Pozna kdo LCD Sony KDL-32V4200?

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Sem vceraj nabavil v Mercator M Tehniki po rojstnodnevni ceni + popustom na Pika kartico omenjeni TV za 388 EUR. TV bo sluzil kot backup TV v spalnici. Predvsem me zanima naslednje, TV ima kao DVB-T/C MPEG-2 dekoder ter SD MPEG-4 s priloženo kartico. Nisem ravno domac na podrocju LCDjev ter teh dekoderjev, me pa zanima naslednje: Ali lahko spremljam digitalne kanale prek svojega kabelskega operaterja na tem TVju? Prodajalci so glupi kot noc, a to sem itak pricakoval. Sam ce ga vprasam, a to bo delal na kabelski? Odgovor: Ja mi smo klical uvoznika, pa je rekel da na kabelski dela. Ce ne bo delalo, nam lahko TV prinesete nazaj. Zdaj je TV se doma zapakiran in ne vem kaj naj z njim, obdrzim ali vrnem nazaj? Bom lahko gledal HD programe prek kabelske ali ne?

Sem gledal se LG 32LH2000 pa pac trgovec trdi da lahko z obema gledam HD kanale prek kabelske. Jaz sem pa malo skepticen. Sicer bom TV uporabljal zgolj za gledanje kabelske, pa ce bom kdaj v prihodnosti mogoce menjal na kak T-2, ce bojo kdaj nadaljevali z gradnjo optike (saj potem mi bo itak vseeno, ker bom imel setup box). Pa ce si nabavim kak media player v prihodnosti, ga mogoce kdaj pa kdaj priklopim nanj.
 
22. jul 2007
12.909
1.351
113
123
ja priključi pa sprobaj, če je rekel trgovec da dela in če vaš kabelski operater oddaja še v digitalnem delu bo lcd našel te digitalne programeLPWWY
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Si dal full scan? Sem imel doma 40W4000 in sem moral data full scan, da mi je našel digitalne kanale. Sicer pa v navodilih bi lahko kaj pisalo o tem.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Če ima DVB-C mpeg2, bodo delali vsi dig. kabelski kanali, razen tisti ki so v HD resoluciji. Tista priložena mpeg4 kartica je pa po moje za DVB-T mpeg4 sprejem in ti za kabelsko nič ne koristi...
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ja sej mene je to mal zmedlo, pa sem poslal vprašanje na Lorex in dobil sledeči odgovor:

Citat:
Pozdravljeni !

Po tehničnih podatkih je TV aparat sposoben prikazati HD slike preko DVB-C sprejemnika. Lahko pa zadevo enostavno preizkusite tako, da ga postavite na njegovo stojalo ter priklopite na kabelsko omrežje ter sprožite iskanje program. V primeru, da ne bi deloval, ga še vedno lahko zapakirate nazaj in vrnete, če vam je bilo tako rečeno !

Lep pozdrav,

Robert Maselj

LOREX d.o.o., Stegne 33, 1000 Ljubljana
 
22. jul 2007
12.909
1.351
113
123
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Ja sej mene je to mal zmedlo, pa sem poslal vprašanje na Lorex in dobil sledeči odgovor:

Citat:
Pozdravljeni !

Po tehničnih podatkih je TV aparat sposoben prikazati HD slike preko DVB-C sprejemnika. Lahko pa zadevo enostavno preizkusite tako, da ga postavite na njegovo stojalo ter priklopite na kabelsko omrežje ter sprožite iskanje program. V primeru, da ne bi deloval, ga še vedno lahko zapakirate nazaj in vrnete, če vam je bilo tako rečeno !

Lep pozdrav,

Robert Maselj

LOREX d.o.o., Stegne 33, 1000 Ljubljana

kaj sem ti rekelLPWWY
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ja si rekel ja, sam jaz ga sploh nisem mislil odpirat, ce ze vnaprej vem, da mi ne bo HD kanalov prek kabelske prikazoval. Bi jim ga vrnil kar zapakiranega.
 
22. jul 2007
12.909
1.351
113
123
saj je čist enostavno ven vzet in zapakirat nazaj-pa imej koga da ti pomaga ven pa not ga datLPWWY
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
še navodila so na škatl kako ga vn oz. not dat
wink-1.gif


lp Avi
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
[censored] ste brihtni, zakaj bi ga nosil v stanovanje, delal prostor da pridem do prikljucka, priklapljal itd, ce ze vnaprej vem, da stvar ne bo delala. Glede na to, da ne vem, ker vsi vse vedo, ko pa konkretno vprasas pa odgovori v smislu probaj pa bos videl. Saj na forumu sem to pricakoval od uvoznika pa ne.

Bom priklopil, hvala sem ze nekaj TVjev, mislim da bom tudi tega znal.