Pomivalca ne znajo popraviti

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Jaz sem naredil ravno obratno. In to pred potekom garancije. Razlog je bil da so mi med epidemijo na Gorenje servisu lepo prijazno rekli: "Zaradi vaše varnosti se gladko j.bite"
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Daj povej katere serije je (Serie 2 / Serie 4 / Serie 6 / Serie 8) in v kateri državi je bil narejen.
 

janez5a

Zelenc'
13. mar 2022
2
0
1
Serie 4, made in Germany

Katere tablete uporabljaš?

Daleč najboljše so JAR platinum. Sem sprobal na prejšnjemu stroju bosch6 v 17letih vse od vseh finish tablet in gel, somatov tablet in gel, hofrovi, lidlovi,..
Pomije popolnoma, posoda ni mokra, ne poškoduje kozarcev in plastike, filter je vedno kot nov-niti sledu o kaki maščobi, pa ne pomivam čiste posode in skoraj vedno le na 50
Pri novem stroju bosch4 je bil priložen sample finisha quantum ultimate in z njim posoda ni bila čisto suha. Že naslednje pomivanje z jarom je bilo perfektno

ugodne recimo https://www.enaa.com/sredstva-za-pomivanje-posode/jar-kapsule-platinum-rumene-125-kos , https://www.petrol.si/eshop/vse-za-...ar-platinum--85-kosov--5x17--skuBL-PIS-262373
 
Katere tablete uporabljaš?

Daleč najboljše so JAR platinum. Sem sprobal na prejšnjemu stroju bosch6 v 17letih vse od vseh finish tablet in gel, somatov tablet in gel, hofrovi, lidlovi,..
Pomije popolnoma, posoda ni mokra, ne poškoduje kozarcev in plastike, filter je vedno kot nov-niti sledu o kaki maščobi, pa ne pomivam čiste posode in skoraj vedno le na 50
Pri novem stroju bosch4 je bil priložen sample finisha quantum ultimate in z njim posoda ni bila čisto suha. Že naslednje pomivanje z jarom je bilo perfektno

ugodne recimo https://www.enaa.com/sredstva-za-pomivanje-posode/jar-kapsule-platinum-rumene-125-kos , https://www.petrol.si/eshop/vse-za-...ar-platinum--85-kosov--5x17--skuBL-PIS-262373


eurospinove zadeve so okej, jih delajo preverjeni proizvajalci.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Tele Quantum so v uporabi, vmes bil Somat, ampak je bila posoda slabše oprana. Ni pa bilo nikoli prej težav z mokro posodo.

Medtem ko ugotavljajo kaj je s strojem narobe, je stroj tudi vedno bolj narobe, od začetka je bila posoda pač malo preveč vlažna, zdaj že pride ven popolnoma mokra, pa tudi mastna... izgleda, da tudi pere za en penis. Danes ima da ga rešijo, sicer uveljavljam stvarno napako
 

janez5a

Zelenc'
13. mar 2022
2
0
1
Tele Quantum so v uporabi, vmes bil Somat, ampak je bila posoda slabše oprana. Ni pa bilo nikoli prej težav z mokro posodo.

Medtem ko ugotavljajo kaj je s strojem narobe, je stroj tudi vedno bolj narobe, od začetka je bila posoda pač malo preveč vlažna, zdaj že pride ven popolnoma mokra, pa tudi mastna... izgleda, da tudi pere za en penis. Danes ima da ga rešijo, sicer uveljavljam stvarno napako

še enkrat poskusi jar PLATINUM
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Kaka je pa posoda ko je konec, če takoj pri 0:00 odpreš vrata?

Hladna? Vroča? Mlačna?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Če pustim čez noč, je zjutraj hladna in mokra, če odprem takoj, pa vroča in mokra.

Menjali programator (noter so že 2x tišali elektroniko od enega drugega modela preden so to ugotovili :bonk:), bomo videli zdaj kaj bo
 
Zanimivo. Sušilnik perila BOSCH Serie 4 je Made in Poland, moj BOSCH pomivalc (Serie nimampojma) pa Made in Turkey.

nižji rajng, delano za vzhod...gledal kak mesec, dva nazaj frižider francoska verzija (dvoje vrat zgoraj spodaj izvlečni ladlc), Robert Bosch Gmbh...na koncu identifikacisjke kartice pa Made in China
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Prav groza me je ko bo crknila 14let stara bela tehnika od boscha.
Ocitno je vse narejeno za teh 5 let in še to s servisno pomočjo
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.302
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Malo off topic izkušnja s servisom...
Skoraj nova indukcijska kuhalna plošča je crknila, sem klical na številko, ki je navedena in se ni noben javil. Potem sem začel klicati direktno serviserje. Prvi se ni javil, drugi nima pravega orodja, tretji bi lahko šele maja, četri je za ta mesec kao presegel število ur al kaj je razlagal??? Potem so me klicali nazaj iz klicnega centra in pobrali moje podatke. Čez nekaj minut me je že klical servicer, ki sem ga klical kot drugega. Je malo godrnjal o tem, da si me podajajo, ampak izbire ni imel, bo pa naredil šele v prvi polovici aprila. :obesise: Do takrat naj pa na drva kuham...
 
  • Jezen sem
Reactions: Hanzi

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
No da še omenim dalje: serviser prišel, še tretjič zamenjal elektroniko, zdaj zadeva dela, na poln stroj komaj kje kakšna kaplja ostane, za kaki zavihanim robom skodelice. Upam da tako ostane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony