Presenečenje ljubljeni osebi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
?
confused-1.gif
Jeben klavir?
Klavir več košta, kot en jeben Audi
crazy1.gif

Pametnjakovič klavir stane do 10.000 eur, raje pol toliko. Razen če je neke svetovno znane firme kupoval, kar pa dvomim.
No ja, klavirji se začnejo nekaj pod 10000. Pianino je pa res precej cenejši.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Prej bi ji kupil avto kot klavir. :S Razen če pritiskanje tipk njen šiht.

Mogoče bogatuni res drugače razmišljajo. Pa je imela že avto in vse ostalo...samo še klavirja ne.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.257
113
KSZ jaz sem eni enkrat s prijatelji na sosednjo hiso (nasproti nje) obesil ene 10 skupaj sesitih rjuh pa gor napis - (ime) nasmehni se nekdo te ima rad (pobral idejo iz grafita ki je bil na zidu pred bivso pletenino na zaloski - ze davno porusili)... no mal smo se namatral da smo to obesli na sosednjo bajto (tud sosed ni vedu)... baje je skor po tleh padla ko je zagledala zadevo zjutraj. ne vem pa kako je reagiral sosed ki je imel zaveso z zunanje strani =)

Ampak sva bla sam prjatla, ze prej in tud pol... Se je pa splacal, polepsal smo ji dan
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Jaz sem bivši za njen 20ti rojstni dan sparkiral kombi pred njen blok pod njeno okno in zaigral tole:



Nažalost ne igram druga ko klavirja ali sintisajzerja, hvala govorim tekoče angleško, pojem pa malo manj, ampak
je šlo.

Sem zmagal na celi črti, bi jo lahko še za roko prosil.



Hvala bogu da je nisem, psice sebične.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
ooo kok si romantičen
srce-1.gif

a ti si pa bejbi pod oknom kar kakšne gusle udaril...recimo Suđenje serdaru Šæepanu Radojeviæu?
confused-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Vidm, da ste se čist "razgovnili", tko, da bom še jst napisu eno varianto.
Ker je bil prijatelj brezupno zaljubljen (ali nekaj takega) in je poskušal marsikaj (nisem hotel vedeti), me je vprašal, če imam kakšno idejo. Prva, ampak res prva, stvar, ki mi je prišla na misel: Grafit (se poskušam spomnit, kaj je napisal) na obrežju Ljubljanice, ki naj bi ga dotična oseba prebrala, ko bi jo on peljal na pijačo+sprehod+spontano naslanjanje na ograjo in gledanje v reko in breg (kjer je bil grafit oz. napis)...Pijača se je zgodila, punca je tudi prebrala grafit, ni pa dojela, da ga je spisal moj obupani prijatelj (ne spomnim se ali je vključil tudi njeno ime)
evil.gif
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Če kupiš nekomu nekaj, kar si res srčno želi že od malih nog, še ne pomeni, da je pleh [censored]/pičkur. Gre se za presenečenje in za neko pozornost. Ja, se strinja, da pozornost lahko izkažeš drugače in za manj denarja. Ampak vseeno, je to lahko zelo ganljivo in lepo. Res pa je tudi, da dosti takih daril/presenečenj pomeni nekaj drugega in se ne gre za pozornost... Ampak jebat ga, 100 ljudi 100 čudi.
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Točno tako. Ta par je sila preprost in že pred tem sta se obdarovala z preprostimi darili ali pa sploh ne, ker sta noro šparala za stanovanje. Normalno, da je žensko skoraj kap, ko je videla klavir, katerega si načeloma sploh nista mogla privoščit. Keč je v tem, da je fant več let pridno zbiral denar in pazil, da nakup klavirja nebi vplival na njune plane glede stanovanja. Baje so primaknili zraven tudi njegovi starši.

V glavnem, tukaj se je šlo za način kako je to darilo dal. Kakorkoli se je zelo potrudil, da je spravil velik klavir v gostilno, da se je vse to prej zmenil itd. Ne gre se kle za materialno dobrino, ampak trud.

Razne pesmice in te malenkosti so itak najboljš. Sploh zakon je, da fant naredi nekaj, kar načeloma nebi nikol, ampak naredi zato, da osreči svojo drago. To so res največ vredna dejanja.

Razne podoknice so res potrebne poguma.

Moj kolega je npr. na koncertu (mislim, da koperska noč) šel do pevca in se zmenil, da pride na oder. Vzel je mikrofon med koncertom in zapel komad za svojo drago - ter povdaril, da želi povedati vsem kok jo ima rad. Kok pa to stane?? Nič...in to je bajno
zmaga.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Točno tako. Ta par je sila preprost in že pred tem sta se obdarovala z preprostimi darili ali pa sploh ne, ker sta noro šparala za stanovanje. Normalno, da je žensko skoraj kap, ko je videla klavir, katerega si načeloma sploh nista mogla privoščit. Keč je v tem, da je fant več let pridno zbiral denar in pazil, da nakup klavirja nebi vplival na njune plane glede stanovanja. Baje so primaknili zraven tudi njegovi starši.

Tale tip pa je res sanjski.
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Točno tako. Ta par je sila preprost in že pred tem sta se obdarovala z preprostimi darili ali pa sploh ne, ker sta noro šparala za stanovanje. Normalno, da je žensko skoraj kap, ko je videla klavir, katerega si načeloma sploh nista mogla privoščit. Keč je v tem, da je fant več let pridno zbiral denar in pazil, da nakup klavirja nebi vplival na njune plane glede stanovanja. Baje so primaknili zraven tudi njegovi starši.

Tale tip pa je res sanjski.

mhm...se strinjam.


...
crazy1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Če kupiš nekomu nekaj, kar si res srčno želi že od malih nog,

Ko smo bli majhni smo vsi hotl bit šoferji kamjona...piloti....vojaki.....ql če maš za kamijon...ak47.....helikopter.....be my friend than
grin1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Pravkar smo se s sodelavci pogovarjal o raznih presenečenjih, ki so jih pripravili za svoje boljše polovice. Moram rečt, da sem bila izredno presenečena nad izvirnostjo fantov in tudi deklet.

Me pa zanima kako zgleda pri vas. Dostikrat pripravite presenečenja za ljubljeno osebo? Kar tako? Utrgana presenečenja?

Lahk povem primer, ko sta se kolega in kolegica poročila, ji je ženin pripeljal velik bel klavir na poroko (v gostilno) WTF?!?! Žensko je skor kap. Želela si ga je že od majhnega. V glavnm, zgledal je pa tko, da je bil v tisti dvorani en majhen pianino in so nevesti zavezal oči - češ da naj nekaj zaigra. Vmes pa so pripeljali klavir in nevesta se je usedla za njega - ne da bi vedla kje sedi (mislila je da je tist pianino). Ko je odigrala, je lahko pogledala. Čez cel klavir so bile vrtnice in tablica z napisom: Zate, ker si to želiš, zate ker te ljubim. Tvoj mož

Aaaaa, sam gledal smo.

Torej, imate še kako podobno zgodbo. Ni treba da je to zdej materialno povezano. Čist tko?


Mal preveč holivudske pocukrane filme gledate...
Tapravi ženski se ni treba prilizovat z nakupom dragih materijalnih dobrin. Če je prava ji že recimo, objem in stisk za 1 minuto pove vse.
Še dobro, da nimam takšno, da bi ji moral skozi nekaj kupovati, ali pa obratno, da bi morala ona meni kušovati darila...
smirk-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Moj kolega je npr. na koncertu (mislim, da koperska noč) šel do pevca in se zmenil, da pride na oder. Vzel je mikrofon med koncertom in zapel komad za svojo drago - ter povdaril, da želi povedati vsem kok jo ima rad. Kok pa to stane?? Nič...in to je bajno
zmaga.gif

Jaz sem to počel skoraj vsak vikend. Vsakič za drugo
evil.gif


Enkrat sva šla s punco za vikend v Rovinj. Nič posebnega. V bistvu pa sem parkiral pred Areno v Puli in ven potegnil vstopnici za Jamiroquai-ja
evil.gif


Pri pripravi t.i. presenečenja, se držim dveh načel: obvezno se moram sam zelo zabavati ob pripravi (že sama misel na reakcijo) in drugo, presenečenje ne sme vključevati rož
evil.gif

Sicer pa, če kdo rabi idejo, naj me kontaktira na ZS
evil.gif


Moram pa priznat, da ste nekateri zelo lepo napisali esenco t.i. presenečenja.
zmaga.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Pravkar smo se s sodelavci pogovarjal o raznih presenečenjih, ki so jih pripravili za svoje boljše polovice. Moram rečt, da sem bila izredno presenečena nad izvirnostjo fantov in tudi deklet.

Me pa zanima kako zgleda pri vas. Dostikrat pripravite presenečenja za ljubljeno osebo? Kar tako? Utrgana presenečenja?

Lahk povem primer, ko sta se kolega in kolegica poročila, ji je ženin pripeljal velik bel klavir na poroko (v gostilno) WTF?!?! Žensko je skor kap. Želela si ga je že od majhnega. V glavnm, zgledal je pa tko, da je bil v tisti dvorani en majhen pianino in so nevesti zavezal oči - češ da naj nekaj zaigra. Vmes pa so pripeljali klavir in nevesta se je usedla za njega - ne da bi vedla kje sedi (mislila je da je tist pianino). Ko je odigrala, je lahko pogledala. Čez cel klavir so bile vrtnice in tablica z napisom: Zate, ker si to želiš, zate ker te ljubim. Tvoj mož

Aaaaa, sam gledal smo.

Torej, imate še kako podobno zgodbo. Ni treba da je to zdej materialno povezano. Čist tko?


Mal preveč holivudske pocukrane filme gledate...
Tapravi ženski se ni treba prilizovat z nakupom dragih materijalnih dobrin. Če je prava ji že recimo, objem in stisk za 1 minuto pove vse.
Še dobro, da nimam takšno, da bi ji moral skozi nekaj kupovati, ali pa obratno, da bi morala ona meni kušovati darila...
smirk-1.gif

Bi blo fajn, da prebereš še kak drug post, ne samo prvega...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:Tapravi ženski se ni treba prilizovat z nakupom dragih materijalnih dobrin. Če je prava ji že recimo, objem in stisk za 1 minuto pove vse.
Še dobro, da nimam takšno, da bi ji moral skozi nekaj kupovati, ali pa obratno, da bi morala ona meni kušovati darila...
smirk-1.gif
Da nimaš mogoče moškega in ženske
grims-1.gif
.
Ta prava ženska rabi včasih razvajanje, ta pravi moški pa to težko da od sebe.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
No sicer to ni bilo presenečenje ljubljeni osebi....ampak anyway:

Moj kolega se je poroči. Njegova (zdaj že bivša žena) je imela za pričo njenega uber bogatega strica. Seveda je računala na neko ala super poročno darilo. Priča ji je po poroki, kosilu dal veliko kristalno vazo polno vrtnic in dodal: Tole, draga nečakinja je pa za te....

Še predno je dokončal je ženska vstala prijela vazo, jo vrgla na tla in se drla ko jesihar: A samo tole vazo in rože sem dobila...

Nakar je nastala smrtna tišina. Po nekaj minutah je priča rekel: Najbrž potem ne rabiš niti tega....se skloni in pobere ključe od avta, ki so bili v vazi med rožami....

Nevesta seveda zijala ko tele v nova vrata...

Priča se je lepo gentelmansko zahvalo za gostoljublje, odkorakal iz dvorane in se vsedel v novega mercedesa, ki je imel na haubi veliko belo pentljo. Vsi svatje smo se samo spogledovali....in ko je priča odpeljal se je na zadnji šipi videl napis: moji ljubi nečakinji...
 
Nazadnje urejeno: