Pobje in pijančkarije....

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz....

jst tut nism anglček
redface-1.gif


je pa pr alkotu pr men tko, da mam več poguma
redface-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
mislila sem na splošno, trenutno imam obdobje ko pijem alko
tongue-1.gif
sam meja more bit
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Daj no daj...si ti potem zagovornik popolnoma treznega življenja brez vseh substanc? Zagovarjaš to ali....misliš, da je kemija boljša od alkota?
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Jaz sem tui vcasih govoril da se vsega spomnim itd. nikoli nisem razumel tistih kak se jim lahko to zgodi ... kasneje sem spoznal, da pac ocitno nisem dovol spil.
Gleded agresije v alkoholiziranem stanju je pac tak da kdor nima pri sebi vse urejeno je bolje da s ne posluzuje alkohola niti katerih drugi drog ...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Vino je sreča srečnih in nesreča nesrečnih, to je vse.
Ne maram ga, alkohola mislim, sem ga vidla dosti okrog sebe, tragikomične situacije, svašta, ne prinese pa nič lepega.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Daj no daj...si ti potem zagovornik popolnoma treznega življenja brez vseh substanc? Zagovarjaš to ali....misliš, da je kemija boljša od alkota?

Osebno raj enga skadim v soboto zvečer, kot pa da se ga napijem. Moje osebno mnenje in izkušnje.
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Daj no daj...si ti potem zagovornik popolnoma treznega življenja brez vseh substanc? Zagovarjaš to ali....misliš, da je kemija boljša od alkota?

Osebno raj enga skadim v soboto zvečer, kot pa da se ga napijem. Moje osebno mnenje in izkušnje.

Sej to je ql! sam pol ko enga skadiš ne moreš lih svobodno po gostilnah in okrog hodit ipd., enkrat eno enkrat drugo
smile-1.gif

moje osebno mnenje in izkušnje
grin1.gif
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Seveda lahko okol hodis, samo pol se pa spijes kaj .... takrat pa se res zacnejo pizdarije
cheer.gif
 

qbm

Pripravnik
1. sep 2007
160
0
16
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Nisi edini. Jaz sem ponavadi tudi vse spomnim, pa sem bil zarezan še pa še.
Pri meni je pa od dneva odvisno, kdaj se po 3 pirih ne spomnim ničesar, drugič ga nesem nenormalno.
Najhuje je pa situacija kot ta vikend, ko se zbudim s 3 telefonskimi z imeni ampak se mi ne sanja kako katera zgleda, niti kaj sem se menil
bonk.gif
, v času dogajanja se mi je pa zdelo kot da sem napol trezen.