POPRAVILO nedelujočega nuvija

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Najbolj točno boš vedel, da ti en naredi screen svoje naprave 250w in boš videl, kaj vse moraš imet. Datoteke ne moreš kombinirat in gor nalagat kar karkoli.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj imaš kje backup od tvojega nuvija,oziroma kako si vedel,da imaš bootblk 834?
Ker si napisal da si prenesel za popravit nuvije 2xxW na samem nuviju pa imaš rgn od 834.To sta dve različni datoteki.
Poglej v garmindevice.xml v mapi garmin na tvojem nuviju katero številko imaš not.
Če si dal narobni rgn se ti za to ne vklopi.
Izprazni mapo voice,text,remotesw (izbriši vsebino teh map) in zaženi webupdater in prenesi kar ti ponudi.
Od katerega nuvija si pa vzel datoteke?
 

danijel008

Zelenc'
25. jan 2012
21
0
1
vse mape od mojega nuvija zbrisal iz rac, taka nimam nic od mojega nuvija od 250w sem vzel stvari od kolega
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Enkrat za vselej si zapomnite!!!! Kaj prčkate po nuvijih, če nimate pojma. Osnovno pravilo vsakega posega v napravo je, da si naredite popoln backup naprave in šele nato, začnite delat pizdarije. Kaj si je to tako težko zapomnit, saj niste stari 5 let, ali pač!?
jezen.gif
 

danijel008

Zelenc'
25. jan 2012
21
0
1
nalozil gonilnike in se vedno ne gre prej pa se nalozil bacup ki si mi ga poslal pa se vedno dalje od garmin ne gre ko ga hocem flasat mi napise no updates are available for your product nevem kaj bi se lahko bilo lp.