Presenečenje ljubljeni osebi

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Glede na to kako razmišlja, si še te vaze ni zaslužila.
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Glede na to kako razmišlja, si še te vaze ni zaslužila.
grin1.gif

Ubistvu je bil dober testis.......če bi bil jaz ženin......jo v isti dvorani še nogiram
smile-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
No sicer to ni bilo presenečenje ljubljeni osebi....ampak anyway:

Moj kolega se je poroči. Njegova (zdaj že bivša žena) je imela za pričo njenega uber bogatega strica. Seveda je računala na neko ala super poročno darilo. Priča ji je po poroki, kosilu dal veliko kristalno vazo polno vrtnic in dodal: Tole, draga nečakinja je pa za te....

Še predno je dokončal je ženska vstala prijela vazo, jo vrgla na tla in se drla ko jesihar: A samo tole vazo in rože sem dobila...

Nakar je nastala smrtna tišina. Po nekaj minutah je priča rekel: Najbrž potem ne rabiš niti tega....se skloni in pobere ključe od avta, ki so bili v vazi med rožami....

Nevesta seveda zijala ko tele v nova vrata...

Priča se je lepo gentelmansko zahvalo za gostoljublje, odkorakal iz dvorane in se vsedel v novega mercedesa, ki je imel na haubi veliko belo pentljo. Vsi svatje smo se samo spogledovali....in ko je priča odpeljal se je na zadnji šipi videl napis: moji ljubi nečakinji...

Lepa zgodbica, ampak me zanima tole: kako ima lahko nevesta za pričo (družico?
hysterical-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
No sicer to ni bilo presenečenje ljubljeni osebi....ampak anyway:

Moj kolega se je poroči. Njegova (zdaj že bivša žena) je imela za pričo njenega uber bogatega strica. Seveda je računala na neko ala super poročno darilo. Priča ji je po poroki, kosilu dal veliko kristalno vazo polno vrtnic in dodal: Tole, draga nečakinja je pa za te....

Še predno je dokončal je ženska vstala prijela vazo, jo vrgla na tla in se drla ko jesihar: A samo tole vazo in rože sem dobila...

Nakar je nastala smrtna tišina. Po nekaj minutah je priča rekel: Najbrž potem ne rabiš niti tega....se skloni in pobere ključe od avta, ki so bili v vazi med rožami....

Nevesta seveda zijala ko tele v nova vrata...

Priča se je lepo gentelmansko zahvalo za gostoljublje, odkorakal iz dvorane in se vsedel v novega mercedesa, ki je imel na haubi veliko belo pentljo. Vsi svatje smo se samo spogledovali....in ko je priča odpeljal se je na zadnji šipi videl napis: moji ljubi nečakinji...

Lepa zgodbica, ampak me zanima tole: kako ima lahko nevesta za pričo (družico?
hysterical-1.gif


kaj ti ločiš med družicami in pričami....ne vem zakaj ne bi smel biti moški priča ženski na poroki
stupid-1.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Hja, v tem primeru je bil očitno denar v igri...pa zihr je bil fulllll vredu človek. Buahahahaha
stupid-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
No sicer to ni bilo presenečenje ljubljeni osebi....ampak anyway:

Moj kolega se je poroči. Njegova (zdaj že bivša žena) je imela za pričo njenega uber bogatega strica. Seveda je računala na neko ala super poročno darilo. Priča ji je po poroki, kosilu dal veliko kristalno vazo polno vrtnic in dodal: Tole, draga nečakinja je pa za te....

Še predno je dokončal je ženska vstala prijela vazo, jo vrgla na tla in se drla ko jesihar: A samo tole vazo in rože sem dobila...

Nakar je nastala smrtna tišina. Po nekaj minutah je priča rekel: Najbrž potem ne rabiš niti tega....se skloni in pobere ključe od avta, ki so bili v vazi med rožami....

Nevesta seveda zijala ko tele v nova vrata...

Priča se je lepo gentelmansko zahvalo za gostoljublje, odkorakal iz dvorane in se vsedel v novega mercedesa, ki je imel na haubi veliko belo pentljo. Vsi svatje smo se samo spogledovali....in ko je priča odpeljal se je na zadnji šipi videl napis: moji ljubi nečakinji...

ma dej. takih zgodbic zalahkonočnašimnajmlajšim sploh ni treba pisat.
pa kater bedak sploh verjame tej zgodbi?

tale s klavirjem je pa huda. sploh, če sta oba res šparala. Se pravi, da se je dedc še dodatno žrtvoval, in je od svojega ostanka plače še za klavir dajal na stran... (kaj mu je potem sploh ostalo?) to je zame res jack-ovsko.

un grafit me je spomnil na komad od halo - anita ni nikoli sita
 

Dr.Rugelj

Pripravnik
29. dec 2008
254
0
16
Men je pa to da dva šparata in žvita skupaj potem mata pa finance popolnoma ločene in skrivata neki en pred drugim patetično. Jebem ti tak zakon ko partner prikrije pred drugim 10jurjev medtem ko se kao ubijata da bi si ustvarla neko skupno življenje. Če tak podvig uspe pomeni da se vsaj en ni res popolnoma posvetil skupnemu cilju.
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
A v zakonu se finance partnerjev skupaj zlivajo v en fond?
rolleyes-1.gif
Jaz se tega že ne bi šla.
 

Dr.Rugelj

Pripravnik
29. dec 2008
254
0
16
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
A v zakonu se finance partnerjev skupaj zlivajo v en fond?
rolleyes-1.gif
Jaz se tega že ne bi šla.

Kako bi pa imela ti narejeno? Pa ne teoretizirat zdej ampak kr praktičen primer: Ti zaslužiš 1600€ neto in se voziš na delo 30km na eno stran vsak dan. Mož pa dobi 1400€ in hodi v službo s kolesom. Mata skupno stanovanje en avto, eno kredo za flat. Ti delaš do 15ih on do 17ih. Nimata otrok ali psa. Hobije mata pa take da vama vzamejo samo en dan med tednom popoldan in to isti dan. Zdej pa me zanima kako bi ti spedenala vse stroške hrano izlete avto in vse kar je pač stroškov. Detajli o vložkih in tem me ne zanimajo.
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Po teli debati sem se dejansko pozanimala o temu paru s klavirjem. Zadeva je taka, da sta imela varčevanja za stanovanje in vsak svoje varčevanje za svojo dušo. Tip se je pač odločil, da bo vse svoje varčevanje vložil v njen klavir. O tem, da bi si načeloma lahko privoščil nov avto sploh noče slišat in prav, da je bila odločitev za nakup klavirja ena boljših v življenju.

Hja, lepa gesta...ni kaj.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Pa saj ni fora v vrednosti klavirja. Ženska je o nečem sanjala, tip se je potrudil, da ji to uresniči in jih ob tem naredil še nepozabno presenečenje. Nima veze če je za to dal 100€ ali pa 10000€ (ok, če bi bilo 100€ bi si ženska to sama kupila in ne bi o tem samo sanjala)!

Poznam kup ljudi, raznoraznih s.p.-jev, ki svojim ženam npr za 40 ali 50 rd kupujejo Audije in podobna jajca. Tu je dejansko velika vrednost, ni pa to to, ker tak ali drugačen avto bi itak imela in bi tako ali tako verjetno kaj podobnega prej ali slej kupili...