prenehanje plačevanje rtv prispevka za prazno stanovanje

hermann

Guru
19. mar 2014
9.228
5.790
113
a obstaja kaj takega glede na to, da pač če notri nihče ne živi tudi ne more posluša radia in gledat televizijo

najdem samo neke obrazce za socialno ogrožene
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.228
5.790
113
lastnik živi in plačuje rtv prispevek na drugem naslovu

sem jim napisal mail pa da vidim kaj bojo spesnili umetniki
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
a obstaja kaj takega glede na to, da pač če notri nihče ne živi tudi ne more posluša radia in gledat televizijo

najdem samo neke obrazce za socialno ogrožene
Ko mi je mama umrla in je bilo stanovanje nekaj let prazno, sem jim napisal mail, opisal situacijo, da jaz kot lastnik živim in plačujem na drugem naslovu. Prosili so, da jim pošljem mamin mrliški list in je bilo urejeno.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.190
1.804
113
Ko mi je mama umrla in je bilo stanovanje nekaj let prazno, sem jim napisal mail, opisal situacijo, da jaz kot lastnik živim in plačujem na drugem naslovu. Prosili so, da jim pošljem mamin mrliški list in je bilo urejeno.

Žalostno..a rtv prispevka se znebiš šele s smrtjo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
a obstaja kaj takega glede na to, da pač če notri nihče ne živi tudi ne more posluša radia in gledat televizijo

najdem samo neke obrazce za socialno ogrožene
Če je stanovanje prazno, prej pa je bilo naseljeno, mora za to obstajati neki razlog. Če jim ga objasniš in to dokažeš, ne bo z odjavo prispevka nobenega problema.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.228
5.790
113
sem jim napisal mail in so mi odgovorili da samo izpolnim spremembo naslova in da ne rabim plačevat dvojnega prispevka
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in guardy