Prihajata Al Kaidin mesar in zidar

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Če so bili dejansko česa krivi, se ti ne zdi, da bi jih ameriško pravosodje že zdavnaj obsodilo in strpalo v ameriški zapor?
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Hočem poudariti, da že osem let ždita v neprimernih pogojih
Ma nemoj! In kdor jih je spravil v ta drek, naj jih iz njega tudi povleče - brez da bo celemu svetu pridigal, kako je neizobražen, kaj ti ljudje pravzaprav sploh so!
Ti ljudje so dokaz, da je za svoja dejanja treba tudi odgovarjati! In za cel zapor jih je, ne samo ta 2!

Drugače pa - če se Pahor želi iti dobrodelnost, naj stopi do kakih nedostopnih rovt, kjer ni ne kanalizacije ne vodovoda, pa naj pogleda, v kakih razmerah se tam živi in to malo dlje kot 8 let! Ima dovolj katastrof pod domačo streho, ne rabi igrati lažnega humanista v tujini!
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Če so bili dejansko česa krivi, se ti ne zdi, da bi jih ameriško pravosodje že zdavnaj obsodilo in strpalo v ameriški zapor?
Ker niso ničesar krivi, se ti ne zdi, da je nezakonito nekoga imeti zaprtega toliko časa? Bomo torej na lastno pobudo sodelovali pri tujih nezakonitostih?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.646
2.476
113
aplauz.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Predlagam, da si prebereš vse moje poste v tej temi, jih podrobno preštudiraš, in mi potem prenehaš podtikati izjave.
rolleyes-1.gif
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Predlagam, da si prebereš vse moje poste v tej temi, jih podrobno preštudiraš, in mi potem prenehaš podtikati izjave.
rolleyes-1.gif
Podtikati izjave? Kar pokaži mi kakšno, prosim.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Naprimer to, da se zavzemam, da amerikanci rešujejo svoje pizdarije prek naših hrbtov?
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Če si za to, da pridejo Guantanamovci v Slovenijo, se zavzemaš točno za to - pa če ti je všeč ali ne ali če samemu sebi dopoveduješ, da to ni res.
Nisem pa nikjer zasledil, da nasprotuješ njunemu prihodu, ravno obratno...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zašli smo s poti. vam če fajmošter ne kaže luč na koncu tunela, ste ko kure izgubljeni.

na kubi so zaprti samo še tisti, ki jim krivdo, zločin niso uspeli dokazati. kar sicer ne pomeni, da so nedolžni. tisti, ki snajate, d ajih ameriki vrne nazaj. kam pa? v gotovo smrt, ker so mogoče povedali kaj. spustijo v ameriko..politični samoumor.
da reveži tožijo..seveda. danes se ne ve kje so, torej naj so srečni, da sploh kje so.

in spet najbl glasni so tisti, ki niso okusili vojne. ne tako, ne drugače.

btw
za reveže mi dol visi. pahor pa nej si ga potegne sam, ker raja mu ga je spet z uzitkom potegnila. po tistem, k jim ga je izvelekel iz riti. sam če bi ta raja bila anrod, ne zivina, bi pahorjeva zadnja stvar bil ta nateg. kako ga ni sram.
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik softi pravi:
vam če fajmošter ne kaže luč na koncu tunela, ste ko kure izgubljeni.
To raje pojasni, koga si s tem mislil, sicer bo spet vsepovprek letelo perje.

Citat:
Uporabnik softi pravi:
na kubi so zaprti samo še tisti, ki jim krivdo, zločin niso uspeli dokazati. kar sicer ne pomeni, da so nedolžni. tisti, ki snajate, d ajih ameriki vrne nazaj. kam pa? v gotovo smrt, ker so mogoče povedali kaj. spustijo v ameriko..politični samoumor.
No, pa si le našel point vsega skupaj - Amerika išče poti, da si odveže zanko z vratu, ki si jo je sama zavezala. Pazite se teroristov, povsod so teroristi, na letališčih vas bomo skenirali do kosti, ker ste potencialni teroristi, Guantanamo je poln teroristov, itd ... No, zdaj ko ga je pa treba sprazniti, pa so isti ljudje, ki so bili še par let nazaj ožigosani kot grožnja svetovnemu redu, naenkrat super, nedolžni, povsem neškodljivi ljudje. Kar je čisto možno, ampak kakor jih je Amerika porinila v to godljo, naj jih ven tudi reši. Naj jih razseli po svoji državi, ne da jih ponuja vsem svetovnim ritoliznikom, kjer mi seveda prednjačimo!

Citat:
Uporabnik softi pravi:sam če bi ta raja bila anrod, ne zivina, bi pahorjeva zadnja stvar bil ta nateg. kako ga ni sram.
S temle se pa, čeprav prekleto grenko, popolnoma strinjam. Žal imaš prav.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
sej usa resuje problem sama..resitev je..prelozi na ritoliznika.

za te ljudi pa ni vec zivljenja. doma so obsojeni na smrt. amerika jih vzet ne more, ker bi bila stala tako ali drugace. kamorkoli jih dajo..bodo pod andzorom in vsemi sranji.

ampak ej..to so igr evelikih. mi s ekmet na tej sahovnici nismo. mi smo..prah, ki se nabere med igranjem partije. mali, zelo nepomeben element igre.
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik softi pravi:
za te ljudi pa ni vec zivljenja. doma so obsojeni na smrt. amerika jih vzet ne more, ker bi bila stala tako ali drugace. kamorkoli jih dajo..bodo pod andzorom in vsemi sranji.
Štala je zaradi tega, ker sami ne vejo, če so nedolžni ali ne. Če bi bili res nedolžni, jim mirno lahko naredijo novo identiteto in jih razselijo po Ameriki. Živ bog ne bi vedel, s kje so prišli, pač še eden čuden Azijec več v njihovi soseski... Uradno lahko to pokrijejo s teorijo, da so jih poslali domov. Itak, da bo kdo preverjal, ja. Pa problem rešijo sami. Ampak ker niti sami niso ziher, koliko so ti ljudje nevarni, se tega seveda ne upajo iti. Sploh pa - zakaj bi nategovali sam sebe, ko pa drugi prosijo, da so nategnjeni!

Citat:
Uporabnik softi pravi:
mi smo..prah, ki se nabere med igranjem partije. mali, zelo nepomeben element igre.
Neumnost! Še običen prah ima več dostojanstva in hrbetnice kot mi! Četudi je Pahor v to prisiljen, naj ne sika, da to dela iz humanitarnih razlogov in kako fair da je to in kaj bomo mi svetu s tem pokazali. Sem že napisal - humanitarnost naj se gre v Halozah, ne v Guantanamu! Sprenevedanje za kozlat! Še enoceličarji niso tako primitivni!
 
Nazadnje urejeno:

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik softi pravi:
zašli smo s poti. vam če fajmošter ne kaže luč na koncu tunela, ste ko kure izgubljeni.

.
Dj se ti raje za svojega alaha brigaj-svoja brača iz gvantanama pa nosi koder češ-v sloveniji jih ziher ne nucamo
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik softi pravi:
menda ja ne pričakuješ, da bo naša politična elita priznala da igra po glasbi drugih?
Še manj pričakujem, da mi bo o svetlem vzoru in humanitarnih gestah pridigal nekdo, ki ni sposoben preživeti s 3k€ mesečno. Še najmanj pa je verjetno, da bom mirno poslušal, ko bo kak ameriški patron sodil, kdo je o čem (ne)razgledan in bo on pojasnil resnično stanje...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.067
5.749
113
blizu močvirne prestolnice
Ahmed, to je napisal softi

Štala je zaradi tega, ker sami ne vejo, če so nedolžni ali ne. Če bi bili res nedolžni, jim mirno lahko naredijo novo identiteto in jih razselijo po Ameriki. Živ bog ne bi vedel, s kje so prišli, pač še eden čuden Azijec več v njihovi soseski... Uradno lahko to pokrijejo s teorijo, da so jih poslali domov. Itak, da bo kdo preverjal, ja. Pa problem rešijo sami. Ampak ker niti sami niso ziher, koliko so ti ljudje nevarni, se tega seveda ne upajo iti. Sploh pa - zakaj bi nategovali sam sebe, ko pa drugi prosijo, da so nategnjeni!

Bistvo je da so vsi bili močno nastrojeni proti Zahodu in pomagali teroristom in talibanom tako ali drugače! Ahmed toliko pljuvaš proti ZDA, toda če ne bi bilo Američanov, tvojih v BiH ne bi bilo več na spisku živih. Ali misliš da ste sami Srbe pregnali? Američani so oborožili in pomagali Hrvatom da se rešijo Srbe, nato so Hrvatje pomagali vam seveda s pomočjo AMERIŠKIH letal. musliji hitro pozabljate kdo vas je rešil, aja noben drug musli ne turki niso imeli jajc, toliko na znanje!