Pobje in pijančkarije....

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Hm, ali vam babe kaj težijo zaradi pijančkarij, so drug dan kaj zajedljive ali upoštevajo "težave"....
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
čestitke za temo
aplauz.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Sodobne ženske smo strpne. In ne težimo, ko mijavkate zjutraj. Niti se ne obremenjujemo s tem, da ne uspete kozlat v WC školjko.
priden.gif


btw kako reagiraš, ko tvoja pride domov nažgana?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ja, pri nas je dokaj enako....danes me čaka taka zadeva....pa še glava me svinjsko boli....
frown-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Kaj je Elvir? A pričakuješ nevihte ko prideš domov? Če hočeš ti lahko napišem opravičilo, itak si pil na zdravje mojega sina. Upam da bo otrok bolj zdrav kot sva midva danes. Prekleta pjača.
jezen.gif


Drugače pa je moja žena zelo razumevajoča. Včasih me še spodbuja k alkoholu, ker drugače sem pravi angelček.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Jah..., bivša mi je precej naprej metala, če smo se ga s kolegi zapil nenapovedano.
Zdajšnja me pa še, kar razume, sam, da ji povem kje sem in kdaj pridem, če pa ne pridem takrat, ko rečem, je pa ogenj v strehi
smile-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Spodbuja te? Pa to je super
aplauz.gif

Opravičilo ne bo pomagalo...pač bo nekaj dni malo bolj "mrzlo" in bo...sem že navajen....
wink-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Zdele sm se spomnu unga vica, da morš galamo začet delat že na vhodu. Pa imaš drugi dan čisti mir.
grin1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Jaa... Jaa... Vlaga je hudič...
nahrung002.gif


Mam "srečo", da si z alkijo nisva na "ti".
grin1.gif


Če pa že greva vsak po svoje ven, pa tudi ni problemov drugi dan.
Če je zaupanje, razumevanje in ljubezen, ne sme bit problemov.
Vse pa seveda ima svoje meje.

Ne znam si predstavljati pokozlanih hodnikov itd...
stupid-1.gif
 

barby

Zelenc'
4. avg 2007
16
0
1
Jaz sem mojo kronco peljala domov ko je pil. Sam mislm d se je takoj streznil ko se je v avto usedel.
hysterical-1.gif
drugače pa je priden in ne pije preveč.

Se strinjam z Zgago da je vse v redu če je zaupanje med partnerjema in da se pije v mejah normale in se to ne ponavlja npr. vsak vikend.

Poznam primere ko je tip težil ženski če je s kolegicami na faksu med pavzami hodila na kavice, sam pa je bil na vsakem žuru.
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Ni težav, se mi tudi samemu zdi glupo da bi težil če se partner tu pa tam malo naploza. Poveš kam greš, kdaj prideš..hm to zna biti že preveč, pač ko je fešte dovolj, tega pa prej ne veš
smile-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
danes glede prihoda nebi smel bit problem, ker mamo mobitele. Je pa morda bolje, da ne rečeš ure, ampak da se slišita, ker pač ne vemo kako se bomo imeli na "zabavi".
verjetno ni ravno prijetno, da ti partner reče, pridem takrat pa takrat, pol pa....traja še 3 ure da se privleče domov. sej mislim, da nas večina razume, da se stvar zavleče, sploh če je fajn, no pa kot sem že rekla, se pokliče pa je.

drgač pa glede pijančevanja....
rolleyes-1.gif


alkohol je ku**a
rolleyes-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Za razliko od dvajsetletnika skrokanega zgleda nekdo, ki je krepko čez to zelo bedno, pa še posebej, če pride celi spolaman in poscan.
Alkohol mi res ni blizu in raje bi vidla nekoga zapohanega kot pijanega, če sploh.