Prešibak avto

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Preden se kdo razpoči o nesposobnih ljudeh, probajte vi z 1.0. mlinčkom prehitevat pri hitrostih nad 100 km/h v klanec z naloženim avtom in prižgano klimo pa se boste lepo pokakali. Taki avti nekam grejo samo nad 3000 obratov, ko si sam notr in ko so hitrosti manjše od 100. Do 100 vsaka še tako švohna stvar nekam gre za silo, pol nad 100 se pa veselje hitro konča.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
No no probajte vi z 1.0. mlinčkom prehitevat pri hitrostih nad 100 km/h v klanec z naloženim avtom in prižgano klimo pa se boste lepo pokakali. Taki avti nekam grejo samo nad 3000 obratov, ko si sam notr in ko so hitrosti manjše od 100. Do 100 vsaka še tako švohna stvar nekam gre za silo, pol nad 100 se pa veselje hitro konča.
Joj no, daj mi ti povej, koliko je takih situacij, ko moraš pri 100km/h prehitevati v klanec z naloženim avtom? Na regionalki je to itak max dovoljena hitrost
evil.gif
, na avtocesti pa ni nobenega problema držati tistih 120-130km/h v klanec.
Probaj se no zmisliti kakšno bolj REALNO situacijo
smirk-1.gif
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Zanimivo, kako sem lahko jaz normalno prehiteval z 1,0l Polotom. Je tukaj toliko nesposobnih ljudi?

Ja če pa pri 100km/h v 1.3 mlinčkih prehitevajo v peti...

Jep. Meni se je tudi en kolega cmeril, zakaj on ne more pri 80 km/h v peti prehitevat šleparja z 1.2 cliom ...
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Zame je to povsem dovolj realno, sicer pa če določenim zadošča tistih 20 sekund do 100 mene to ne moti, ni pa treba ostalih, ki se jim zdijo taki avti napol nevozni, zmerjat z nesposobneži.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Hm, moj polič jih je imal okoli 16s do 100
grin1.gif

In ja, taki se mi zdite res nesposobni. Zgleda brez 100+KM pod ritjo ne znate normalno funkcjonirati na cesti.
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Aja, dodal bi še to, da jaz nisem nikjer napisal, da sem z golfom 2 prehiteval v peti. Sem lepo napisal kaj sem počel. Sem pa tudi že prehitel na regionalki s tistim avtom in sicer v tretji pa je tudi ena velika žalost. Tam do 80 nekje še nekam vleče, pol je pa fertik. Tko da v to peto ste se vi nekaj zapičili, očitno vas nekaj muči
smile-1.gif
)) Nek klub pretikalnih elitnežev, ki zna edini vozit mlinčke. Dejte kkšn video posnet pa dat na youtube, da boste folk naučil kako je treba razne 1.0. zadevce vozit, sigurno bo ogromno ogledov.
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Jaz imam Felicio 1.6 55kW-75KM, vleče lepo, tudi pospeške za prehitet ima, problematična je le končna ki se ustavi pri 160kmh...

Mogoče se večino vozi po nemčiji in italiji , kjer ni omejitev?

ne kotali buč,če ne veš, ker to ni res. Lahko pa se sam prepričaš
evil.gif


lep pozdrav
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
Preden se kdo razpoči o nesposobnih ljudeh, probajte vi z 1.0. mlinčkom prehitevat pri hitrostih nad 100 km/h v klanec z naloženim avtom in prižgano klimo pa se boste lepo pokakali. Taki avti nekam grejo samo nad 3000 obratov, ko si sam notr in ko so hitrosti manjše od 100. Do 100 vsaka še tako švohna stvar nekam gre za silo, pol nad 100 se pa veselje hitro konča.

zakaj bi pri taki hitrosti koga sploh prehiteval?
bonk.gif

omejitev je 90kmh če se prav spomnim.....

ali govoriš o AC? a ti trdiš da so 1.0 mlinčki narejeni za na AC? potem ti res ni pomoči

vsak avto ima svoj namen... in mlinčki so čisto dovolj sposobni za vse ceste razen AC saj za njih sploh niso narejeni....
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
Dejte kkšn video posnet pa dat na youtube, da boste folk naučil kako je treba razne 1.0. zadevce vozit

ja kaka umetnost pa je sploh to?

prehitevanje z zaletom.... to je to.... če se tega ne obvlada, naj vsi tisti vrnejo izpit
evil.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
Preden se kdo razpoči o nesposobnih ljudeh, probajte vi z 1.0. mlinčkom prehitevat pri hitrostih nad 100 km/h v klanec z naloženim avtom in prižgano klimo pa se boste lepo pokakali. Taki avti nekam grejo samo nad 3000 obratov, ko si sam notr in ko so hitrosti manjše od 100. Do 100 vsaka še tako švohna stvar nekam gre za silo, pol nad 100 se pa veselje hitro konča.

zakaj bi pri taki hitrosti koga sploh prehiteval?
bonk.gif

omejitev je 90kmh če se prav spomnim.....

ali govoriš o AC? a ti trdiš da so 1.0 mlinčki narejeni za na AC? potem ti res ni pomoči

vsak avto ima svoj namen... in mlinčki so čisto dovolj sposobni za vse ceste razen AC saj za njih sploh niso narejeni....
1.0 mlinčki so tudi za na avtocesto, le malo glasni postanejo. Ni ga lepšega, kot 140km/h pri 5000 obratih
evil.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Vozim twingota 1.2 in mi je čisto dovolj. Vsakodnevna vožnja je tudi okoli 7 km po avtocesti in ničesar ne pogrešam. Ni ravno raketa tam od 100 naprej ampak do 150 se da pa lepo peljat po avtocesti, po lokalnih pa če že nekdo vozi 90 ga pa itak ne prehtevam
rolleyes-1.gif
Kar se pa same vožnje po mestu tiče pa ne bom zgublajl besed. Ne vem kaj raznim frajerjem pomagajo razni M3 in ne vem kaj še vse, da si lahko tiča na plehu merijo, če se bova pa od tolmačovega do centra praktično vsporedno vozila, da ne omenjam da bo on porabil 10l ali več jaz pa slabih 6. Sem pa enkrat prav za foro mal "primerjave" delal. Do doma iz službe imam vožnje cca 25minut (s twingotom; 32km od tega 7km avtoceste) in ene prakrat sem šel zanalašč z avtom od očeta (Xsara 115KM) in fural do limita in na koncu itak ugotovi, da sem mogoče preftiral dobro minuto za 1x večji strošek.
Ampak jebat ga, naš narod je pač mal usean na pleh.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ne moreš tako govorit. nekaterim je gušt vozit z hitrim, dobrim avtom, da potegne. Enim pa ne pomeni nič, dovolj da so v kocki zaprti in gredo od a do b.

Me pa moti folk v mlinčkih, ko ne zna vozit tiste 1.0 mašine, pa se kobaca po cestah, pol ga še pogledaš noter pa vsa rdeč. Pohvari, da dobi eno 2.0 v roke..
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Govorte vi kar čte, jaz samo vem, da s corso marsikdaj nisem šel prehitevat, ker me je bilo strah za svojo rit. Basta.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
mislim da v tem primeru švabska kola trošijo vsaj še enkrat toliko kot twingo. je pa vseeno malo bolj varen avto za zaleteti se kot stari twingič