PowerPoint in glasba

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Zdravo!

Delam en PowerPoint in imam eno vprašanje.

V prezentacijo bom vključil tudi zvok in me zanima, kako naredim, da se zvok ne ustavi, ko se zamenja slide.
Kako narediti, da se zvok po določenem času počasi tiša in tako počasi ugasne (če se ne da narediti, da se ugasne tako, da se tiša, me zanima samo to, kako se naredi, da se ugasne ob (po) določenem času?

Delim zvezdice!
wink-1.gif

Hvala!
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Hi

Za fade out efekt (da se stiša) ne boš šlo naredit znotraj PowerPointa. Treba bo uporabit kakšen drug program za to, jih imaš pa ogromno na netu.

Glede tega, da pa se ti muzika ustavi pa si poglej tole:

Zvok in PP

Spodaj imaš napisano, da lahko nastaviš pri katerem slidu se ti ustavi.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Hvala obema za pomoč!

C152SLO: Morda veš za kakšen zastonjski enostaven program (lahko trial, tako ali tako mora biti stvar narejena do nedelje), ki omogoča fade in/out?

Še eno vprašanje:
Kot vzorec imam eno prezentacijo, ki jo je pred nekaj meseci naredila ena gospa. V tej prezentaciji so slike zvočnikov, ki se pojavijo, ko se vstavi zvok modre barve, ven pa gredo note (taka ikona, ki jo je mogoče videti na drugem linku), meni se pa pokaže rumena slika zvočnika, ven pa gredo črtice. Ali to predstavlja kakšno razliko? (obe prezentaciji - ta od gospe in moja sta delani v office 2003).

Hvala še enkrat!
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Lahko uporabiš tole:

LINK

Išči pod funkcijo fade out, tukaj sem našel tole: NAVODILA

Za drugo pa te ne razumem najbolj kje je problem. Animacija te moti?
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Ah, saj tegale audacityja sem pa že uporabljal in pozabil, da obstaja. Hvala za pomoč!



Glede drugega pa najlažje prikažem s spodnjo slikico:



Ko jaz vstavim zvok, se mi prikaže ikona, ki je na levi. Ko gledam pri prezentaciji gospe, ima desne ikone. Tudi na linku, ki si ga dal ti, je taka ikona.

Zanima me samo, če je med njima kakšna razlika.

Hvala!
113935-NewPicture.jpg
 

Priponke

  • 113935-NewPicture.jpg
    113935-NewPicture.jpg
    4,4 KB · Ogledi: 236
Nazadnje urejeno:

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Tudi jaz imam drugo ikonico. Mislim, da je to povezano z verzijo PP. Katero verzijo imaš? 10.2623.2625?