Policisti, ta mladi

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Tole se dogaja, če imaš pri delu orožje. Bolj me moti, da je v medije prišlo. Kaj mate same cinkatorje v policiji? Čedalje slbše sodelavce imate/imamo.
Strinjam. Ja zakaj pa mora to cela drzava vedet, ce se zgodi (na sreco) majhna nesreca. Ce kuharju pade noz in se mu zapici v nogo, se o tem ne pise.
Prevec info gre ven iz policije.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Če kakšen jager naredi "pisdarijo", ga vsi cajtengi vlačijo po zobeh, da ne omenjam sankcij-niso vsi tako dobre dušice, kot je Apollo..;)
Potem misliš, da mora biti "slabo" delo policije, paznikov ipd.,, kar nestrokovno ravnanje z orožjem je, skrito pred javnostjo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Policaju vojaku se ponavadi samo sproži pištola puška na straži...

Ko se (praviloma) pijanemu jagru...nastradajo naključni obiskovalci gozda...konj...kolesar...lovec...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
In pri taki masi jagrov si ti privlekel dva članka, eden še v tujini..pa kaj primerjaš jago in službo? ne zagovarjam nič, ampak, za policaja bi pa človek rekel, da ne bo pokal po pisarni, avtu ipd..je pomoje le bolj izvežban, lahko se pa motim..btw, je Apollo čist trezno napisal, ostali pa samo nabijate, ko še orožja ni noben držal v rokah--fračke ne štejejo. :p
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Če kakšen jager naredi "pisdarijo", ga vsi cajtengi vlačijo po zobeh, da ne omenjam sankcij-niso vsi tako dobre dušice, kot je Apollo..;)
Potem misliš, da mora biti "slabo" delo policije, paznikov ipd.,, kar nestrokovno ravnanje z orožjem je, skrito pred javnostjo?
Nene, ampak to je bila nezgoda, vse se je srecno koncalo in gotovo.
Me zanima, koliko metkov leti mimo drugih jagrov, verjetno ne pijejo caja na jagi. Po jagi pa so itak precej dobre volje.
Ali pa slabe, sem imel v kaficu avto pijanih jagrov, od katerih bil en znanec policije...ti recem, komaj sem cakal, da so sli. Seveda je vmes prislo do kratkega stika enega izmed njih z drugim gostom in smo cakali da bo spokalo..na sreco je bil en tale jager kolega od fotra in me je spoznal in poklical tega kolega nazaj k mizi. Spoznal me je po pol ure, ceprav sva bila pri njem malo pred odprtjem kafica...mislim fak no.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Sem se pogovarjal z kolegom ITjevcem...bil napoten za IT administratorja v policijo (ne bi v detajle)...zdržal ravno 2-3 mesece....prav tam se ti lah utrga...odnosi nikakvi...policaji pa oprani da en druzga nadzorujejo...oz znotraj kolektiva se en druzga bojijo :bonk:
A cem it jaz v detajle?

Kot prvo (celo mislim da vem o kom pises) je bil zaposlen na projektno delovno mesto, kar pomeni da je imel sluzbo za dolocen cas (mislim da 5 let) in posledicno ni cudno da je sel nekam kjer bo lahko za nedolocen cas. Kot drugo - okrog njega nihce ni bil policaj, ker so vsi tako kot on prisli od zunaj - torej so tezko oprani in lahko zakljuciva da je problem v tistih ki pridejo “od zunaj” (tak zakljucek je bebav, je pa analogija tvojemu).

Place v policiji za ITjevce so popolnoma nekonkurencne zasebnemu sektorju. Tko da je tezko nov kader od zunaj dobit. Kakega celo dobis ker misli da bo vsaj malo policije dozivel (kaka akcija al pa kaj podobnega) in ga potem kruta realnost doleti.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Meh...zaradi senzacionalističnega novinarstva bo ob službo...ima pa čisto prav...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kakšno senzacionalistično novinarstvo spet? Ali ni to sam objavil? In tak funkcionalni nepismenež bi igral moderatorja? :valjamse:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Meh...zaradi senzacionalističnega novinarstva bo ob službo...ima pa čisto prav...

Ce bo ob sluzbo, bo zaradi lastne neumnosti in AW-janja.

Zelo na kratko:
1. Za objavljanje fotk iz prostorov policije ni imel dovoljenja
2. Ni zaposlen kot PR zato se nima kaj za ukvarjat s preventivo in “osvescanjem javnosti”
3. Ce ni pomislil na to kako bo zadeva izpadla je miloreceno lahkomiselen ce ze ne zabit
4. V zelji po pozornosti je lagal - fotka nima veze s pijanim voznikom ampak s krsiteljem JRM
5. Dokler ga je folk pod objavo spraseval “a si ga ti pretepel” ni odgovarjal.... sedaj ko je afera se pa cudi kako da so ljudje to tako razumeli
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Pjanc je razgrajal, težil, se pjan vozil... Še vedno pa je dobil pomoč zdravstva, korekten odnos policistov. Ja in sedaj no nayebal policaj? Pa zadn cajt da slovenijo pokopajo, če imajo take ideje in misli. Svet gre res v qurac.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Policaj bo naj.ebal ker je (pazi: sam) namigoval da ga je nalomil.

Srce ze hoce ampak mi razum ne dovoli da bi zagovarjal tako neumnost nekoga v uniformi
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Pjanc je razgrajal, težil, se pjan vozil... Še vedno pa je dobil pomoč zdravstva, korekten odnos policistov. Ja in sedaj no nayebal policaj? Pa zadn cajt da slovenijo pokopajo, če imajo take ideje in misli. Svet gre res v qurac.
A nisi bral debate par dni nazaj o mariborskem primeru? Vse drugo je bilo bolj krivo kot to, da se je storilec malodane koma pijan usedel za volan in ubil žensko in njenega otroka.
Mene nič več ne čudi.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Zdaj lahko model toži policaje.
Kakšna soba je to da se je lahko poškodoval v njej. Zakaj mu ni bila nudena zdravniška pomoč če je bil poškodovan že prej.
Policaj je s posnetkom zajebal popolnoma vse. Vse za lajke.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Ljudje so se sposobni ubit v oblazinjeni sobi...pac tok casa na glavo skace da si vrat zlomi.

To kar je na fotki dosezes s pregriznjeno ustnico in kreativnim mazanjem krvi po steni.
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
"Za poziv v takšni obliki sem se odločil, da bi širši javnosti nazorno prikazal, kakšne posledice ima lahko zloraba alkohola in kaj vse to lahko potegne za sabo. "
- popolnoma je zgrešil. Moral bi nazorno prikazati kaj se dogaja s prijavami sodniku za prekrške. Zakaj lahko imajo posamezniki po nekaj deset (mislim da jih ima rekorder 60) prijav sodniku za prekrške in še zmeraj vozijo. Posledično pridejo na sodišče tisti, ki so koga povozili do smrti, s tako debelo mapo predhodnih prekrškov, da se sodnici, po njenih lastnih besedah na javni obravnavi, niti ne ljubi brati vsega.