne bi mogel?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
na njegovih problemih in nesamozavstjo si nabijaš svojo samozavest
wink-1.gif
dost logično, tako sem zdej to razumel.

Eno je prijatelj, kolega, gres na drink z njim enkrat na 14 dni mesec, kdaj pa kdaj slisis. Ne pa vsak dan in dolgi telefonski pogovri, in dnevne pijacke nenehni kontakti. A se ti ne zdi, da je to razlika?
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
no no...nikjer nisem rekla, da se slišiva vsak dan in ure in ure nakladava po telefonu. vidiva se recimo enkrat na teden, slišiva se vmes za par minut, ravno toliko, da sva na tekočem z dogajanjem, ker zaenkrat doma še nima neta. Se pa seveda zgodi tudi, da se dlje časa ne vidiva, pa nihče ne frapira zaradi tega. Pač, je en mojih najboljših prijateljev in ne vem, zakaj bi omejevala te stike.

in zakaj (in na kakšen način) naj bi si na njegovih problemih nabijala samozavest? Z mojo samozavestjo je vse v redu
smile-1.gif

Če že kaj, mu jaz skušam pomagati pri sprejemanju samega sebe. In lahko rečem, da je, odkar se malo bolj druživa, postal veliko bolj prijetna oseba, tudi bolj samozavesten, a ga do cilja čaka še veliko dela.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja okej tist o samozavesti sem za lase privlekel..

a vseeno, verjetno bos pac morala še te stike reducirati, če res mislis da se tipu ob tebi meša. Pač odvisno kolk ti je moteče in kolk boš poštena do njega. 100% boš pa morala ti nekaj narediti, ker on ne bo, kar sem ze napisal. Razen če se preseli na Tibet za kakih 10 let
wink-1.gif


drugace pa, a nimava midva neke kave zmenjene? al kako ze.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
mu jaz skušam pomagati pri sprejemanju samega sebe. In lahko rečem, da je, odkar se malo bolj druživa, postal veliko bolj prijetna oseba, tudi bolj samozavesten, a ga do cilja čaka še veliko dela.


ti na njega očitno zelo dobro vplivaš, pohvalno res. Zanima pa me kako pa on vpliva nate, a si boljši človek odkar ga poznaš?
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:

ja okej tist o samozavesti sem za lase privlekel..




Nič nisi za lase privlekel.
evil.gif




Citat:
Še več-ravno prijatelji ti lahko pomagajo pri osebnostnem razvoju in pridobivanju samozavesti , vsaj pri meni je bilo tako.




Boš ti nas suxovce, ja.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Bog mi je priča da ti moški ne more bit 6 let samo kolega in je prikrito zaljubljen v tebe. Pa vejžde se mu zmeša, prej al slej. 6 let ti pravi da bi rad bil sam prijatelj z tabo, ti pa še kr misliš da je zaljubljen v tebe, in bi rada urejala odnose med vama?

Če bi ta tvov prijatelj tole bral kar ti pišeš, te verjetno ne bi nikol več poklical.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ah, močno dvomim, da me ne bi več poklical, ker sva se o tem že neštetokrat pogovarjala, tudi on se je pogovarjal o tem z mojimi prijatelji nedavno, tako da ne gre zgolj za moje domišljanje. Reci temu zaljubljenost ali kako drugače, on do mene gotovo čuti več kot zgolj prijateljstvo, kar je jasno vsakomur, ki naju malo bolje pozna. Kaj pa vem, mogoče mu bo pa uspelo enkrat 'preklopit' in me sprejeti zgolj kot prijateljico. Mogoče se pa res motim (kar sicer dvomim) in on pač na tak način izraža prijateljstvo. Če je temu tako, lahko rečem, da imam res dobrega prijatelja, ki ga malokje najdeš.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
evo,no sma že bližje. Tudi če je malo prikrito zaljubljen v tebe, imaš vseeno res dobrega prijatelja ki ga malokje najdeš.

In bi potem takega prijatelja res rada odrinla od sebe za vedno ?
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
evo,no sma že bližje. Tudi če je malo prikrito zaljubljen v tebe, imaš vseeno res dobrega prijatelja ki ga malokje najdeš.

In bi potem takega prijatelja res rada odrinla od sebe za vedno ?

to je zarad tega, ker ženske niso nikoli zadovoljne...
(sej veš, tisti vic o nadstropjih in tičih
grims-1.gif
)