Policisti, ta mladi

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.502
3.086
113
Zahteval vsaj 5x da se naj predstavi ampak se ni hotel. Prepovedano snemanje in slikanje. Imam pa telefonsko številko njegove prisotne "tajnice".
051 657 334
12 september 2018.
Tudi plačam za podatke :D
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Prišel z namenom zaslišanja v spremstvu policistov. Torej je kaj?
Sicer pa nobenega naloga iz tožilstva in pozneje nobenega sporočila iz tožilstva.
Predstavit se ni hotel. Kot ilegalc.

Me samo zanima ali se jim ni treba predstavit ali imamo dejansko politično policijo.

Pa ne da so te za Šiškota spraševali? :evil:

Sicer je pa tako (po moje): lahko se ti ne predstavi kot uradna oseba, a če se ne, tudi nima kaj zahtevati od tebe.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.358
113
Prišel z namenom zaslišanja v spremstvu policistov. Torej je kaj?
Sicer pa nobenega naloga iz tožilstva in pozneje nobenega sporočila iz tožilstva.
Predstavit se ni hotel. Kot ilegalc.

Me samo zanima ali se jim ni treba predstavit ali imamo dejansko politično policijo.
Ce si bil zaslisan, se je napisal uradni zaznamek o zaslisanju osumljenca ali pa zapisnik o zaslisanju osumljenca (odvisno ali si imel zagovornika ali ne). Tam je tudi napisano kdo vse je prisoten pri zaslisanju, dokument pa si pred podpisom tudi preberes. Torej ali nisi bil zaslisan ali pa se nisi podpisal in dokumet nima teze.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.502
3.086
113
Podpisal sem kar je pisala. Dobil nič.
Me pa žre ta zadeva čedalje bolj in ji moram priti do dna. Ker se ta zadeva potem nadaljuje na dogodek kateri je izrazito političen in je vsekakor povezan.
Normalni ljudje se predstavijo z imenom in priimkom in je OK. Ilegalc je pa zame kriminalc.

Torej datum imaš. Telefonsko imaš.
Saj praviš da si sposoben.
Oziroma kje naj dobim INFO.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.502
3.086
113
Vem da v Rogu niste brihtni vendar tudi taki morate živet pravijo. Je pa jasno da če se ti noče na 4 oči predstavit se tudi po telefonu ne bo. In se niti niso odzivali.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.634
230
113
to pa tud mene zanima, kako je lahko prisoten nekdo, ki se noce predstavit?

edin ce je v ozadju kej kar na endvatri ni zaupal?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Mogoče kaka priča? Mene so 1x dali v marico in peljali po naselju, ker sem videl nekoga razbijati avtomobilske šipe, če bi ga prepoznal.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.502
3.086
113
Priče imam domače.
Sem pa naredil življensko napako da nisem prižgal zunanje kamere in vse skup posnel. Ameriški stil polcajev.
Bi jih vrtel na spletu kot odojke na ražnju.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.502
3.086
113
S šiškovci nimam nobene veze ker so blazni verniki odbite titofilske tace torej lunatiki.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.863
3.891
113
Priče imam domače.
Sem pa naredil življensko napako da nisem prižgal zunanje kamere in vse skup posnel. Ameriški stil polcajev.
Bi jih vrtel na spletu kot odojke na ražnju.

Pri hišni preiskavah se vedno vzame še (neodvisno) pričo zraven, policaji pač poberejo prvega na ulici, ga strpajo v avto in potem pri tebi zapiše podpisnik (da je bilo res tako kot oni pravijo). Ta oseba je zate povsem nepomembna, edino funkcijo ima tam da podpiše zapisnik in neodvisno potrdi da sta policista res to naredila kar piše tam.

Pomojem se ta priča nima kaj identificirat tebi ker gre za civilno osebo in je vseeno kdo je.

Bo pa apollo8 več povedal kako gre pri teh zadevah.