Pretepanje otrok in meja med šeškanjem in zlorabo

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Zakaj ste vedno najbolj pametni tisti, ki nimate izkušenj?

Kot bi mi far razlagal o družinskem življenju.

Sicer je pa najlepše, ko ti mulc reče:"Če me udariš, te bom pa na socialno prjavu."
priden.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ena vzgojna okoli kepe je vredu, vse, kar vsebuje udarce s pestjo, s pasom..je pa že nasilje in kot tako kaznivo dejanje.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Brez tega bo pa zelo verjetno "fino" vzgojen, kot večina sedanjih paglavcev. Ozeroma bolje rečeno nevzgojen.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Zakaj ste vedno najbolj pametni tisti, ki nimate izkušenj?


Poglej malo podforum avtomobilizem. 95% jih pametuje o avtih, ki jih nikoli ne bodo vozili.

Bolj verjetno bom vzgajal otroke, kot pa si lastil superšportni avto.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Zakaj ste vedno najbolj pametni tisti, ki nimate izkušenj?


Poglej malo podforum avtomobilizem. 95% jih pametuje o avtih, ki jih nikoli ne bodo vozili.

Bolj verjetno bom vzgajal otroke, kot pa si lastil superšportni avto.


No, do takrat pa pa se vzdrži komentarjev.

LP
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Zakaj ?
Ti je mami rekla, da sem tvoj foter ?

Ali sem morda kje napisal, da bom tuje otroke po ušesih ?
Kdor jih je delal, naj jih pa še vzgaja, ne ?

LP
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
No ynos, da ne boš užaljen.

Življenje te bo naučilo, da sta vedno dve plati zgodbe.
Odvisno je, s katere strani gledaš.

Če ti nekdo živce pije, pa te ne uboga, je popolnoma jasno, da boš uporabil metodo, ki je primerna.
Bo dovolj beseda ? Prav.
Beseda ne bo dovolj ? No, bo pač občutil, če ne sliši.

Če pa si na drugi strani, pa slišal itak ne boš, ko boš pač čutil, boš pa užaljen.

Aja, oba sta doštudirala in nimata travm, ker sta takrat, ko nista slišala, pač občutila.
Včasih bolj, včasih manj.

Za primer pa lahko vsak dan vidita tudi primerke, ki nikoli niso občutili (ali pa tako samo pravijo).

Razlika je predvsem v njuno dobro.

LP
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Zakaj ste vedno najbolj pametni tisti, ki nimate izkušenj?


Poglej malo podforum avtomobilizem. 95% jih pametuje o avtih, ki jih nikoli ne bodo vozili.

Bolj verjetno bom vzgajal otroke, kot pa si lastil superšportni avto.

Tem o avtih nad 10k € ne berem spljoh.

Se ne vtikam, če nimam kaj za povedat tudi recimo v Gradnji itn...

ON:saj je vse lepo in prav. Teorija in raznorazni teoretiki.

Ti je že forgot povedal. Če zaleže beseda, pa več besed, pa še več besed, ni drugega "spasa" kot ena po riti in v sobo.

Ko premisli, lahko pride nazaj. In potem je v 99% mir cel dan. Tudi ve zakaj ni pravljice zvečer.

No, boš povedal, ko boš sam na tem. Al bomo pa brali na alterju o Sonyevih nevzgojenih otrocih, ki ne dajo miru ostalim gostom v restavraciji.
evil.gif


Tista sodnikova hči je starega sigurno dalj časa provocirala in je tud vedela, kaj jo čaka, da je nastavila kamero.

Mater, včasih si jih fasal v šoli, pa si doma nisi upal povedat, ker bi jih še enkrat.
uf-1.gif
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Mater, včasih si jih fasal v šoli, pa si doma nisi upal povedat, ker bi jih še enkrat.
uf-1.gif

Tako je !
Pa ni nihče jamral - kar si zaslužil, to si dobil.

LP
 
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Če ti nekdo živce pije, pa te ne uboga, je popolnoma jasno, da boš uporabil metodo, ki je primerna.
Bo dovolj beseda ? Prav.
Beseda ne bo dovolj ? No, bo pač občutil, če ne sliši.

Obstajajo tudi druge sankcije pred tepežem. Vsak pozna svojega froca in dobro ve kaj mu pomeni veliko in kaj ima zelo rad. Se pač to zadevo oz pravico do nečesa odvzame, brihtni bodo že vedeli zakaj, butastim pa tudi tepež nebi pomagal.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Če ti nekdo živce pije, pa te ne uboga, je popolnoma jasno, da boš uporabil metodo, ki je primerna.
Bo dovolj beseda ? Prav.
Beseda ne bo dovolj ? No, bo pač občutil, če ne sliši.

Obstajajo tudi druge sankcije pred tepežem. Vsak pozna svojega froca in dobro ve kaj mu pomeni veliko in kaj ima zelo rad. Se pač to zadevo oz pravico do nečesa odvzame, brihtni bodo že vedeli zakaj, butastim pa tudi tepež nebi pomagal.


Ja, to sem čakal.

Zdaj pa nasprotniki fizičnega nasilja odstopite prostor tistim, ni ne odobravajo psihičnega nasilja.

A je boljše, da trpi rit , ali je boljše, da trpi psiha ?

Ajde, heroji, da vas slišim.

LP
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Čak, da se razpišejo.
grin1.gif


Prvo bo kriva vzgojiteljica, kasneje ko bo mulc delal hudiča in pol, domov nosil slabe ocene, se bodo šli pa dret nad učiteljico.
 
Eno je privilegij do recimo določene igrače, gledanja risank - drugo je pa pravica do ne biti tepen.

Upam, da vidiš razliko.



"Nas so tudi tepli" ipd izjave so pa prav smešne. Malo me spominjajo na "pa kaj potem, sej mene je tudi fotr zlorabljal" ali "nič hudega, veš koliko so jih šele oni pobili"
wink-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.031
5.732
113
blizu močvirne prestolnice
Vidiš moji, dol visi za igrače, pač ne dobi vse kar si zaželi. Prav tako mora vikati vse polnoletne, ko se bo tega navadila, bo folk že sam rekel da ga naj tika! 3 x - 4x rečeš da je dosti, če ne zaleže jo nahruliš, če še to ne pač ena lažja zaušnica!
Tam po mestih so froci razvajeni da je joj, pa ne govorim glih za tvojo, ker jo ne poznam!

V glavnem otroci nimajo vrednot, sploh spoštovanja starejših, če tega ne spoštujejo potem tudi nikogar ne bodo!
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Niso razvajeni, imajo "svobodo odločanja"...... LOL, kot da froc ve kaj je prav in kaj ne.

Saj pri bolj mirnih otrocih se da samo z besedami, če pa je kak ki je že po naravi bolj svojeglav in temperamenten pa mu ne prideš okoli.

Že če se foter in mati zmenita da bosta v nekih vzgojnih stvareh stopila skupaj in ne vsak po svoje, sta že dosti nardila. Vidim da so najbolj težki froci tam kjer en reče ja, drug pa ne.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Vidiš moji, dol visi za igrače, pač ne dobi vse kar si zaželi. Prav tako mora vikati vse polnoletne, ko se bo tega navadila, bo folk že sam rekel da ga naj tika! 3 x - 4x rečeš da je dosti, če ne zaleže jo nahruliš, če še to ne pač ena lažja zaušnica!
Tam po mestih so froci razvajeni da je joj, pa ne govorim glih za tvojo, ker jo ne poznam!

V glavnem otroci nimajo vrednot, sploh spoštovanja starejših, če tega ne spoštujejo potem tudi nikogar ne bodo!
Saj če imajo tebe, hinavca in dvoličneža, za vzor, ni čudno.
Pa še slovenščina ti šepa.