pogovor med parnerjema

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
pogovor pa prepir je nekaj drugega, sem pa mnenja da se je treba kdaj pa kdaj tudi skregat da ves kaj imas...

prepir je le glasejši in bolj nekontroliran pogovor
wink-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
enkrat sm brala eno psihološko knjigo, v keri je bilo lepo razloženo, da se moramo znati tudi kregati. še posebej pomembno je, da se starši občasno skregajo tut pred otrokom, ampak seveda ne z metanjem krožnikov ipd., ampak na konstruktiven način-torej, da ko se skregajo, da se na koncu tudi pobotajo oz. pridejo do neke konstruktivne rešitve. tako otrok vidi, da ni nič narobe, če se mnenja kdaj tudi razlikujejo, hkrati pa ga potem kasneje, ko je tudi sam v zvezi, ni strah partnerju povedati tudi stvari, ki mu niso všeč oz. mu ne pašejo, saj bo vedel, da nestrinjanje ne pomeni nujno, da mora bit konec zveze.

je pa težko včasih, ko kar ne moreš priti do 'konstruktivnega' zaključka oz. vsaj nekega kompromisa...
smirk-1.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Midva se včasih kar prrecej glasno pogovarjava zato, ker sva slabe volje in takrat postaneva rahlo naglušna.

Moškim dopovedati, da je potrebno oblačila in orodje za sabo pospravljati je res težko,
ne-ne-1.gif
sicer bolj slabo slišijo, pa tudi spomin imajo malo slabši, ker kar hitro pozabijo kaj so obljubili.

Mah saj bo bolje, grem delat na vrt , da se malo sprostim.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
se v vezi pogovarjate o težavah, ko le-te nastanejo, poveste kaj vas moti, oz. kaj vam zelo paše. in konec koncev, se potrudite potem to tudi ali rešiti (če so težave) ali poudarjati na tistih stvareh, ki so vama všeč?

pri nama sem se pogovarjala samo jaz... on je bil modro tiho.. rezultat: razpad dolgoletne veze...
pogovor je ključen, če ne
uf-1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Enkrat sm slišu komentar enga "tajužnga"; A šta imaš razgovarati sa ženom, pa nije ti šef
evil.gif


Razgovor je 50% zveze, če se imaš s kom pogovarjat
wink-1.gif
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Jz svoji rečm da ma debelo rit, če jo ima. Ne jebem 5%, to dobi kar ima za dobit. Seveda pol jo vidš kako zmanjša žretje, pa nonstop hod na aerobiko pa te fore Drgač pa nism nkol meu babe z debelo ritjo, no mogoče za trest.:)
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
Jz svoji rečm da ma debelo rit, če jo ima. Ne jebem 5%, to dobi kar ima za dobit. Seveda pol jo vidš kako zmanjša žretje, pa nonstop hod na aerobiko pa te fore Drgač pa nism nkol meu babe z debelo ritjo, no mogoče za trest.:)

na aerobiko, ja pa ja. ti kr verjem
hysterical-1.gif
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
sej nim a veze če se začne še drugje gont, važn da zmanjša rit. pa še izgovor ma ,d a se goni - ker je itak grda za njenga tipa.

lp
 

B81

22. jul 2007
34.433
8.920
113
Ja, če se ženski pove strogo na hitlerski način, si poišče drugega, ki ga to ne moti. Aerobiki bo šla, ko ji bo na lep način povedo
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.433
8.920
113
Pišeš glih tak ko da maš žensko za neko sredstvo, ok saj razumem ded vdari po mizi pa mačo pa sem pa tja, ampak ok, saj tu pred nami ni treba mačota špilat
grin1.gif
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Pa sej ne špilam! Sam k te kmetje ala 44krat 8 pa taj huso od softija, na vsako mojo, neke pametne strelajo. A seljaci prve klase!