Prihajata Al Kaidin mesar in zidar

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Analno odprtino si masira -predigra po pahorjevo
bonk.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
a nima roke na hrbtu?

ja jest sm tud najprej mislil, da jo ima v žepu, ampak mislim, da bi bil to cel škandal, če bi bilo to res... no ko sem malo bolje pogledal, sem videl, da jo ima na hrbtu.... sicer vseeno malo čudno, ampak še vedno dost bolje, kot pa v žepu!

zanima me tudi, kako bo uradno pahor izvedel, da folk ni za priseljence? a bo referendum, al kako?
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.415
98
48
Glede na to kar se dogaja v guantanamu, si vsak zeli stran. dvomim da vejo kje in kaj je slovenija, sam da grejo drugam...
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
V žurnalu je intervju, kjer ameriški veleposlanik razlaga, da so tam 3 vrste ljudi. Nevarni, nesocializirani ter socializirani, slednji so po nedolžnem sodelovali z al kaido in so bili ala kuharji, zidarji itd. In te dobimo mi. Jaz lajkam.
grin1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
99,9% teh obrezanih je teroristov in mi jih bomo sprejeli. Komunisti ste res padli na glavo.
No lahko jih pa sprejmete eazy in softi, pa naj skrbita za njih.

sprejmem. sej pride še nekaj mio$ z njima.

po okolici se bo še zidal. in za ihranotev multietnične kulture bom dobil denar od EU.
kalnje po naše pa tudi ne bo škodilo. bom verjetno lahko tudi v spodnjo gostilno prodajal. jagnjetina po obrezano. zaklano in pečeno po naše. hit vikenda bo to. čez teden bom pa v gostilni imel štango in umetniške točke.
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.415
98
48
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
In kaj takega se dogaja tam? Še predobro delajo z temi obrezanci, kakšen drug bi si upal z njimi kaj hujšega delati.

Informiraj se.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
.Pohar je že objavil seznam uvožencev::
Tisti brez slike-so žal na poharjevo nesrečo že podlegli trpljenju pod obamovo roko--softi daj zmoli enega alaha zanje...
1151999-14-246865-o.jpg
 

Priponke

  • 1151999-14-246865-o.jpg
    1151999-14-246865-o.jpg
    22,9 KB · Ogledi: 61

Dr.Rugelj

Pripravnik
29. dec 2008
254
0
16
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
99,9% teh obrezanih je teroristov in mi jih bomo sprejeli. Komunisti ste res padli na glavo.
No lahko jih pa sprejmete eazy in softi, pa naj skrbita za njih.

sprejmem. sej pride še nekaj mio$ z njima.

po okolici se bo še zidal. in za ihranotev multietnične kulture bom dobil denar od EU.
kalnje po naše pa tudi ne bo škodilo. bom verjetno lahko tudi v spodnjo gostilno prodajal. jagnjetina po obrezano. zaklano in pečeno po naše. hit vikenda bo to. čez teden bom pa v gostilni imel štango in umetniške točke.

Če ima država arestante je materialno odgovorna za njihovo življenje peživetje zdravje in človekove pravice. Prej bi trdil da bomo neki mio$ popušil. Nekako se govori da bojo ti ljudje pr nas začeli novo življenje to pomeni da bojo svobodni in ne v arestu.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Sem informiran in še vedno trdim da so tiste kletke prevelike!
Ti si [censored]^3.
Predstavljaj si, da pote pridejo ob 3 zjutraj agenti CIE, ti poveznejo vrečo čez glavo in te nekam odvlečejo za 8 let, brez da bi ti povedali zakaj, kako in kam.
bonk.gif

Me prav zanima, kako bi potem idiotiziral po forumih, bedak jedan.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Sem informiran in še vedno trdim da so tiste kletke prevelike!
Ti si [censored]^3.
Predstavljaj si, da pote pridejo ob 3 zjutraj agenti CIE, ti poveznejo vrečo čez glavo in te nekam odvlečejo za 8 let, brez da bi ti povedali zakaj, kako in kam.
bonk.gif

Me prav zanima, kako bi potem idiotiziral po forumih, bedak jedan.

Predstavljaj si ti grozo ljudi na letalih ko so videli da bodo trčili v WTC. Ne kapiram vas-------kako morete biti tako dobrosrčni s temi muslimanskimi teroristi.Oni pobijajo nedolžne ljudi-vi jih pa poveličujete v bogove
stupid-1.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Tale mesar pa zidar nista ubila nikogar, niti se verjetno še nikoli z aviononom nista peljala, dokler jih CIA ni na silo zvlekla na Kubo.
Če bi res kaj ušpičila, bi ju že davno obsodili in zaprli, tako pa nič. Čudno, ane?
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Se ti ne zdi, da je to,o čemer pišeš, Ciin problem (torej ameriški) in ne naš? Kakor so po tvoje "nehote ugrabili" te domnevno nebogljene ujetnike, tako jih naj "hote izpustijo" pa bo problem rešen!
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.921
282
83
tam ko se terc po tori rola
Se povsem strinjam s TRiK-om. Kaj imamo zdaj mi s tem? Če so jih po nedolžnem obsodili, naj jih izpustijo in dajo odškodnino. Komplicirano? Mislim, da ne. Če pa so jih obsodili na temelju trdnih dokazov in so krivi, pa naj jih imajo tam. No, mislim da se bomo Borata spominjali po Guantanamovcih, tako kot se Drleta po ciganih...
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
To, da sta tadva rokodelca ameriški problem, se povsem strinjam.
Hočem poudariti, da že osem let ždita v neprimernih pogojih (celice, ki jih je 4x8=32 označil kot premajhne) brez obtožbe ali obsodbe.
Skratka, kr tko, ker se je enmu zazdelo, da sodelujeta z nekimi teroristi.
Sedaj imajo problem, ker jih amerikanci ne morejo kr tko spustit in jima dat odškodnino, ker bi s tem priznali marsikaj (predvsem napake in zablode Bušmanina), lažje to storijo prek tretjih držav (lažje zaradi domače, ameriške javnosti - ker kdo pa ve, kje je Solvania pa da so tja izvozili dva črnca), zraven pa nakažejo še kak jur (Pahorju bodo še kako prav prišli, zamorca šuškov itak ne bota videla).
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Če so jih po nedolžnem obsodili, naj jih izpustijo in dajo odškodnino. Komplicirano? Mislim, da ne. Če pa so jih obsodili na temelju trdnih dokazov in so krivi, pa naj jih imajo tam.
Točno tako! Če so nedolžni, jim živ bog nima pravice tako dolgo odrekati svobode. In če jim do sedaj niso dokazali krivde, jim je najbrž tudi ne bodo. Torej naj jih lepo izpustijo in molijo, da jih ne doletijo še kakšne sankcije in tožbe. Bi bile več kot na mestu!
Če pa so dejansko česa krivi, pa naj niti slučajno ne pričakujejo, da jih bodo druge države ujčkale!
Zdaj se pa naj Pahor izjasni: a so teroristi ali so nedolžni?