za srednjeslojaše

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Saj zato pa njune ideje niso uspele.
grims-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik capl pravi:
js se že smejem odkar sem dojel, da ima povprečen srednjeslojaš 1500€ plače, kot čistilka v Švici...
hysterical-1.gif

Omenjaš Švico - a veš, da Švica daleč najbolj liberalna evropska država? In liberalni švicarski izkoriščevalski kapitalistični prasci čistilke plačujejo 1500€/mesec....
confused-1.gif

Kako dobro bi jim šele šlo, če bi furali slovenski socializem, kajne
hysterical-1.gif
 

dodaske

Pripravnik
18. apr 2013
928
0
16
Pravljica za lahko noč ali Nodi nima za kruh. To kar ti ne dojameš je, da je (neo)liberalizem ravno tako ideologija in utopija. Kot taka(ravno tako komunizem kot nj. nasprotje) ne more uspet. Drugače pa ....problem je in vedno bo, da skrajnosti ne peljejo nikamor.
 

dodaske

Pripravnik
18. apr 2013
928
0
16
Da ker je Švica uspela ravno zaradi tega, ker je liberalna a ne.(NOT). To o Švici je tema za bruhat...kaj bomo čez nekaj let govorili o najuspešnejši liberalni državi "Deviški otoki"...Kapital dragi moj kapital od drugot, ki razvija take "liberalne" države.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik dodaske pravi:
Da ker je Švica uspela ravno zaradi tega, ker je liberalna a ne.(NOT). To o Švici je tema za bruhat...kaj bomo čez nekaj let govorili o najuspešnejši liberalni državi "Deviški otoki"...Kapital dragi moj kapital od drugot, ki razvija take "liberalne" države.

Na kratko: Kjer je kri in zlato, tam so Švicarji.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
22letni študentje hodijo na Bali dopustovat, supersposobni srednjeslojaši pa v hrvaška ciganska naselja.....
hysterical-1.gif

fak , kaka beda srednjeslojaška
evil.gif

še dobro da strmoglavljate samo z nadzvočno hitrostjo, če bi s svetlobno, se ne bi mogu naslajat nad vašim propadom
evil.gif