Policisti, ta mladi

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
S strani tozilstva ni nikoli papirja ki bi ti ga kdo predocil.
Ni res. Sem dobil enkrat vabilo na zaslišanje in mi ga ni vročil poštar ampak je tožilka iz Nove Gorice poslala policaja da mi ga je vročil. Vse napisano kdo in zakaj.Nato zaslišanje v LJ. Nato odgovor v enem mesecu da je prijava zavržena. Ker so tožilko spumpali z lažmi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.248
113
Datum, naslov. Osebno se zavzamem za tvoj primer. Sam bos podpisal prijavo. Al bo nekdo od nasih nafukal al pa ti (ce nabijas).

Razen ce si mizar iz gabrovke. Ker ce si ti lahko jaz razlozim zakaj pistole.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Datum, naslov. Osebno se zavzamem za tvoj primer. Sam bos podpisal prijavo. Al bo nekdo od nasih nafukal al pa ti (ce nabijas).

Razen ce si mizar iz gabrovke. Ker ce si, ti lahko jaz razlozim zakaj pistole.
V zadnjem stavku sem dodal vejico. Na pravilno mesto?

Enadvatri: 2 policaja, tri pistole? To so bili pa res neki posebnezi. A en je drugo pistolo izgubil?
Pa bo spet mahoney delal red v svojih vrstah. Ali pa bo 123 dobil za nekaj casa ban. Pa ne samo na alterju.
Ker mahoney je pa lahko "moderator na vec forumih" tudi na fb, googlu....
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Navsezadnje me pa sploh ne brigajo te pištole. Mi dol visi za to. Sem se jim smejal direkt v obraz.
Kljucno je nepredstavitev kriminalista ali karkoli je že bil ter več kot očitna povezava njega z novinarji. Več kot očitna dejanska politična policija.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Res je! Gre se zato da z Gattkotom ne ločita med VL in RL...
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Navsezadnje me pa sploh ne brigajo te pištole. Mi dol visi za to. Sem se jim smejal direkt v obraz.
Kljucno je nepredstavitev kriminalista ali karkoli je že bil ter več kot očitna povezava njega z novinarji. Več kot očitna dejanska politična policija.
Ce si bil tako vesel njihovega prihoda, potem ne vem v cem je problem. Jaz povabim taksne ljudi na kavo. Zakaj se ne pritozis na postopek, ce te tako boli
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Vpogleda v ZSje nimam...to potem postane pristojnost Apollo8 in njegovih kolegov...

Mi je pa jasno da če začnem javno operirat z podatki od jagababe ali pa Gattota da jima ne bo čisto vseeno...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Ce si bil tako vesel njihovega prihoda, potem ne vem v cem je problem. Jaz povabim taksne ljudi na kavo. Zakaj se ne pritozis na postopek, ce te tako boli
Sem cakal par mesecev da dobim iz tozilstva razlago o celi stvari. Nobenega odziva. Zdaj je pa čas da izvem kako in kaj.
Vesel sicer jih nisem bil mi je bilo pa dejansko res smešno tisto skakanje s pištolami.