pogovor med parnerjema

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
tommy fajn napisano! sicer pa vsem ostalim, ne imejte tako visoka pričakovanja o puncah in ne boste razočarani...bolj kot opazujem punce bol se mi zdi da so vse dobre že oddane v rosnih letih , vse ostalo d zgleda in je še samska je neki narobe z njo

Pol predlagaš, da se postavmo kr pred srednjo šolo in čakamo =)!? Meni se zdi, da pretiravaš, veliko je uredu deklet, ki so se pač odločile, da se ne mislijo vezati kr s prvim, ki pride mimo oz. bodo prej naredile kaj v življenju...
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
tommy fajn napisano! sicer pa vsem ostalim, ne imejte tako visoka pričakovanja o puncah in ne boste razočarani...bolj kot opazujem punce bol se mi zdi da so vse dobre že oddane v rosnih letih, vse ostalo d zgleda in je še samska je neki narobe z njo
To sm jz že neki časa nazaj ugotovu.
No dans sm vidu starca od 65 let z eno lušnoo tajko in njunima dvema otrokoma. Skratka, lohk glumijo te babnce tuki kok hočejo, na drugi strani sveta komaj čakajo, da so z tabo. Važn je da jim daš za jest pa pit, pa bo večno tvoja.
smile-1.gif
Tko da nakonc, bojo itak vse same ostale te naše glumice...
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
tommy fajn napisano! sicer pa vsem ostalim, ne imejte tako visoka pričakovanja o puncah in ne boste razočarani...bolj kot opazujem punce bol se mi zdi da so vse dobre že oddane v rosnih letih, vse ostalo d zgleda in je še samska je neki narobe z njo
Saj veš, slabome kur** svaka dlaka smeta.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
tommy fajn napisano! sicer pa vsem ostalim, ne imejte tako visoka pričakovanja o puncah in ne boste razočarani...bolj kot opazujem punce bol se mi zdi da so vse dobre že oddane v rosnih letih, vse ostalo d zgleda in je še samska je neki narobe z njo
To sm jz že neki časa nazaj ugotovu.
No dans sm vidu starca od 65 let z eno lušnoo tajko in njunima dvema otrokoma. Skratka, lohk glumijo te babnce tuki kok hočejo, na drugi strani sveta komaj čakajo, da so z tabo. Važn je da jim daš za jest pa pit, pa bo večno tvoja.
smile-1.gif
Tko da nakonc, bojo itak vse same ostale te naše glumice...

a nej se smejim, al zamislim?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Saj veš, to je ono ... ko neke babnce noben noče, on jo pa komaj dobi (če jo sploh).
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
bolj kot opazujem punce bol se mi zdi da so vse dobre že oddane v rosnih letih

To se tebi zdi, ko še rasteš.

Scena je taka, ko je stara 17-19 je oddana, če je dobra, pr 19 koenc srednje šole ji naenkrat njen tip postane ful dosadn, postane prepričana, da je itak prepametna za njega, ker gre na faks, on pa ne...v naslednjih letih norijo okoli ko zmešane in hočejo sprobat vse, kar je možno...ko se bliža 30 pa začne spraševat okoli "kje je kakšen fajn samski tip za resno zvezo in poroko".

Sploh ne vem, kje si ti videl sceno, d alepa ženska dobi v zgodnjih letih tipa za večino življenja, mogoče v kakšnih starinskih avstrijskih filmih?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
bolj kot opazujem punce bol se mi zdi da so vse dobre že oddane v rosnih letih

To se tebi zdi, ko še rasteš.

Scena je taka, ko je stara 17-19 je oddana, če je dobra, pr 19 koenc srednje šole ji naenkrat njen tip postane ful dosadn, postane prepričana, da je itak prepametna za njega, ker gre na faks, on pa ne...v naslednjih letih norijo okoli ko zmešane in hočejo sprobat vse, kar je možno...ko se bliža 30 pa začne spraševat okoli "kje je kakšen fajn samski tip za resno zvezo in poroko".

Sploh ne vem, kje si ti videl sceno, d alepa ženska dobi v zgodnjih letih tipa za večino življenja, mogoče v kakšnih starinskih avstrijskih filmih?

dok mi jebemo mlado, čvrsto i lepo, ti kavsas obrabljeno, staro, ki je ugotovilo, da ni najpametnejše na svetu...no..maš pa kr neki izbire.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ynos, na tvojem mestu bi se vzdržal brezveznega provociranja uporabnikov, šofer avtobusa ti je žgal sestro in jo zaprl v omaro...

Misliš, da nisem videl tistega posta Dinottija, ki te pozna, kje rpiše, da si diplomiral, ko so te starši doma imeli že poln kufer z vlečenjem diplome..

Daj ga no srat..in ti boš komu naprej metal, kakšno šolo ima in s kom seksa in ne seksa...Raje bodi tiho..

ps....diplomiral pr 24
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.154
2.335
113
v lokalni ostariji
"diploma" iz polaganja ploscic ne valja! niti ne "diploma" kot najboljši prodajalec herba life produktov!

drugače pa se strinjam, vsak naj se zase briga bo dost dela...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.015
5.723
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Ynos, na tvojem mestu bi se vzdržal brezveznega provociranja uporabnikov, šofer avtobusa ti je žgal sestro in jo zaprl v omaro...

Misliš, da nisem videl tistega posta Dinottija, ki te pozna, kje rpiše, da si diplomiral, ko so te starši doma imeli že poln kufer z vlečenjem diplome..

Daj ga no srat..in ti boš komu naprej metal, kakšno šolo ima in s kom seksa in ne seksa...Raje bodi tiho..

ps....diplomiral pr 24

467716-post_slo.gif
, mu jih je turk dobro povedal!
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
tommy fajn napisano! sicer pa vsem ostalim, ne imejte tako visoka pričakovanja o puncah in ne boste razočarani...bolj kot opazujem punce bol se mi zdi da so vse dobre že oddane v rosnih letih, vse ostalo d zgleda in je še samska je neki narobe z njo

kvečjem obratno. prej oddana, prej gre, ker vsak se enkrat naveliča. sam čæe ji otroke nardiš, se mogoče obdrži.

pa sej veš pregovor: tok cajta sm jo rini, da je vžgala pa šla.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Ynos, na tvojem mestu bi se vzdržal brezveznega provociranja uporabnikov, šofer avtobusa ti je žgal sestro in jo zaprl v omaro...

Misliš, da nisem videl tistega posta Dinottija, ki te pozna, kje rpiše, da si diplomiral, ko so te starši doma imeli že poln kufer z vlečenjem diplome..

Daj ga no srat..in ti boš komu naprej metal, kakšno šolo ima in s kom seksa in ne seksa...Raje bodi tiho..

ps....diplomiral pr 24

uuuuuuuuuu
evil.gif



File -> Save Page As -> ynos facts revealed part-1.php