Presenečenje ljubljeni osebi

igi

Guru
13. okt 2007
5.373
1.000
113
Celje
Obišči stran
ker ste že zašli, pa še jst pristavim svoj piskerček...

Glede ločenih računov. Ne vem jst si tega nekako ne predstavljam. Sicer imava odprtega vsak svojega ampak pooblaščena vse križno, tudi e bančništvo. Ko se kaj kupuje, pa naj bo to kruh ali nova torbica ali dopust, gre pač iz tistega žepa, ki je trenutno poln. Je pa res, da nisva zapravljiva, vendar daleč od tega, da bi na sebi škrtarila. Kartic praktično ne uporabljava. Načeloma vedno gotovina. Ko pa se nekaj nabere na računih, pa pranakazilo na bonus ali depozi.
Pa se ne spomnim kdaj je kdo komu težil za kakšno stvar, pa sem sam naredil že kakšno konkretno bedarijo (delnice) pa seveda obratno tudi. Tudi poslovni račun je dostopen obema. Izpiskov praktično nikoli ne gledam. In priznam, da če bi mi kdo "sunil" nekaj 100€ nebi niti vedel. (kar pa ni dobro)
Tisto moje, tvoje se meni nebi izšlo, oziroma se mi zdi bedarija. Če sva se odločila, da bova skupaj je pač vse najino (vem ja dokler se ne skregava, ampak 15 let tole špila.... ) Je pa res da poleg redne službe, dosti delava skupaj za "popoldanca". Ni to, da bi samo eden delal, drugi pa trošil.
 

Itsmeanthony

Zelenc'
27. jan 2011
11
0
1
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Dostikrat pripravite presenečenja za ljubljeno osebo? Kar tako? Utrgana presenečenja?

Jaz sem svoji punci podaril kar utrgano presenečenje in sicer bon za skok s padalom v tandemu
smile-1.gif