Prenosnik = Windows = Garancija - JA/NE?

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
457
2
18
Saj bi povedal kaj točno je narobe, ampak kot sem dejal, fizično nimam dostopa do računalnika
cool-1.gif


Vse kar vem je to, da se normalno zažene in se začne nalagati Windows, potem pa se pojavi napis, da se ne more naložiti. To je to, vse kar vem
cool-1.gif


Po večkratnih poskusih dostopa do recoveryja nisva prišla (verjetno napaka osebe, ki me ni poslušala
evil.gif


Dobil na dom popravljeno zadevo in naj bi delal kakšen teden, potem pa se je napaka ponovila... Kaj pa je delal, nameščal ipd. pa nimam pojma
cool-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.407
9.158
113
Ne vprašaj kakšni so problemi nalaganje accessa na nove winse in office. Ponavadi do 3 inštalacije da zdeva zalaufa. Sem prvo mislil, da sem samo jaz neroden, da pač ne znamkliknit install. No potem mi je povedal kolega,ki distribuira HPjeve mašine. JE rekel da mlade dobivajo s temi offici in dodatnimi accessi.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Pridem v trgovino, rečem tale prenosnik bi imel. On da men račun, jst njemu denar in se razideva.
Doma prižgem in piše "Dobrodošli", pa mogoče par klikov za ustvarjanje računa.
Kje naj bi potem videl pogoje, da za win ni garancije, da win niso moji ampak jih lahko samo uporabljam... ?

Jst bi vztrajal, računalnik ne dela. Kaj ne dela ni moj problem, zato je garancija, servis... Če dokažejo, da je za nedelovanje kriv "moj nameščen program" bom plačal, če pa so krivi windowsi, pa se nej zmenjo z microsoftom kdo bo plačal!

se pravi lahko kmalu pričakujem, da tudi telefonov ne bodo hotli več popravljat, ker bo kriv android? Je že imel kdo tako izkušnjo?
če v fordu ckrne sony avtoradio (se mi zdi, da imajo to original vgrajeno), ga morem pelat na sony servis?
Eula se ti vedno prikaze pred prvo prijavo...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
In pol ga nesem nazaj in zahtevam vračilo kupnine, ker se ne strinjam
grims-1.gif
? ali pa zamenjam za tistga brez OS?
Resno me zanima.
Vem, da sem siten, ampak zardi takih bedarij ima očetno nekdo resne težave
crazy1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Včasih so temu rekli pebcak.

"Neka napaka", "se ne zažene", "ne vem kaj je uporabnik počel" kažejo samo na eno stvar - da se tema lahko zaklene.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:Jst bi vztrajal, računalnik ne dela. Kaj ne dela ni moj problem, zato je garancija, servis...
Saj, servis bo pa trdil, da dela, ohišje lepo oddaja toploto. Če ne veš, kaki so pogoji uporabe, kako potem veš, kaj bi naj naprava sploh delala?
Resno: pri takih stvareh je treba najti problem. Generalno ni ravno tako, da winsi ne bi nikomur na svetu delali, čeprav alter strokovnjaki to trdijo. Ponovno nameščanje ne bo rešilo veliko, ker bo uporabnik ali kaka avtomatska nadgradnja ob enakem početju problem spet povzročil in se bo scenarij ponovil.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Seveda, potrebno je odkrit. Ampak očitno je nova matična cenejša od servisne ure...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
da smo si na jasnem glede winsov. so trenutki, ko zadeva ne dela in ni uporabnik kriv.

par fixov je dve leti nazaj sesulo serverje.
zadnji fixi na xp ubijejo a banka web banko..itd itd.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Saj servis mu bo z veseljem sformatiral mašino, počil winse nazaj gor, pa je. Samo naj ata pol ne jamra za podatki.