pogovor med parnerjema

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
hysterical-1.gif
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
8ka varanje pa podpiraš? Drgač je to laž za omaro, jbg kurva mora met izgovor, da lahk gre. Če ga nima, potem se takoj vid, da je kurva, tko pa ma kao izgovor, da ne izpade kurva.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Ne podpiram varanje, vsak pa naj si bo moški ali ženska sta za mene niče,če se spustita v varanje! No, razen če je sporazumno, toda takrat to ni varanje!
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
Jz svoji rečm da ma debelo rit, če jo ima. Ne jebem 5%, to dobi kar ima za dobit. Seveda pol jo vidš kako zmanjša žretje, pa nonstop hod na aerobiko pa te fore Drgač pa nism nkol meu babe z debelo ritjo, no mogoče za trest.:)

Po eni strani imaš prav. Po drugi strani pa če imaš žensko pod kontrolo le ta ni pametna in sposobna ženska. Saj veš kaj pravijo, otroci ki vedno ubogajo imajo težave z intiligenco, sami ne vedo kako in kaj in ubogajo.
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
To je res kar govoriš. Jz nerabim sužnja, ki mi kima, na vse kar ji govorim, ne rabim pa tud neke ki misli, da je pametna in sposobna. S takimi, je potem nonstop vojna. Jz rabm ženo, ne pa šefa!
smile-1.gif
Mogoče sm mal bolj staromodne verzije, sam to zato, ker se vid, kake so danes družine. Pa sej se več neve, kdo nosi hlače, kdo pa krilo.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Ja, samo to ne gre, tista, ki se ti bo podrejala, bo kot ena siva miš, tista, ki je pa zavedna bo pa rabila šamar, samo potem si ne znaš predstavljati kakšno sranje ti naredi. Ženske so izredno maščevalna bitja oz znajo biti. Samozavestno žensko moraš pripraviti, da živi zate, da diha zate, da samo tebe vidi. Malo mora biti kemije, veliko je pa psihologije. Ko takšno dobiš, si zmagal na celi črti. Moraš pa paziti, da ne preide v ljubosumje oz pretirano ljubosumje, ker potem ne boš mrdnil nikamor brez kregarije.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Pogovor je 50% fuk pa ostalo procentov. Problem pr ženskah je, da veliko govorijo, pr moških, da ne poslušamo. Je kr logično, ker cel dan blablabla, kako stvar izpustiš
grin1.gif
.
Kaki smo moški, ne vem opisat, mogoče bolj stojimo na realnih tleh. Ženske so pa kure
tongue-1.gif
. Vsaj tak občutek sem dobil po mojih vezah. No, tazadna je kr uredu, sam vsake toliko časa ma kako idejo, da te kr sapo vzame.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
To je res kar govoriš. Jz nerabim sužnja, ki mi kima, na vse kar ji govorim, ne rabim pa tud neke ki misli, da je pametna in sposobna. S takimi, je potem nonstop vojna. Jz rabm ženo, ne pa šefa!
smile-1.gif
Mogoče sm mal bolj staromodne verzije, sam to zato, ker se vid, kake so danes družine. Pa sej se več neve, kdo nosi hlače, kdo pa krilo.

Ženska nima kaj hodit v službo in od doma!!!
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ja, samo to ne gre, tista, ki se ti bo podrejala, bo kot ena siva miš, tista, ki je pa zavedna bo pa rabila šamar, samo potem si ne znaš predstavljati kakšno sranje ti naredi. Ženske so izredno maščevalna bitja oz znajo biti. Samozavestno žensko moraš pripraviti, da živi zate, da diha zate, da samo tebe vidi. Malo mora biti kemije, veliko je pa psihologije. Ko takšno dobiš, si zmagal na celi črti. Moraš pa paziti, da ne preide v ljubosumje oz pretirano ljubosumje, ker potem ne boš mrdnil nikamor brez kregarije.

Pa probajmo najti nekaj vmes. Imeu sm vsega boga že v življenju. Od ženske, ki je nora na pospravljanje do take kurve, da sm še par let rabu, da pridm k seb, v kaj sm se spustu. Sej ne rečm, da smo moški popolni, smo pa definitivno, bolj trezna, realna itd...bitja.
Men je fotr že zdavni reku:"Ženske so kot kure, čim ni ograje, se brezglavo razbežijo na vse strani i delajo pizdarije"!
Nevem, jz kokr vidm, je ful velik papučarjev v tem obdobju. Ženskam se je enostavno preveč pustilo, zato pa je vse tko kokr je. Jebeš mu matr, če čez 50 let nebo več porok oz.družin. Sama kurbarija bo vsepovprek, otroka boš si šu naročit v kako trgovino i to je to. Družina bo mit, ker bojo vse 50 letnce, hotle bit k 20 letnce in se bojo tud tko obnašale. Jbg moški bojo pa papki, k nebojo smel prdnt. K temu se vse bolj nagiba. Jz mislm, da je žensko na svetu, da čisti, pere, kuha, vzgaja otroke i daje! Tiste njihove karafeke, blebetanje, vizije, dejanja, to ni pol kurca vredno! Sam ena primerjava,ženska za volanom! Pa kdo se je to spomnu, da se jim da pravica?? Sam kot inštruktor sm jih dau zelo velik čez, in vam povem redke res redke so ble za volan, ostalo vse katastrofa! To je sam ena primerjava, a takih področij je veliko. Evo včerajšna prigoda. Uletim jz v Eliso serivs in tm neki naročujem, pride en klipan str 55 let in se folira, kako je on v Umagu med glavnimi za un tenis al kaj že. In kako on je VIP in jahte in blabla kok ma keša. Gre v avto, pride nazaj, da mi neki flyer in tm slike njega in ostalih podobnih prdcev. Pai to z njimi v objemu same hude prasice!!! Sm mu reku, pa Presneto, pa vi bi jim lahk bli fotri! Se smeje deda! PRavm jz, jebete vi to kej? Prav on ja itak, kaj mislš, da bi ble zravn, če ne bi dale pičke? hehehehe in itak si mislm, kere kurve! Una Nadja Bičkova kurva od kurvi, je bla skor z vsakim v objemu, še po trije so jo objemal se slinl! A jz sm meu kandidata, k jo je prpelu iz Ukrajine iz neke vukojebine k niso mel za kruh kot soplesalko 10 let nazaj, je pr njih žvela, kao v zvezi z njim bla, vse dokler ni dobila papirjev! Ko je dobila, WHOOP pa je spizdila v slovesnko estradno kurbarijo! hehehehe in pol jo vidš na raznih medijih, kao huda, pametna itd.... No mal sm zašu sam bistvo je da so babe hudič, in če jih nemorš kokrtok kontrolirat si najebo! Tud sam sm doživu to parkrat osebno, zato nema više zajebancije!
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Ok, mogoče malo radikalno vse skupaj, se pa strinjam da je vse prepolno nesamozavestnih moških, ki v ženskah v bistvu samo iščejo nadomestek mame in nikoli ne zmorejo spustiti mamine zize. Takega ki sam sebe ne spoštuje, ga pač niti partner ne bo.

Jaz rabim Žensko, z velikim Ž, ki spoštuje mene, moje odločitve, ne drugo mamo...... ne rabim nekoga zato da mi kuha, pere, se namesto mene odloča kar je zame dobro in kaj ne.
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Mal si me zgubu pa sem se potem našel

V glavnem, ženske so kul, dokler jim predstavljaš izziv.